CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
17. únor 2014

@petrufa86 taky mě už pálí žáha, skoro furt...ale mlíko teda fakt nedám...

martina_81
17. únor 2014

@muddledgirl aby sis ještě nedovezla nějakou virózu. 😒 A co si bereš na to pálení žáhy? Nebo prostě jen trpíš? 😒

muddledgirl
17. únor 2014

@martina_81 snad ne...asi to bude dobrý.... 😉 ale pro jistotu pošlu přítele do lékárny ať nakoupí něco do nosu, na odkašlání a tu konvičku na rýmu 😀 😀 😀 Prý panadol se může,ale to bych si vzala jen kdyby to bylo děsný nebo kdyby stoupala teplota....

No,trpim....není to furt....ale častějc a častějc,zatím trpim... 😀 😀 😀

martina_81
17. únor 2014

@muddledgirl já většinou přes den trpím, ale večer si dám to mlíko, abych usnula. V březnovkách holky jednou radily piškoty, tak ty jsem zkoušela včera a taky to docela pomohlo. 😉 co je konvička na rýmu? 😀
Jinak co dělá andulka? 😉 Kde ji hodláš mít, až se narodí prcek?

muddledgirl
17. únor 2014

@martina_81 jejej..já mlíko normálně nesnáším...natož teď..brrr... 😒 Piškoty,tak zkusím...ale zas jsem říkala,že
poslední týden s přemírou sladkého...no původně jsem říkala,že se sladkým skončím,ale to mi nehrozí... 😀 😀 😀

http://www.lekarna.cz/rhino-horn-konvicka-na-vy... Je moc dobrá.....jde o poprvé to zkusit...ale jak si člověk zvykne,tak je to fajn...dává se vlažná voda...a do toho sůl a liješ to do jedné nosní dírky...dýcháš pusou , máš nakloněnou hlavu na druhou stranu a druhou dírkou Ti vytékají hnusy, co jsou v dutinách a tak...moc dobré...

andulku zatím neřeším,mám i křečka... 😀 😀 😀 Uvidíme...jak vše vymyslíme...

martina_81
17. únor 2014

@muddledgirl no, to mě asi taky nehrozí, abych skončila se sladkým. 😖 na konvičku kouknu, zní to zajímavě. 😀 taky je u vás tak nádherně? 🙂 Vyprala jsem povlečení do postýlky a zavinovačky, tak jsem to zkusila hodit na balkón, jestli mi to trochu poschne. a před chvílí mi z DHLka dovezli ten tablet, tak jsem zvědavá, kdy ho rozchodíme, ještě na to prý cosi potřebujeme a s Jiřího rychlým jednání se bojím, že to zas bude nadlouho. 😖 A odpoledne mi dorazí ta bazárková hrací deka, tak se těším. 🙂
Nj, jenže křeček asi nedělá takovej bordel jak andulka. 😒 Jirka pořád nadává, že ho vyhodí na balkón. 😀

muddledgirl
17. únor 2014

@martina_81 mně to taky nehrozí...ale radši jsem se pár dní nevážila...a radši nebudu.... 😀 😀 😀 My nemáme balkon... 😀 😀 😀 Tak záleží,jak bude řvát no..ten náš nejvíc řve,když usínám v obýváku u telky...jinak skoro né....No,chlapi všichni stejní koukám....Tchýně říkala,jestli chci,tak že nám koupí hrazdičku....tak jsem říkala, že jo,že budu ráda...U nich tam je jen jeden obchod pro mimi věci a pěkně mastný....Křeček v noci hrozně hrabe,že je schopný mě vzbudit....ale budou v obýváku a spát se bude v ložnici....přes den nevím zatím...

