CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
23. lis 2010

@madlina - supeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!Velká gratulace 🙂 🙂 🙂
Super i když bude jen jedno 😀 Moc Ti to přeju.
Tak teď se to snad prolomí a začnem tady těhulet 🙂
Chtělo by to nějaký těhu prskance 😕
Kdopak nás poprská????prosíííííím

@evaav -jak jsi dopadla v Sanusu?
A kde máme @lenda01 - myslím na tebe 😎
Kdypak bude ketííík?

@evik31 - tak příští rok 2011 to jistí 🙂
Budem bojovat spolu, jasný???

dasty79
autor
23. lis 2010

ahoj akol a toma 🙂

rvasata
23. lis 2010

@madlina Jupí joujou,jupí jupí jou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Gratuluju a teďka to pojede jak na běžícím pásu 😉 😉

rvasata
23. lis 2010

Krásný večer Vám přeju 😀

madlina
23. lis 2010

Krásný večer,
maslím že dneska padnu za vlast.Vztávala jsem v šest a jsem úplně grogy.Uspím Adél a jdu se hodit na gauč.

lenda01
23. lis 2010

ahojky holky... narocny den za mnou... nejdriv kontrola v Sanusu a pak do sedmi v praci a mam ted z toho vseho migrenu jako prase ☹
@madlina madli to je boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii konecne prolemeno... prsknete na nas s @lintea nejakej ten tehu prskanecek pro stesti 🙂 holky mam z vas obou oooobr radost 🙂 jo a madli, to tvoje hackovani je taky hodne moc pekny.. a pak ze to nedas ... sikulka jsi 🙂
@dasty79 juuu jsi hodna, ze si na me tak myslela 🙂 u me kontrola dopadla tak, ze sliznice ma jen 7,1-7,6mm, coz je jeste malo na to aby se nasadil utros, musi mit alespon 8mm... takze zobu dal estrofem a v patek opet kontrola tak doufam a doufam ze povyroste a ze se dozvim nejaky blizsi termin KETiiiiku 🙂
@evik31 neboj se nic...2011 to jisti 🙂 ty dve jednicky budou urco stastny 🙂

madlina
23. lis 2010

Tak holky pskám,chytejte. 😉

lenda01
23. lis 2010

@madlina jsem v prvni rade 🙂

rvasata
24. lis 2010

@madlina No to byl ale flus 😀 😀 😀 😀

rvasata
24. lis 2010

JInak holky krásné ráno,jakpak se máme?

evaav
24. lis 2010

ahoj všem
Dnes to u nás padá ten sníh.
No já včera dopadla tak nějak normálně.
Doktor mi říkal,že to byla opravdu složitá operace,že se i rozhodoval jestli mě nerozřízne normál klasicky jak to tam bylo hrozně srostlé.Prý na té levé straně byl takový zánět,že ten vejcovod byl uplně nafouklí.A ten zanět mě zasahoval i hodně do střev byli také plné zánětu uplně prorostlé a hrozně se prý bál,aby nepřestali fungovat.jsem mu říkala,že jsem nic necítila a hlavně kde se tam ten zánět vzal tak říkal že tam byl nějméně tři čtyři roky a furt se za tu dobu rozšiřoval.Tak to prý bylo po tom mém problému při porodu stím Help syndromem.Notak hlavně že je to prýč,ale ty srůsty se mohou zase objevit ale po té laparce je to o hodně menší procento než když by mě fakt řízli to by se prý z devadesáti procent vrátilo.
Pak mi dělal ultrazvuk a koukal jak ty vaječníky se perfektně rozjeli mám na obou stranách plno folikulů,říkal že jsou ted úplně nabuzený.Pak říkala no vy jste měla vždy hodně folikulů,ale málo vajíček.Tak říkal,že nemůže zaručit jak to bude přiště.Jsem mu říkala,že ted bych se chtěla doma pokoužet sama o zázrak tak říkal,že klidně a že třeba na jaře by jsem šla na IVF,že se říká že jaro je na to dobré období.No a pala jsem se ho že mám trach,jestli to tělo se po tom všem nebrání těhotenství tak říkal,že ne no,ale mám docela strach i když se zadaří,aby nebyli zase nějaké komplikace no,ale mimčo chci.
JInak zachvilku jdu k mamce pomáhat s cukrovím tak tady pak moc nebudu tak se holky držte a hodně sil

tygr21
24. lis 2010

Evaav......my jdeme na cukroví 11.12. už se těším.Tak at napečete.
U nás prší se sněhem.
Jdete některá v sobotu na trhy?

