CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
26. bře 2014

@flegicka ahojky..........Mně naposledy doktor prohlížel 1.den MS,jak je na tom sliznici...ale já jen spíš špinila...tak jsme to brali jako první den ms až ten další a od 2.dne jsem si píchala injekce....já nesmím mít ale dlouhý protokol..kvůli PCOs...měla jsem protokol s antagonisty...puregon..atd....Brnkni si....oni Ti za to nevynaddaj... 😉

muddledgirl
27. bře 2014

Tady je zas mrtvo?Jak se máte všichni...Znovu potichoučku gratuluju holubičce
😀 😀 😀

martina_81
27. bře 2014

@muddledgirl ahooj, ja bych se zapojila, ale nezvladam. 😉 kdyz uz malej spi a mela bych cas, tak vetsinou nemam energii a pokud to jde, tak si snazim taky zdrimnout, abych pak mela energii na nocni kojeni. 🙂

muddledgirl
27. bře 2014

@martina_81 hlavně,že se Ti daří....posíláme pusinku.... 😉

muddledgirl
27. bře 2014

@martina_81 kočinko...prosím...holky řeší stravu co mají cukrovku chvilku....že stačí jíst podle nutričních terapeutů....málo cukru, málo tuku? Děkuji moc.. 😉

martina_81
28. bře 2014

@muddledgirl snazime se, jak to jde. 😉 co se tyce te cukrovky, tak asi zalezi natom, jaky maji hodnoty, ale v podstate mas pravdu, melo by stacit omezit ten cukr a jist pravidelne, 5-6 krat za den v mensich davkach. A co Ty,jak se mas? Uz mas vybrany kocarek? a nakupujes vybavu?

muddledgirl
28. bře 2014

@martina_81 Ahoj kočinko,děkuju..za odpověď....Nemám kočí..jeden jsem u nás viděla...ale ta barva byla strašná....taková tmavě šedá,co fakt nesnáším...ale jinak vypadal hezky..mrknu na net či ho tam mají vyfocený.....Utíká to...vzhledem k tomu,že jsme oba v pořádku,tak se mám super,děkuju..jen jsem těžší a těžší....a nějaká unavená a žáha už na mně taky přišla...dnes to zrovna docela jde a někdy celý den....Výbavičku,hadříčky dostanu hodně po sestřenkách,takže to mám jen z netu 56 dost kousků,ale hlavně bodýčka..nějaké džínečky, svetýrky a tak....a pár bodýček z tesca..co jsem koupila dřív.....jinak pomalu dokupuju věci....jen z lékárny cz mi přišly lahvičky pro mimi s dudlíkem a řetízkem v růžové..tak jsem tam volala a paní říkala,že mi modrou barvu nikdo nezaručí...tak to vrátím a objednám z jiných stránek modrý setík...Jinak zítra mi mají volat z obchodu,kolik by stál samotný monitor..mají ho i s chůvičkama...ale 2 200 a víc se mi za to zas dávat nechce..ale monitor chci nový...tak bych třeba z obchodu koupila monitor a chůvičky třeba dostanu a když ne,tak objednám třeba odsud...... 😀

muddledgirl
28. bře 2014

@martina_81 a co Ty?Jak to zvládáš? A co miminečko???A co císař,jak to proběhlo?

martina_81
28. bře 2014

@muddledgirl to je super, ze jste oba v poradku. 😉 ja uz jsem trochu odpuchla (mela jsem nohy tak napuchly, ze jsem se nevesla do zadnych bot, des) ale stejne jsem zatim jak vorvan,to prazdny bricho je takovy divny. 😒 toho cisare jsem tady popisovala asi o stranku nebo dve zpatky Peti, tak mrkni. Docela divnej zazitek. 😖 Jinak to tak nejak zvladam, sice unavena a nevyspana, ale snazim se. Ted cekam kazdou chvili, kdy se Misak vzbudi, prebalim,nakrmim a snad pujdeme spat. 😉

martina_81
28. bře 2014

muj malej mazlinek.😉

martina_81
28. bře 2014

@muddledgirl jinak ja treba chuvicky ani nemam, do bytu mi to prijde zbytecny. a 2200 je fakt hodne. 😒

