CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
4. bře 2014

@holubice.petra ahoj kočko...to je super....jo jo od 7 mm....i když 8mm je asi trošku lepší....Budem držet pěstičky...jdete do dvou?

martina_81
4. bře 2014

@muddledgirl jj, tak se kochej a já si půjdu asi na chvilku lehnout, když dnes nemusím vařit.
@petrufa86 tak na velikost bych se vyprdla, víš, že to mají všude jinak. Hlavně, když Ti paní poradila a plavky sedí. 😉 Budeš mít z toho plavání nějaký fotky? 🙂
@holubice.petra super zprávy. 🙂 Toho oblíbence myslíš vážně nebo ironicky? 😀 Mně tenkrát při ultrazvuku tvrdil úplný hovadiny. 😒

muddledgirl
4. bře 2014

@martina_81 kochám a asi něco provedu.... 😉 😉 😉

martina_81
4. bře 2014

@muddledgirl fakt? co se ti tam zalíbilo? 😀

muddledgirl
4. bře 2014

@martina_81 snad všechno....ještě koukám a pak něco vyberu... 😀 😀 😀

martina_81
4. bře 2014

@muddledgirl to jsem teda zvědavá, co budeš tvořit. 😉 já jdu ležet, tvrdne mi pupík. 😒 😒

muddledgirl
4. bře 2014

@martina_81 hajej,hajej.... 😉

holubice.petra
4. bře 2014

@martina_81 myslim to vazne mam ho fakt rada 🙂 pomohl mi uz dvakrat otehotnet a plne mu duveruji preci jen uz jsem na nej zvykla jsem v jeho peci uz vic ja sedm let...tudiz se celkem spatne vyrovnavam ze me ma ted Vodicka ☹

martina_81
4. bře 2014

@holubice.petra mně právě napoprvé moc nesedl. ☹ ale vylepšil to úspěšným transférem. 😀 a on tam dřív býval častěji, než jenom v pondělí? 😲

holubice.petra
4. bře 2014

@martina_81 jo je tam uz jenom uterky a jen na par hodin...

petrufa86
4. bře 2014

týjo, tenhle týden máme fakt plodný, včera se Teri sama postavila, dneska sem našla 2 zuby 😀 😀 😀 Jestli půjdeme v srpnu na svatbu tak budu mít aspoň od taťky na šaty 😀 😀 😉
@martina_81 fotky mít budu, teď v březnu se chce jet podívat ségra s Aničkou tak nějaký fotky udělají.

holubice.petra
4. bře 2014

@muddledgirl děkuji 🙂 ano jdeme do dvou..proto nevím kdy bude transfér protože budou rozmražovat jednu dávku se dvěma a kdyby se nevyvíjelo třeba jedno tak rozmrazí další...máme jich zamraženo šest po dvou 🙂 když by byla dvojčata tak to nevadí máme velký barák (5+2) tak se sem vejde dětí a manža nás prý uživí 😉 na podzim jsem taky čekala dvojčata tak jsme byli na to psychicky připravení bohužel to zkončilo zamlklým těhu a musela jsem na revizi 😒 doufám že to teď vyjde zatím to mám na střídačku...zamlklé těhu revize..těhotenství porod..zamlklé těhu revize...tak teď je na řadě to těhu porod 😀

muddledgirl
4. bře 2014

@holubice.petra já mám také všechno zamraženo po dvou....na příště,kdybysme chtěli,já asi chtít budu...ale nevím...času dost.... 😀 😀 😀 Ale přitele by asi kleplo,kdyby jsme dali dvě.. 😀 😀 😀 Tak to je super,když uživí a je místo...my to máme doma tak zvláštně zasekáne..že jsem zvědavá jak se vejdu i s tím jedním...ale musím.. 😀 😀 😀 já se uskromnim a něco vyhážu 😀 😀 😀 Já vím čiči,já to četla...moc mě to mrzí.....to je hrozný,tyhle masakry.... ☹ ☹ ☹ jak jsem přecitlivělá,tak už zas brečim...nikomu tohle nepřeju...teď už to bude dobré... 🙂 😉 😉

holubice.petra
4. bře 2014

@muddledgirl ježiši to jsem nechtěla! hlavně nebreč ani já nebrečím 😉 hold takový je život mělo to tak být ona příroda ví co dělá 😎 lepší než aby se mi narodila nemocná miminka...jen mě mrzelo že to neodešlo samo a musela jsem vždy na revizi (bylo to vždy skoro až v desátém týdnu)...no nic nebudu se koukat co bylo ale koukat co bude a teď to už zase vyjde věřím tomu a Maxík bude velkej brácha (svého/svých stejně starého/starých sourozenců 😀 )

muddledgirl
4. bře 2014

@holubice.petra 😀 to já furt...skoro...já vždycky myslim,že mě to přešlo...a pak zjistim,že nepřešlo..snad mi to nezůstane....přítel pořád říká,že to bude uplakánek a já říkám,že nebude....že bude aspoň citlivej kluk 😀 😀 😀 Moc Ti přeju,aby se chytli obě..... 😉 😉 😉

holubice.petra
4. bře 2014

@muddledgirl moc děkuji 🙂 neboj nebude uplakánek to jsou jen hormony 😉

muddledgirl
4. bře 2014

@holubice.petra 😉 😉 😉 není zač...plivu těhu bacily se Samíkem...ten určitě v bříšku taky... 😀 😀 😀

holubice.petra
4. bře 2014

@muddledgirl moc děkuju 😀

holubice.petra
4. bře 2014

Holky jeste se zeptam jak dlouho se tam lezi po ketu? Uz si to nepamatuji...potrebuji sehnat hlidani tak abych vedela na jak dlouho..pojedu tam asi sama manza se asi "neurve" z prace kdyz nevim jestli to bude v utery nebo ve stredu ☹ plni se mu tam schuze a na dva dny je odmitnout nemuze....jo a jeste mam si vzit sebou nocnikosili nebo to je jak iui v civilu 😉 jsou to tri roky a ja si to fakt nepamatuju plete se mi to s tim vsim co jsem prosla...