martina_81
17. únor 2014

@muddledgirl tak já nemyslela bordel jako že vříská, to ten náš je vcelku v poho. Ale ten bordel kolem klece, šlupky z krmení, peří a ten náš troubelín dost trhá noviny, co má v kleci, takže pak párkrát mávne křídlama a binec všude. 😖 Tak to máš super, že Ti chce tchýně něco koupit, to u nás nehrozí. 😀
Jinak já jsem poslední dobou čím dál víc ráda za ten internet, protože kdybych měla všechno řešit v kamenných obchodech, tak se asi nedoplatím. Třeba dneska jsem si objednávala roztok na kontaktní čočky. V normální kamenné optice za něho chtějí téměř 400 Kč a já ho na netu pořídím za necelých 170 Kč, dobrej rozdíl, ne? Tak jsem jich pár objednala a ještě jsem si jako dárek vybrala roztok v pidi balení, takže do porodnice nemusím tahat velkej. 🙂 A pak se mě naše mamina zeptá, jestli se mi vyplatí kupovat na internetu. 😀

muddledgirl
17. únor 2014

@martina_81 no ten bordel mě pěkně ser.....bych ho zabila...toho ptáka našeho....pří zatím nelítá...ale určo bude........přidá nám na kočárek 5000....tak snaží se jak můžou no....No...právě přemýšlím...jestli zbytek věcí pro mímo a do porodnice objednat z lékárny cz....neboť já ty ceny z obchodů neznám...jen v DM jsem koupila pár kalhotek do porodnice a krém na bradavky...ve Frénu...u nás jsem to neviděla...no možná jsem to jen přehlídla...

martina_81
17. únor 2014

@muddledgirl tak já většinou porovnávám ceny na heuréce. Z internetových lékáren nenakupuju, tak nevím,jak na tom jsou cenově. Třeba sudocrém a bepanthen jsem kupovala na aukru, bylo to za poloviční cenu. 😉
Teď jsem schválně koukla na tu lékárnucz, hodila tam do vyhledávače pár věcí, co mám z lékárny a mají to tam za dobrý ceny, dokonce porodnický vložky batist mají zrovna v akci za super cenu. 😀 Takže záleží, kolik toho chceš kupovat, aby se Ti vyplatilo poštovný - nekoukala jsem, kolik chtějí.

muddledgirl
17. únor 2014

@martina_81 jjj,já taky...já aukru nerozumím a heslo,které tam na stopro mám ...mi to nebere....e-bay je pro mě jednodušší.......Když objednám tam cca za 1500,tak je zadara..tak jsem minule proto objednávala tolik kosmetiky pro Samíka a koupila si taky vitamíny.... 😉 😉 😉 Pro mě to bude asi nejjednodušíí no....já ráda nakupuju to jo...ale tak nějak je potřeba dělat spoustu dalších věcí než dlouhosáhle přemýšlet,kde co koupím.... 😀 😀 😀

martina_81
17. únor 2014

@muddledgirl ebay zas neznám já. 😀 Jj, záleží, co všechno hodláš ještě pořizovat. 😉 Jako ráda nakupuješ na netu nebo v normálních obchodech?

muddledgirl
17. únor 2014

@martina_81 aukro je obdoba e-baye....asi je to hodně podobné....ale já se na aukru nijak zvlášť nevyznám....holka,dyť já skoro nic nemám....kosmetiku jen šampony, pudry, krémy na zadeček, oleje, krém na bradavky , kousátko a jednu lahvičku...hadry budu mít....ale jinak nic nemám...Nakupuju ráda na netu...tady jsou dva obchody pro mimísy.....ale ty ceny jsou dost masakr....

martina_81
17. únor 2014

@muddledgirl tak já na aukru nakupovala taky asi jen dvakrát. 😉 No podle mě toho už máš zatím docela dost, stačí přikoupit pár věcí a máš hotovo. 🙂 tak ono by se nakupovalo, je to pohodlný, ale kde pořád brát ty prachy. 😖

muddledgirl
17. únor 2014

@martina_81 já Ti vůbec nevím...furt jsem chtěla sepisovat seznam a ještě jsem nic nesepsala..... 😀 😀 😀 to jo,všechno to stojjí dost peněz....