muddledgirl
28. bře 2014

@martina_81 jéééé je moc krásnej..tak to mrknu..že bych to přehlídla???Asi jo....no je krásnej....hlavně,ať se vám hezky daří a ať je taťka hodnej.....a až budu mít mimísa na světě....tak se musíme někdy slízt..třeba i všechny.... 😉

muddledgirl
28. bře 2014

@martina_81 nooo....mně to přijde taky zbytečný...ale je fakt....že chci mimísa naučit usínat sama od nějaké doby....myslím,že monitor stačí no..uvidíme.... 😉

petrufa86
28. bře 2014

@martina_81 jůůůůůůůůůůůůů 🙂 🙂

martina_81
28. bře 2014

@muddledgirl
@petrufa86 jj,je nadhernej a kdyz spinka,tak se na neho nemuzu vynadivat. 😉 Jen se ted uplne hrozim toho, jakou naloz najdu v pline, kdyz slysim, jak to tam pousti. 😀

martina_81
28. bře 2014

@petrufa86
@muddledgirl jinak me ted spousta lidi sere s tim, jak jsou vsichni chytri. 😠 samy rady, jak ho nemam rozmazlovat, jak mam kojit maximalne 10-20 minut a pak ho natvrdo odstavit, at si zvyka, protoze jinak mi bude furt viset na prsu. jak ho mam nechat pul hodiny brecet a nevsimat si ho,protoze timho samozrejme taky rozmazluju.no ja obcas nemuzu. 😖

muddledgirl
28. bře 2014

@martina_81 😀 😀 😀 viď..všichni chytří..přesně..už teď mi radí kolegyně...ať jsem v klidu,když mě něco s mímem nepude ......bože zná mě jen pracovně...a ještě bude x týdnů v bříšku....

Ty voe..je to narozený miminko..ať si políbí všichni prdel fakt...Je mi jasný,že nej kámoška mi do toho taky bude kecat..to zas bude očistec....

muddledgirl
28. bře 2014

@martina_81 a s tím kojením myslím,že blbost..jsou některé maminky,které mají míň mlíka a dítě jim proto pořád brečí,protože má hlad....takhle to měla kámoška s druhým děckem a přišla na to až bůhví kdy...že si odstříkala mlíko... a bylo tam moc málo.....Jinak já si koupila nějakou totál obyč...odsávačku mlíka baby nova..neměla nejhorší recenze....tak jako kdyby bylo moc nebo málo mlíka..spíš do porodnice...

martina_81
28. bře 2014

@muddledgirl tak odsavacku v porodnici maji, ja si taky odsavala a mliko jsem jim darovala. 😉 jinak domu jsem ji nekupovala,nevim, jestli bych vyuzila. No ja nekdy kojim 10 minut a nekdy i 45 minut, zalezi na tom,jak semu zrovna chce, nebo mozna, jakej ma hlad.Ale ze bych ho nasilim odtrhla,to me teda nenapadlo,hlavne by mi pak asi dost rval. A cetla jsem, ze vtom 6ti nedeli se to resit nema, ze ten prcek se casem sam prizpusobi.

muddledgirl
28. bře 2014

@martina_81 Tak já věřím,že mají...ale co kdyby...nebyla k použití,kdyby bylo nutné...stála asi jen 150,----to mě fakt nezabije...mám ji proto,kdyby mimi třeba furt brečelo....abych zjistila,jestli mám málo mlíka...nebo ne....ale ono se to asi zjistí hned po pár dnech u vážení,viď?prý jsou dobré elektrické...aby nebyly pak záněty....to je super,že kojíš,když jsi po císaři..ne každá se rozkojí...jen tak dál..... 😉 😉 😉 Určitě bych to v šestinedělí neřešila..... 😉

martina_81
28. bře 2014

@muddledgirl jj,jak zacnes kojit, tak pak vazis prcka pred a po kojeni, aby se tak nejak videlo,kolik toho vypil. no ta manualni odsavacka byla silena, bolela me z toho neskutecne ruka. 😖 No s kojenim zatim problemy nemam, tak snad nam to vydrzi. a ted, jak uz dlouho spi, tak uz mi tece mliko samo a pravy prso uz me boli, jak ho mam nality. 😀 a neresim to,kojim kdykoliv si malej rekne. 😉

