CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
18. lis 2010

@evaav jo zlato někdy mě přijde ,že už my chybí jen prášky na nervy 😒

spimy
18. lis 2010

Jo, holky, díky. Mě víc štve to čekání a že netuším, zda se s tím vysokým FSH dá vůbec něco dělat. Pak se za dva měsíce třeba dozvím, že ne a teprve budeme moct podnikat další kroky. Uf.

evik31
18. lis 2010

@spimy úplně tě chápu je to prostě k posr.....ní 😖

spimy
18. lis 2010

@evik31 😀 Nj, co nadělám no. Chlap to řeší tak, že to neřeší, a já se potřebuju vykecat a nemám kde. Je to na boudu budku. 😅

evik31
18. lis 2010

@spimy tak na tohle já mám manžu dobrýho všechno ho zajímá 😉 a chce ve všem co podnikáme součástí jezdí se mnou na každou kontrolu do sanusu
vykecat se můžeš tu snáma mě to tady taky moc pomáhá a to zrovna do sanusu nejezdíme a jak to vypadá tak začnem až po novém roce tak snad budeúspěšnější ten 2010 stál na prd

lenda01
18. lis 2010

@spimy jo jo taky my tady holky hodne pomahaji, je to super se z toho moct vypovidat.. a jeste k tomu s lidickama, ktery prochazeji tim stejnym ... nezoufej nic, pro pritele to asi taky neni lehky kdyz zjistil, ze u neho neni vse v poradku, prece jen se to chlapskyho ega dotkne a nektery se s tim holt nedokazou poprat.. muj manzel je taky v pohode, jezdi se mnou do Sanusu a vse podstupuje a jeste je pro me oporou ... neboj, ono se to tomu tvymu chlapovi taky rozlezi a pak to podstoupi 🙂

spimy
18. lis 2010

@lenda01 @evik31 Holky, díky. Copak o to, on to podstoupí. Ale aby hnul zadkem a šel k dr., to se mu tak nějak vykouří z hlavy. Nastoupil teď do nové práce a malá od rána do večera. Ale i tak mě mrzí, že to pro něj není priorita numero uno. ☹

@evik31 Tobě se to přesouvá kvůli zdravotním problémům, ne kvůli tomu, že by neměli v Sanusu v prosinci čas, viď? To je taky na prd ☹

Moc vám všem držím palce, ať to v r. 2011 už klapne 🙂

evik31
18. lis 2010

@spimy jojo kvůly těm mým potvorám ledvinám,ted jsem tak nějak přemýšlela,že to zkusím ukecat až na leden ivf stejně letos nestihnem a nechce v tom nechat manžu plácat samotného je to prostě na draka snad ten rok 2011 bude lepší pro nás všechny

spimy
18. lis 2010

@evik31 Držím palce, ať se ledviny umoudří. Je to takové veselejší jít do toho s manželem společně, že? Asi bych taky počkala, až budou moct oba.

evik31
18. lis 2010

@spimy no snad mě tam doktor vyhoví

rvasata
18. lis 2010

Krásné odpoledne holky 😀

evik31
18. lis 2010

@rvasata

rvasata
18. lis 2010

@evik31 zlato copak se stalo?Teda kromě té tragédie ☹

madlina
18. lis 2010

@spimy,zatím to není oficiální páč na krev jdu až v úterý.Ale i tak děkuju.To je na prd ty vaše výsledky.Ale taky se dočkáš,uvidíš.

madlina
18. lis 2010

Koukám že to mělo být asi pro @evika.

evik31
18. lis 2010

@madlina my si to přeberem 😉

evik31
18. lis 2010

@rvasata ale kontrola dneska nic moc a jsem zralá na prášky na palici normálně no nebere to konce už bych potřebovala vypnout ☹

rvasata
18. lis 2010

@evik31 No to ne,ledviny se jim nezdály??? ☹ Tenhle rok je pro Tebe teda nářez.Ale rok 2011 bude určo jiný?A co jinak u Vás???

evik31
18. lis 2010

@rvasata né jeden šutrák tam ještě je 3.12. mám nástup ale chci to v pondělí ukecat až na nový rok,nějak se nám to tu kupí starostma a nechci v tom nechat manžu samotnýho ,ivf stejně už letos nestihnem tak už bude jedno jestli v lednu na to půjdem nebo v únoru,stejně ted mám nervy v prdely ☹ akorát musím cinknout do sanusu
jinak nového nevím už víme na co zemřel a spousta starostí okolo a hlavně spousta věcí se nenašlo a policie se tím nezabívá takže je to na velký H...... 😠

evik31
18. lis 2010

aspon že tady jsou lepší zprávy 😉

rvasata
18. lis 2010

@evik31 jeee ten šutr pitomej.Tak to je rpavda a ono možná bude lepší až příští rok pěkně začít "relativně v klidu" a musí se to už změnit k lepšímu.

evik31
18. lis 2010

@rvasata no já doufám tenhle rok je fakt prokletej 😒

rvasata
18. lis 2010

@evik31 To je pravda,ale já věřím v to,že se to musí jednou obrátit a o to větší štěstí člověk prožije.A na Vás čeká obr štěstí 😉

evik31
18. lis 2010

@rvasata já bych to obr štěstí přála všem tady ,aby to naše doufání a utrpení skončilo a byly jsme všichni v poho a hezky těhulily 😉

majka43
18. lis 2010

@lenda01 Já stimuluju na darovaný embryjka, tak jich bude nejvíc tři.

madlina
18. lis 2010

Holky všechny to štěstí budeme mýt.Bohužel někdo dřív a někdo dýl.Poprvě jsem na miminko čekala 4 roky a teď dva a stejně nemám ještě z daleka vyhráno.

evik31
18. lis 2010

@madlina ale ono to klapne neboj 😉

lenda01
18. lis 2010

@majka43 aha..takze jen pripravuje sliznici a pak bude KETik... tak to jsme na tom stejne... ja ted zobu estrofem aby mi narostla sliznice a v utery jedu na UTZ a pak se uvidi.. zacinam se tesit
@madlina juuu madli, ja doufam, ze te budeme nasledovat... taky uz cekam na mimco dva roky.. to je fakt masakr... to to leti...

majka43
18. lis 2010

@lenda01 Jo, tak to je, mám taky estrofem. A estrahexal, prednison, a anopirin. Na ultrazvuk jdu 29.11

lintea
19. lis 2010

Ahoj holky 🙂
@madlina to jsou krásný dálnice, třeba se taky přidáš k dvojčatovkám 😀
@evik31 to je fakt na prd, další šutr, takže musíš podstoupit všechno jako minule?