martina_81
5. bře 2014

@holubice.petra myslím, že 2 hoďky, ale jistá si nejsem, nějak mi to vypadlo, jestli 2 nebo 3. 😲 a noční košili s sebou. 😉

unkarka
5. bře 2014

@holubice.petra ja tam byla hodinku a košili sebou :D

sabcacech
5. bře 2014

😀 😀 Hlásím návrat ztracené tetky 😀 Ahoj mamči, omlouvám se, ale užívala jsem si Sofinku a 6 nedělí jsme měli i divoké-prdíci ošklivý. Jinak porod byl fičák- překotný. 8. 1 jsem byla v nemocnici na monitoru a prý kontrakce, mě nic nebylo, jen mě bolela kříž 😉 a 9.1 v 1 :15 prosakovala voda, v klidu jsem vzbudila pána tvorstva, sámo, že začal zmatkovat 😕 🙂 a jeli jsme směr porodnice. No a musel šlápnout na to, já měla kontrakce jak svině, že to tak říkám. Voda ze mě lila a já se modlila ať už jsem v nemocnici a pomůžou mi, hned monitor, kapačka a začal fičák, okamžitě připravený sál, mudři a Sofinka je na sále pěkně seřvala 😀 😀 mudra jí chválila.
Jinak je to andílek, spinká krásně, v noci papá jednou a já jsem velkokapacitní mlíkárna.
A holčičky jak vy, to je stránek, než vás dočtu 😅

martina_81
5. bře 2014

@sabcacech ahooj, super, že jsi se stavila. 😀 Teď jen přemýšlím, jestli jsi měla toho císaře nebo to nakonec šlo normálně? 😲 My máme naplánováno na příští týden, tak malýho přemlouvám, aby tam vydržel. Zítra máme kontrolu, tak uvidíme, co nám dr řekne. 😉
Malá je nádherná, jak andílek vypadá, tak přece nemůže zlobit. 😀 Na ty prdíky už se taky těším, každej mě straší, že kluci jsou na to ještě mnohem horší, jak holky, tak jsem teda zvědavá. 🙂

sabcacech
5. bře 2014

@martina_81 Byl to císař, u nás to jinak ani nešlo, malá ve mě vyloženě klečela. 13.1 jsem měla nastoupit na plánovanou sekci, to jsem chtěla epidurál, ale Sofinka rozhodla jinak a když je to akutní, tak plná narkoza. tak ještě vydržte, koukám, že jsi 38tt, Sofinka je 38+ 2 tt. Je hodná, jen ty prdy. No být tebou až půjdeš z porodky kup espumisan, je dobrej, já ho koupila hned při odchodu domů, pak máme pupíka-mast na bříško a malá má fenyklový čajík a já laktační.

martina_81
5. bře 2014

@sabcacech no já už mám koupený Infacol, co mi doporučily holky, pupíka mám taky a čajíky taky. 😀 No já byla pořád totálně zavřená, nic se nedělo a před týdnem ve čtvrtek mi dr říká, že už se začínám otevírat a že už by to mohlo každou chvíli přijít, tak mě docela vyděsil. Tak prý nemám nic dělat (doma bordel jak blázen a do toho ten můj magor začal vymýšlet regály do komory), mám polehávat a že prý to snad vydržíme. Zítra jdu na další kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli bude nějaká změna.

petrufa86
5. bře 2014

Já tam vždycky ležela dvě hoďky, zdálo se mě to nekonený, ale mají tam naštěstí televizi. A noční košilku sebou. 😉

muddledgirl
5. bře 2014

@holubice.petra ahoj kočí...já ležela v HK vždy dvě hodiny...po tom....co mně přivezli pooperační... 😉.Ale jednou taky přede mnou byli 4 lidi..tak jsem šla na řadu až dost dlouho....takže hlídání bych si zařídila radši nadýl... 😉

muddledgirl
5. bře 2014

@sabcacech ahoj kočenko..překotný porod..no to je masakr....my máme nemocnici 10 minut pěšky,tak je to dobré 😀 Já hlásím,že jsme dnes byli na velkém utz se Samíkem a vypadá,že je vše v pořádku....Jsem hrozně šťastná a spadl mi kámen ze srdce...placenta prý už dole není,ale mám dodržovat klidový režim..z důvodu krvácení a hematomu v prvním trimestru....To je dobře,že Sofi,je tak hodná holčička... 😉

muddledgirl
5. bře 2014

@holubice.petra já jsem trdlo.já psala o ET...jasně..ale je to stejný...dvě hodiny jsem ležela,co mě přivezli na pokoj.. 😉 😉 😉

muddledgirl
6. bře 2014

@martina_81 ahoj čiči,tak mi přišel ten úžasný dopis...ze sociálky...tak musím nějaký dopis napsat či co...na socku...se tam půjdu příští týden poradit... 😀