martina_81
28. bře 2014

@muddledgirl mam vybitou baterku, tak pro dnesek koncim. 😒 Dobrou noc,

muddledgirl
28. bře 2014

@martina_81 už před a po kojení...aha....tak to jsem nevěděla 😀 😀 😀 Samo,jo?Aha....tak vidíš...to bych neřekla...že se to takhle může dít......určitě souhlas....kojit,když chce a hotovo....posílám vám pusinky....dobrou noc...jdu taky hajat..jsem nějaká mrtvá... 😀

petrufa86
30. bře 2014

@martina_81 co se týká kojení tak blbost, Teri i v 8 měsících večer po koupání pije i hodinu. Ale třeba poo jinak než u prsa neusne. Ale to je najedená, takže jí dám prso, ona tahá tak minutku, pak už slyším že chrupe, tak ji prso odtrhnu, dám dudák, ona párkrát zadudá a vyplivne ho, pokud nezačne brečet tak vím že je to ok a to samý v noci, pije sotva 2 minutky a chrupe, tak ji taky odrtrhnu. A brečením bych to rozhodně neřešila, já bych to rozhodně poslouchat nemohla. Jednou měla Teri večer že nechtěla po 2 hodinách chrupat ani v posteli u nás, ani v postýlce a nešlo to po dobrým ani po zlým tak sem ji dala do postýlky a ta snad 15 minut v kuse brečela. Šíleně mě to rvalo srdce ji poslouchat, ale nebylo vyhnutí. takže tuto metodu u nás rozhodně praktikovat nebudem. Dát napít, do postýlky a odejít a nechat vybrečet až vytuhne.

margarita1
31. bře 2014

@martina_81 Marti ten je krááááááááááááááásnej 😵 , ještě jednou moc blahopřejeme, to je bobíšek 😵 😉

medvide30
31. bře 2014

Ahojky,, omlouvám se, že Vám sem lezu, ale s nějvětší pravděpodobností nás čeká CAR. Vybrali jsme právě Pardubický Sanus a mě by zajímalo. Jak to vše probíhá.
Když se objednáme na první konzultaci, co se tam dozvíme? Jak to probíhá. A kolikrát jste museli Sanus navštívit skrze různá vyšetření, než jste začali se stimulkou? Děkuji

muddledgirl
31. bře 2014

@medvide30 Ahojky...nemáš se za co omlouvat.....Já jezdila do Hradeckého Sanusu.....Telefonicky se objednáš.Pokud vím,tak mně doktor prohlídl při první návštěvě a možná se i už odebíralo sperma.... 😉 Hlavně se na vše ptej,co Tě zajímá..ne všichni lékaři jsou sdílní..pokud člověk mlčí,předpokládají,že vše víš...Jaký máte problém? Já přišla do Sanusu s diagnozou PCOs,která mi byla potvrzena....neovulovala jsem...Ale přítel má špatné spermio.....

martina_81
31. bře 2014

@margarita1 dekujeme. No kdyz spinka, tak je kouzelnej. 😀
@petrufa86 dik za uklidneni, 😉 me uz ty lidi kolikrat fakt vytaceji. nechci malyho nejak rozmazlovat nebo si ho nejak ucit, ale myslim, ze na nejaky "vychovavani" je jeste moc malej. a jeho plac bych fakt poslouchat nemohla, kdyz s nim spim v pokojicku. Ale teda muzu Ti rict, ze nocni kojeni mi dava docela na prdel,usinam u toho a ve dne jsem pak jak zmlacena. dneska odpoledne jsem na 2 hodky vytuhla. a sla bych spat zase. 😉
@medvide30 ahoj, urcite jste vybrali dobre, pardubicky Sanus je super. 😉 Na prvni konzultaci se dozvite, co vas vsechno ceka a jak to bude probihat. A co se tyce stimulky, tak pred ni se dela spermiogram (pokud uz ho nemate) a Tobe hormonalni profil, 2.-5. den cyklu.A pokud to bude v poradku, tak muzete jit do stimulky. 😉

medvide30
31. bře 2014

@martina_81 takže jen hormonální profil a spermio? A ten spermiogram se dělá kdy?

medvide30
31. bře 2014

@muddledgirl No předpokládám, že u nás bude také problém u chlapa, já jsem dle všeho v pořádku. Takže už na té první konzultaci se něco děje?