CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
8. lis 2010

@lintea vitamínkynejsou na škodu 😀
@lenda01 to bude dlouhý dopis

lenda01
8. lis 2010

@evik31 to jo.. vsak protot ho napiseme radeji uz ted, aby to vsechno stihl splnit 🙂

madlina
8. lis 2010

@majka,vítej.

Holky jsem nervozní už teď.Hlavně nevím kdo za mě ráno vztane.V 7:30 už tam mám bejt.

tygr21
8. lis 2010

Madli.......držím palečky.

evik31
8. lis 2010

@madlina neboj to bude dobrý 😉

madlina
8. lis 2010

Ju ju,díkes. Napiš co máš za sebou a holky tě napíšou do tabulky.Jestli teda ješte chceš 😉

madlina
8. lis 2010

No se tam trochu prochrupnu.I když potřebuju dočíst knížku a tohle je skvělá příležitost 🙂 .A nebo juknu na telku.

tygr21
8. lis 2010

Musím zavzpomínat.Nejdřív to radši napíšu na papír a pak,jestli mě tam někdo přidá.
Ségra,přeju ti dvojčátka 😀

madlina
8. lis 2010

Dvojčátka? A to si říkáš ségra? 😀 😀 😀

lenda01
8. lis 2010

@madlina ja minule lezela na pokoji s anglicankou 🙂 jeste ze tam mela manzela, ja bych si s ni moc nepokecala... co me ale prekvapilo lezela sotva pul hodinky se zadkem nahoru a pak se zvedla a odesla ... jsem docela byla prekvapena.. ja poctive dve hodky 🙂 neboj se nic Madli, mas v nas vsech podporu, tak to musi dopadnout 🙂

lenda01
8. lis 2010

@tygr21 neboj se nic, pridam te tam, jen zavzpominej a sepis to 🙂

lenda01
8. lis 2010

@madlina dvojcatka by byly fajn... mas doma uz velkou pomocnici .. 🙂

madlina
8. lis 2010

@lenda,v Pardubkách mají jednolůžáky.
A mě by snad ani ty dvojčata nevadili.Hlavně najít ty //.Po dvou letech snažení by to už chtělo.

samanta001
8. lis 2010

@majka43 to jsem ráda, že je tu někdo z Ji. K jakému doktorovi chodíš?
Když tu tak čtu všechny ty příspěvky tak si říkám co mezi vás vůbec lezu, všechny už toho máte teda hodně za sebou a to já ne, jsem na začátku, ale aspoň mě budete moc seznámit s věcma, který pro mě budou nové. 😉 . Já bych měla být zdravotně v pořádku, v dubnu byl manžel poprvé na spermiogramu ten byl ok a doktor se divil, proč to nejde přirozeně. V srpnu kdy jsem šla na IUI se ale sper. výrazně zhoršil a zlepšení nenastalo ani při druhém pokusu v říjnu. Proto už třetí pous nebyl doporučen (mršky jsou nějaký líný a nechce se jim moc fungovat 😒 ). Jinak dopis Ježíškovi super nápad, napíšu i za všechny známé kolem, kteří majé ten samý problém a není jich málo, ach jo co se to s tím světem jenom děje ☹

lenda01
8. lis 2010

@madlina to mi povidej, my se snazime uz taky dva a ctvrt roku ... to je poradna doba, proto si myslim ze uz jsme na rade, ne? 🙂

rvasata
8. lis 2010

@majka43 @samanta001 Ahojda holky vítejte.Super,je nás tu víc 😀

rvasata
8. lis 2010

Jinak zdravím holky.Dělám šišky s mákem 🙂

rvasata
8. lis 2010

@evik31 čao zlatooo no konečně. 😎

madlina
8. lis 2010

@rvas,mážu se pozvat? 🙂

@samanta,všechny jsme takhle začínali.A hlavně se tu probíra cokoli takže přijdeš i na jiný myšlenky.My máme Adél po IVF a s dalším miminkem to bude to samé.Přirozeně máme jen malinkou šanci.Manžel má špatný sperma a je to horší než když jsme začínali.

@lenda,na Adélku jsme čekali 4roky .Tak doufám že tentokrát to bude dřív.

rvasata
8. lis 2010

@madlina no jasně.Je toho dooost. 😀

lenda01
8. lis 2010

@madlina no fiiiiha..ctyri roky, to me vubec nedes... to museli byt taky dobry nervy .. ale? dopadlo to dobre .. a ted to taky dopadne... verim v ten zitrek 🙂

evik31
8. lis 2010

@rvasata no čaooooooooooo 😀 já pekla Míša řezy 😅

rvasata
8. lis 2010

@evik31 juuuuu tak ty bychi si dala 🙂

madlina
8. lis 2010

@eviku,míša řezy ,to my můžeme.Mňam mňam.

lenda01
8. lis 2010

@evik31 i ja bych si dala 🙂 takze bysme prijely vsechny na kaficko 🙂

skol
8. lis 2010

Ahoj holky!!!!!!!!!!!!!!!

Tak co nového?
Holky normálně kousek od našeho baráku mají hnízdo čápi, dneska jsem to objevila při cestě do práce...to je znamení🙂, teda doufám🙂, hlídám je,hlavně at se nikam nestěhujou...

Všem co jdete zítra na kontroly, krev a zákroky držím palce, at je vše tak jak si přejete vy sami.

Majka, Samanta...vítejte..pěkně se rozrůstáme,co...ted už jen prolomit to tu zase nějakou těhulí. No já dneska dobrala clostil a příští pondělí se ukáže..jak já si přeju at ta zvýšená dávka zabere, at můžem zase dát IUI

madlina
8. lis 2010

@skol,pošli jednoho k nám.Prosím prosí.Vrátím. 😀

skol
8. lis 2010

madlina:jasně, zítra ho nasměruju na Sanus🙂

madlina
8. lis 2010

Hodná,díky. 😀

samanta001
8. lis 2010

@madlina moje ségra má taky holčičku po IVF a pak dvojčata to samé. Pak mám ještě jednu sestru a ta jde na IVF příští týden no a já totéž v prosinci snad, docela sranda takový společný osud že? 😀 Takže holky pěkné spaní a ať Vám to všem klapne... Jsem ráda, že jsem přišla mezi vás.