CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
26. únor 2014

@muddledgirl tak to ti nezávidím, mě stačilo ležet 14 dnů před porodem ležet v nemocnici týden a málem sem vykvetla. I když se sešel celkem dobrej pokoj a kydaly jsme, stejnak to byla nuda 😒

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 to buď v klidu,já 87,9 😀 😀 😀

petrufa86
26. únor 2014

@martina_81 vbšechny chlapi jsou stejný, mě jarda dělal přebalovací pult až když sem byla v porodnici. Proč by to dělal v klidu třeba v červnu když to mohl dělat 2 dny před propuštěním z porodnice ve kvapíku že 😲

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl já pořád doufám, že dolů to půjde stejným tempem, jako nahoru.... 😀 😀 😀
@petrufa86 tak na přebalovák jsem taky zvědavá, zrovna předevčírem jsem mu to naznačila, že doufám, že mi ho co nejdřív přidělá na komodu, ať vidím, jak to bude vypadat. Tak se jen zeptal, co k tomu bude potřebovat a jinak nezájem... tak se nechám překvapit. 😉

muddledgirl
26. únor 2014

@petrufa86 však víš,že jsem byla skoro měsíc od 5+4 s hematomem... ☹ to už pak zvládnu...hlavně ať to není teď... 😀

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 kolik máš celkem..já už 11,5 a když teď zas nic nesmím dělat...tak to půjde nahoru o 106 😀 😲

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl 18 kg. 😀 to víš, že bys to případně zvládla, nic jinýho by Ti ani nezbylo, ale motivací by byl ten prcek. 😉 Zrovna jsem sešrotovala druhou půlku oříškové Milky, co mi poslala kolegyně z práce, prý na nervy.No není skvělá? A já takový hovado, že prostě neodolám. 😀

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 to je o.k....fakt....mý kámošky kromě jedný přibraly 24-35 kg za těhu.. 😲 Tak a koupím si dnes čoklid na nervy...

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl ok to možná je, ale stejně mi to číslo připadá neskutečně děsivý. 😀 😀 Jj, čokošku si kup. Mně právě kolegyně poslala milku s celýma oříškama a že prý ty oříšky mám na nervy. 😀 Já mám teda Milku nejradši, třeba Studentská pečeť mě nechává totálně v klidu, ale milku bych sežrala na ex. 😀

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 no jo no..mě teď vyskočilo 2,7 kg za 3 týdny..to prostě nepochopíš.... 😀 😀 😀 když jím sladký,tak většínou místo jídla.... 😀 😀 😀 Skočím v jednu do obchodu,mňam mňam...

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl ale pochopím, mě občas vyskočí 2 kila za týden. 😀 pak třeba to 1 kilo zase spadne, ale za další týden se zase objeví. 😉 😉 Tak já se taky snažím to sladký šrotovat místo jídla nebo svačiny, nemám pak takovej blbej pocit. 😀

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 no..ale kočí....bych neměla tolik nabírat..když jsme na začátku 6. měsíce..ty vogo....mám tu mrkev...tak po čokošce bude mrkev k svačině... 😀 😀 😀 😀

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl třeba se Ti to pak zastaví, uvidíš. Tomu říkám vyvážená strava.... čokoláda a mrkev. 😀

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 😀 😀 😀 no to nevim nevim...ledaže bych byla na salátech.. 😀 to jo,vyvážená strava... 😀

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl já mám ještě od včerejška na oběd kousek krůty a brambory a pořád přemýšlím, jestli si k tomu udělám dušenou mrkvičku. 😉 JIří zas dorazí bůhvíkdy, tak jeho řešit nemusím. Dneska se nepřišel ani rozloučit, odešel jak zloděj... a ani mi to nevadilo.

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 ☹ 😀 to se máš..tak já dušenou zrovna nemusim....

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl jestli chceš nápad na vývaženou stravu... 😀

Jednoduchá jablečná roláda (bez tuku)

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

4 vejce; 180 g cukru; 6 až 8 lžic hladké mouky; 250 g nastrouhaných jablíček (asi tak 2 až 2 a půl středně velkého jablíčka); skořice a cukr na posypání jablíček

POSTUP PŘÍPRAVY

Plech vyložíme pečícím papírem, nastrouhaná jablíčka rozložíme na plech, posypeme skořicí a eventuelně cukrem.
Ušleháme vejce a cukr, až je hmota hustá. POZOR - vejce s cukrem se musí šlehat opravdu dlouho, až vznikne poměrně hustá kaše. Do ušlehané kaše lehce vmícháme mouku a nalijeme na jablíčka.
Dáme péct na zhruba 15 až 20 minut .
Po upečení otočíme papír nahoru a ještě teplé stočíme, po vychladnutí pocukrujeme nebo polijeme nějakou polevou.

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl já ji mám ráda, pokud je dobrá mrkev. někdy je taková bez chuti a to pak není ono. 😒

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 tak super....upeču ...asi zítra.. 😀 😀 😀

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl já ji jednou vezla k našim a okamžitě padla... 😀 a byla by na ni výborná šlehačka. 😀

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 mňamózní...vše kromě rolád ráda vyzkouším.. 😀 😀 😀

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl a víš o tom, že tohle je taky roláda? 😀 😀

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 a jajaj..já už nechci pýct roládu... 😀 Pošli mi do IP prosím nějakej jednoduchej dobrej recept kromě Rafaela řezů,Šalamounových, Míša řezů... 😀

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl ale tahle je v poho, neboj, nejdřív dáš na pečící papír jablka a na to těsto. takže když to upečeš, tak to vlastně otočíš, papír v poho sundáš z těch jablek a zamotáš, žádnej strach.. 😀

muddledgirl
26. únor 2014

😀 😀 😀 to jsem zvědavá....

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl fakt pro začátečníky, neboj. 😉

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 😀 😀 😀 to známe ty recepty pro začátečníky... 😀 😀 😀

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl tak tohle už mám vyzkoušený, jinak bych Ti to ani nepsala. Taky nemám ráda neověřený recepty. 😉

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 já vím...ale Ty jsi paní pekařka... 😀 😀 😀

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl no jistě.... taky se mi občas nezadaří, neboj. 😀 ale ty záviny, co jsem dělala v pondělí, byly dobrý, překvapivě mi víc chutnal jablkový, než ten jablkovo-makový, ale jinak super. 😉