rvasata
24. lis 2010

@evaav atk to je dobře,že laparka dopadla takhle a kdovííí,příroda je mocná čarodějka tak se pěknědoma snažte a krásně napečte.Já se na to chystám začátkem prosince a ani ještě nevím,co budu péct.Nemohla by jsi hodit nějaký receptíky co pečete???? 🙂

rvasata
24. lis 2010

@tygr21 Ahojda,u nás taky tak

tygr21
24. lis 2010

Rvas.....mohla bych taky přihodit moje oblíbené cukroví?

rvasata
24. lis 2010

@tygr21 No jasan.SEm s ním.Já dělám pořád to samý a chtěla bych něco nového.Začínám se docela na pečení těšit.Tak šup sem s ním 😎

tygr21
24. lis 2010

Rvas...je to úplně jednoduchý.:Jmenuje se to:Skořicové hvězdičky
1listový těsto,2vejce,skořicový cukr
Z listového těsta vyválíme tenký plát,který potřeme rozšlehaným vejcem a posypeme skořicovým cukrem.Formičkami(nejlépe hvězdičky) z něj vykrájíme hvězdičky a pečeme v troubě při 200stupnů asi 5-6minut.

tygr21
24. lis 2010

Rvas.....můžu ještě jeden?
Klubíčka:
25dkg hladké mouky,10dkg cukr,20dkg másla,1 vejce,2 vanilinové cukry,2 kakaové pudinky,1 lžíce skořice,perličky na posyp.
Ze všech ingrediencí vypracujeme těsto.Necháme ho hodinu odležet v chladničce.Lžičkou vykrajujeme těsto,které lisem na česnek protlačujeme na vymazaný plech jako klubíčka.Posypeme perličkami.Pečeme při nízké teplotě asi 8 minut.

madlina
24. lis 2010

Ahojda,týýýýýjo,tady se peče.Holky voní to až k nám 😀 😀 😀

lintea
24. lis 2010

Ahoj 🙂
Tady se zase peče 🙂 já peču vždycky s tchýní, tak kolem desátýho a manžel hlídá troubu, vyklápí z formiček a obaluje v cukru, jde nám to pak jde hezky rychle.

lintea
24. lis 2010

@evaav tak si teď hezky oddychneš, a na jaře to můžete zkusit, to jaro má stejně něco do sebe 🙂

tygr21
24. lis 2010

Linty.......takovýho pomocníka bych potřebovala doma.U mamky pečeme 3ségry a mamka,někdy i panáček(sklenička),ale s mírou.Taky nám to jde od ruky.

lintea
24. lis 2010

@tygr21 on je takhle trénovanej o malička 😀 a o ty panáky se stará tchán, letos se mě to teda netýká 🙂

tygr21
24. lis 2010

Linty.....tak to ho maminka dobře naučila.Můj chlap jde radši na pivo,než aby mě šel pomoct.Ale už se na to těším.

lintea
24. lis 2010

@tygr21 to jo. on na pivo nikdy nechodí, ale zase je to hroznej hračička máme doma několik vrtulníků, autíček a lodiček atd. 😀

tygr21
24. lis 2010

Linty......tak to já nemám.Ale zase opravuje auta.Když mám chut tak to mám smůlu,protože je venku a opravuje.A jak přípravy na Vánoce?

evik31
24. lis 2010

ahojky holky jen nakouknu a jdu dělat hádejte cooo ,no těsta na cukroví udělám si zatím 3 a pak další až to upeču at nemám takovou honičku pěču pro 4 rodiny tak toho bude víc trošku 😀 ale mě to ták baví

tygr21
24. lis 2010

Evik......můžu se přidat k objednávce? 😀

rvasata
24. lis 2010

@evik31 Ahojda tož já bych tea prosila taky.mě se totiž moc do toho nechci.Chvílema se těším a pak zase.Ještě asi není pro mě ten správný čas na pečení 😀 😀

rvasata
24. lis 2010

Jinak holky kdpeak se všechny pořád touláte????