• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@lintea vitamínkynejsou na škodu :grinning:
@lenda01 to bude dlouhý dopis
8. lis 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to jo.. vsak protot ho napiseme radeji uz ted, aby to vsechno stihl splnit :slight_smile:
8. lis 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka,vítej.

Holky jsem nervozní už teď.Hlavně nevím kdo za mě ráno vztane.V 7:30 už tam mám bejt.
8. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli.......držím palečky.
8. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina neboj to bude dobrý :wink:
8. lis 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju ju,díkes. Napiš co máš za sebou a holky tě napíšou do tabulky.Jestli teda ješte chceš :wink:
8. lis 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No se tam trochu prochrupnu.I když potřebuju dočíst knížku a tohle je skvělá příležitost :slight_smile: .A nebo juknu na telku.
8. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím zavzpomínat.Nejdřív to radši napíšu na papír a pak,jestli mě tam někdo přidá.
Ségra,přeju ti dvojčátka :grinning:
8. lis 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojčátka? A to si říkáš ségra? :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina ja minule lezela na pokoji s anglicankou :slight_smile: jeste ze tam mela manzela, ja bych si s ni moc nepokecala... co me ale prekvapilo lezela sotva pul hodinky se zadkem nahoru a pak se zvedla a odesla ... jsem docela byla prekvapena.. ja poctive dve hodky :slight_smile: neboj se nic Madli, mas v nas vsech podporu, tak to musi dopadnout :slight_smile:
8. lis 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 neboj se nic, pridam te tam, jen zavzpominej a sepis to :slight_smile:
8. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina dvojcatka by byly fajn... mas doma uz velkou pomocnici .. :slight_smile:
8. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda,v Pardubkách mají jednolůžáky.
A mě by snad ani ty dvojčata nevadili.Hlavně najít ty //.Po dvou letech snažení by to už chtělo.
8. lis 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 to jsem ráda, že je tu někdo z Ji. K jakému doktorovi chodíš?
Když tu tak čtu všechny ty příspěvky tak si říkám co mezi vás vůbec lezu, všechny už toho máte teda hodně za sebou a to já ne, jsem na začátku, ale aspoň mě budete moc seznámit s věcma, který pro mě budou nové. :wink: . Já bych měla být zdravotně v pořádku, v dubnu byl manžel poprvé na spermiogramu ten byl ok a doktor se divil, proč to nejde přirozeně. V srpnu kdy jsem šla na IUI se ale sper. výrazně zhoršil a zlepšení nenastalo ani při druhém pokusu v říjnu. Proto už třetí pous nebyl doporučen (mršky jsou nějaký líný a nechce se jim moc fungovat :unamused: ). Jinak dopis Ježíškovi super nápad, napíšu i za všechny známé kolem, kteří majé ten samý problém a není jich málo, ach jo co se to s tím světem jenom děje :frowning2:
8. lis 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina to mi povidej, my se snazime uz taky dva a ctvrt roku ... to je poradna doba, proto si myslim ze uz jsme na rade, ne? :slight_smile:
8. lis 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 @samanta001 Ahojda holky vítejte.Super,je nás tu víc :grinning:
8. lis 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zdravím holky.Dělám šišky s mákem :slight_smile:
8. lis 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 čao zlatooo no konečně. :sunglasses:
8. lis 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvas,mážu se pozvat? :slight_smile:

@samanta,všechny jsme takhle začínali.A hlavně se tu probíra cokoli takže přijdeš i na jiný myšlenky.My máme Adél po IVF a s dalším miminkem to bude to samé.Přirozeně máme jen malinkou šanci.Manžel má špatný sperma a je to horší než když jsme začínali.

@lenda,na Adélku jsme čekali 4roky .Tak doufám že tentokrát to bude dřív.
8. lis 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina no jasně.Je toho dooost. :grinning:
8. lis 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina no fiiiiha..ctyri roky, to me vubec nedes... to museli byt taky dobry nervy .. ale? dopadlo to dobre .. a ted to taky dopadne... verim v ten zitrek :slight_smile:
8. lis 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no čaooooooooooo :grinning: já pekla Míša řezy :sweat_smile:
8. lis 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 juuuuu tak ty bychi si dala :slight_smile:
8. lis 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviku,míša řezy ,to my můžeme.Mňam mňam.
8. lis 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 i ja bych si dala :slight_smile: takze bysme prijely vsechny na kaficko :slight_smile:
8. lis 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!!!!!!!!!!!!

Tak co nového?
Holky normálně kousek od našeho baráku mají hnízdo čápi, dneska jsem to objevila při cestě do práce...to je znamení:slight_smile:, teda doufám:slight_smile:, hlídám je,hlavně at se nikam nestěhujou...

Všem co jdete zítra na kontroly, krev a zákroky držím palce, at je vše tak jak si přejete vy sami.

Majka, Samanta...vítejte..pěkně se rozrůstáme,co...ted už jen prolomit to tu zase nějakou těhulí. No já dneska dobrala clostil a příští pondělí se ukáže..jak já si přeju at ta zvýšená dávka zabere, at můžem zase dát IUI

8. lis 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skol,pošli jednoho k nám.Prosím prosí.Vrátím. :grinning:
8. lis 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlina:jasně, zítra ho nasměruju na Sanus:slight_smile:
8. lis 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodná,díky. :grinning:
8. lis 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina moje ségra má taky holčičku po IVF a pak dvojčata to samé. Pak mám ještě jednu sestru a ta jde na IVF příští týden no a já totéž v prosinci snad, docela sranda takový společný osud že? :grinning: Takže holky pěkné spaní a ať Vám to všem klapne... Jsem ráda, že jsem přišla mezi vás.
8. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek