CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lintea
22. zář 2010

@skol no byla bych ráda, kdyby nám tady začlo postupně dařit, teď bude to čekání do pondělka dlouhý 🙂

skol
22. zář 2010

@lintea no moc ti držím palce at je to v pořádku a doufám, že bude platit pravidlo, do třetice všeho dobrého a klapne to i u nás🙂

Nějaké další dobré zprávy....sem s nima 😉

lintea
22. zář 2010

tak já jdu uvařit manžílkovi něco k jídlu, moc se mi teda nechce, ale něco jíst musíme 😀
@skol ty už jsi objednaná na další IUI?

skol
22. zář 2010

@lintea no zatím ještě ne, ted beru clostil, rpotže bez něj se mi netvoří folíky...příští středu jdu an ultrazvuk a když tam bude folík, tak podle zkušeností z předešlých IUI bysme měli jít příští pátek...tak snad to tak bude

evik31
22. zář 2010

@lintea tak teda mooooooooooc držím pěsti 😀

evik31
22. zář 2010

@skol jak jeden folík bude jich tam velká spoustááááááááá 😀

skol
22. zář 2010

@evik31 jéé to bych měla předčasný vánoce, kdyby jich tam byla spousta🙂,ale mně se tam vždycky vyrobí jen jeden🙂,ale dnes jsem teda optimista a vidim to, že tam příští týden budou 3🙂

skol
22. zář 2010

minimálně 3... jsem chtěla napsat🙂

lintea
22. zář 2010

@skol jasně, čím víc tím líp 😀

evik31
22. zář 2010

@skol já věřím,že víc než 3 😀

dasty79
autor
22. zář 2010

ahoj holky 🙂
Co tady nového?Já jsem tento týden úplně vyčerpaná - bojuju s chřipkou 😠
tak ani na koníka moc nechodím,spíš po práci polehávám.
Strašně mě bolej pořád záda - ale já tu chřipku přemůžu 😀

Chvilku tady nejsem a takový pěkný zprávy 😵 😵 😵

@lintea potichoučku gratuluju,ať čárky pěkně tmavnou a v pondělí máš krásné hcg 🙂

A kdo je další na řadě s testováním????

dasty79
autor
22. zář 2010

@skol - tak to přeju na příští týden hodně folíků 🙂 a ať se do třetice zadaří 🙂

dasty79
autor
22. zář 2010

@evik31 - tobě už se ta nemocnice pěkně blíží 😠 Kdyby sis aspoň jela pro mimísky,ale tohle ti teda nezávidím.
A pak se můžete hned snažilkovat???

lintea
22. zář 2010

@dasty79 ahoj, jsem si říkala že ses dlouho neozvala 🙂 ty teď čekáš na ty testy nebo něco budete v mezičase podnikat?

dasty79
autor
22. zář 2010

@lintea - já teď čekám na mrchu a pak jedu 3.den ms na krev (to by mohlo být z kraje týdne) a pak 12. týden IUI, podle toho jestli bude folikul.A 18.10. ta imunologie -ale pak se bude čekat dlouho na výsledky....
A jak ty se cítíš???

lintea
22. zář 2010

@dasty79 takže taky IUI, jako skol,to jsem na vás zvědavá 😉 aspoň ti to trochu vyplní čas při čekání na to imuno.Jsem zvědavá na co všechno ti to budou testovat, jestli tam budeš mít něco navíc, když ti to budou dělat přímo ve fakultce, já tam mám asi 9 položek. Jinak se cejtim docela dobře, dopoledne mi bylo trochu blbě,a pořád mě bolí to břicho, není to žádný píchaní nebo dloubání, ale celodenní tlak a už to trvá deset dní, tak jsem včera trochu znervózněla a dneska si udělala test 🙂

skol
22. zář 2010

@dasty79 děkuju...já tom věřm, že to do třetice klapne...budu tam mít 3 folíky, 3.10. bych mohla jít na IUI a budou z toho trojčata🙂🙂

rvasata
23. zář 2010

Krásný den holky.Včera jsem se sem nějak nedostala 😀

evik31
23. zář 2010

@rvasata no to je dost jinak všechny zdravím 😀

evaav
23. zář 2010

tak už jsem to našla zdravím všechny i když já jsem spíš staronová snažilka 😉

lintea
23. zář 2010

Ahojda holky, kde dneska všechny jste? já byla dopololedne na řasách,pak po nákupech a odpoledne ještě nějaký zařizování, mám toho plný kecky 😝

rvasata
23. zář 2010

Ahojda holky....já jem nějaká utahaná a MS pořád nikde to je děs běs.Copak jste dneska dělaly?

lintea
23. zář 2010

@evaav ahoj, trochu tě znám z diskuse (čekání na ivf podruhé) když jsem měla druhý ivf, tak jsem nakukovala a teď tam taky občas mrknu 🙂 ty jsi měla teď nedávno OPU?

lintea
23. zář 2010

@rvasata to se asi fláká, že na ní čekáš 😉 já to mám většinou pravidelně, ale když jsem měla jít na laparo, tak se to táhlo, nakonec jsem musela volat do Sanusu jestli mám vůbec přijet 😖

rvasata
23. zář 2010

@lintea no já to měla jakžtakž pravidelně ale trvalo to než-li se mi to srovnalo:po ET a KET přišla přešně mrcha jedna hnusná a to sjem jí nechtěla a teďka,když si mám jít pro miminka nikde.

lintea
23. zář 2010

@rvasata to je jak naschvál, takže tenhle cyklus jdeš do KETu, necháváš si dát jedno nebo dvě embryjka.

rvasata
23. zář 2010

@lintea jojo Ketík.Májme 6 mrazáčků takže když budou O.K tak určitě 2 jako vždycky a já doufám,že když už jsem po laparce že tentorkát se uchytí

lintea
23. zář 2010

@rvasata tobě něco zjistili při laprce?

lintea
23. zář 2010

@rvasata já mám teda taky 2, a budu ráda i za obě, ale mám z toho trochu strach, dvě najednou 😕

rvasata
23. zář 2010

@lintea já strach dvojčátek nemám a abych pravdu řekla,tak bych byla asi za to všechno moc ráda.jojo bohužel zjistili,že mám srostlé vejvodoy už od dělohy a pravděpdoobně mě to udělal císařský řez.