martina_81
17. únor 2014

@muddledgirl a já právě myslela, že podle nějakýho seznamu už jedeš. 😀 já kupovala podle toho, co si tady holky chválily, nebo co mi doporučila kámoška. Myslím, že mám všechno, co bude mišák potřebovat a žádný zbytečnosti jsem snad nebrala. 😉 a pak uvidíme časem. 🙂 a co se týče hader, tak jsem při žehlení zjistila, že opravdu nových kousků jsem koupila jen pár, jinak mám všechno tady z bazaru a taky myslím, že je toho až dost. snad moc rychle neporoste, ať to stihnem trochu unosit. 🙂

muddledgirl
18. únor 2014

@martina_81 ne ne,bohužel...kopírka je připojená jinam a já to chci mít před sebou vytisknutý a škrtat,tak že mi zbývá opisování....Já mám jen 10 bodýček nových za pár korun z Tesca a ostatní bud epoužité...stejně z toho mimi vyroste...

petrufa86
18. únor 2014

@muddledgirl vyroste, my máme jednu velikost tak na cca3 měsíce 😉

muddledgirl
18. únor 2014

@petrufa86 jo jo... 😉 😉 😉 a 50 jste měli? Myslím,že to mám málokdo,viď?

petrufa86
18. únor 2014

@muddledgirl Začínaly jsme 56 a tu jsme moc nenosily, rychle jsme ji vyřadily když malá byla dlouhá i měla víc kg při porodu. Domů jela taky v 62 protože do kompletu vel 56 co sem měla připravený by se nevešla. 😒

muddledgirl
18. únor 2014

@petrufa86 no jo no...realita je vždy asi jiná....

margarita1
19. únor 2014

Ahojda, tak jak se tu máte ženy?
tak my jsme po IUI, tak v pátek tam byly 3 folikuly velikosti 19 mm, tak můj doktor říkal, že o víkendu nedělají , v sobotu jsem dostala pregnyl a šli jsme na to v pondělí. Tak snad přežily všechny tři a pokud to vyjde, tak doufám, že jeden a ne třiiiii 😀, samozřejmě bych byla šťastná,ale nevím, co bych dělala. 😀¨

@martina_81 @muddledgirl a co vy dvě budoucí maminky, jak vám je? Vše vpořádku?

margarita1
19. únor 2014

@petrufa86 malá je krásná a roztomilá, moc se vám povedla 😵

margarita1
19. únor 2014

@martina_81 a co vy doma? Ještě válčíte?

muddledgirl
19. únor 2014

@margarita1 ahoj kočí...tak budeme s prckem v bříšku na Tebe myslet...no...já jsem docela nachcípaná,tak si zavolám doktorce dokolika tam je....a radši skočím dřív, dokud nejsou horečky a tak...

petrufa86
19. únor 2014

@margarita1 tak budeme držet palečky aby to klaplo 😉 díky moc, je to takový malý čertík 😀 😀

margarita1
19. únor 2014

@muddledgirl určitě běž běž, ale stejně ti asi řekne jen paralen při teplotě a ležet a čaj s citronem

@petrufa86 děkuji,ale jen jedno 😀 . I když jsem brala jen jeden clostil, mé tělo se asi pobláznilo 😀

muddledgirl
19. únor 2014

@margarita1 ležím celý den....doktorka mi řekla,ať si zajdu pro bioparox a sirup na kašel.....antibiotika nasadí v případě,že budu smrkat či chrchlat zelený...teplotu jsem měla jen chvilinku a jen 37....

margarita1
20. únor 2014

@muddledgirl tak hlavně odpočívej, ať to ustoupí a jste v pohodě 😉

muddledgirl
20. únor 2014

@margarita1 ležim jak mrtvola a 37...asi lupnu půlku panadolu...a co Ty,