CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lintea
9. zář 2010

Ahoj, já taky chodím do sanusu HK od ledna 2009.Mám za sebou asi 4 inseminace a teď jedu 3ivf 😒

rvasata
10. zář 2010

Ahojda holky já chodím do Sanusu v Hradci 🙂

rvasata
10. zář 2010

@lintea Ahojda,ke komupak chodíš?

lintea
10. zář 2010

@rvasata chodím k Šilhanovi a docela mi vyhovuje.

rvasata
10. zář 2010

@lintea Já chodím k Dejmkovi a taky.Nemůžu si stěžovat.Jen ještě to vysnění mimi a bylo by to.Jak dlouho se snažíte?

dasty79
autor
10. zář 2010

Ahojky všem - my jedem do Pardubic a už se taky těšííííííííím, až se začne něco dít.
Jak dlouho se holky snažíte?

toma75
10. zář 2010

Ahoj,holky!
My se snažime 2 roky do Sanusu a 1,5roku v Sanusu,

rvasata
11. zář 2010

@dasty79 Ahoj,myse snažíme cca 20 měsíců a od ledna chodíme do Sanusu

dasty79
autor
11. zář 2010

no tak my se snažíme skoro 3,5 roku ☹ Před rokem a čtvrt jsem sice otěhu,ale MA a od té doby nic.... ☹

lintea
12. zář 2010

Ahoj, snažíme se taky asi 3,5 roku.Otěhotněla jsem 2x přirozeně a 2x po ET, ale vždycky jen biochemické těh. jestli se těch pár dnů vůbec dá nazývat těhoenstvím. Včera jsem byla na 3. ET, mám u sebe dvě embrya a před sebou dlouhé čekání 🙂

lintea
12. zář 2010

@dasty79 to se chystáte do Pardubic na 1. konzultaci?

dasty79
autor
12. zář 2010

@lintea - jo jo jedem do Pardubic na 1. konzultaci 🙂 Tak to jsme na tom podobně - taky jsem otěhu přirozeně,ale já pak v 9tt MA - tak to byl šok. ☹ Snad už nám teď bude přát více štěstíčko 😵 Tak držím pěstičky,aby se oba mimísci pěkně zavrtali a udrželi 🙂

lintea
13. zář 2010

@dasty79 děkuju, nezbývá než čekat,od středy jdu do práce, tak přijdu na jiný myšlenky.Nikdy nám nezbylo nic na zamražení,až teď,ale ty nejsou moc kvalitní.
Můžu se zeptat v čem je u vás problém?

dasty79
autor
13. zář 2010

@lintea - to jdeš takhle brzo do práce?
Nám taky z IVF nezbyl žádnej mrazáček ☹ A ani nám nikdy nepřišli na žádný problém ☹
Oba jsem zdravý stejně to nejde ☹ A co máte vy za problém?

lintea
13. zář 2010

@dasty79 jo jdu,nechtěla jsem neschopenku,moc jsem nad tím pak přemýšlela.Teď to tak nějak probíhá v pohodě.V sanusu přišli jen na to,že manžel má ve spermiogramu horší morfologii, zbytek je ok. Já byla na laparce,ta taky dopadla dobře.Po tom 2. neúspěchu jsem potřebovala změnu, takže jsem změnila gynekologa a chtěla to zkusit jinde.Byli jsme se kouknout v Arletě,dr. nám udělal imuno a genetiku.Když jsme tam jeli pro výsledky,vypadalo to že to tam snad zavřou,říkal nám to jeden pracovník,všichni chodili s obsílkou,tak jsme to nechali být.Navíc se doktor moc neotěžoval s vysvětlováním, že je to složitý a ať se ukážem v září,přitom nedoporučovali ani inseminaci. 😖

lintea
13. zář 2010

@dasty79 kdy se chystáte do pardubic

lintea
13. zář 2010

@toma75 ahoj,koukám, že se taky snažíte dlouho.Už jste v sanusu něco podstoupili?

toma75
13. zář 2010

@linteaahojky!Jo,v Sanusu jsme měli 2xIUI(inseminace),1IVF bez ET,protože jsem dostala hyperstymulak,a 3xKET(zamraženi).Měla jsem 19 vajiček,12 bylo dobrych a 9 se oplodnilo ICSI.Tak nam to zmrazili zrovna.

lintea
13. zář 2010

@toma75 to je pěkná úrodička, já měla vždycky 6 vajíček a 3. den ET. Ted máš pauzu, nebo něco chystáš.

dasty79
autor
13. zář 2010

@lintea - tak máš od OPU dovču?a práci nemáš namáhavou?
Já na laparce ještě nebyla -ale asi mě nemine.Měla jsem na ní jít před rokem a čtvrt,ale pak jsem otěhu - tak jsem se tomu vyhla.Ale myslím si, že mě čeká ☹
Jak dlouho jsi byla v nemocnici, když jsi byla na laparce?a bolí to?a pak doma na neschopence?
V Arletě ti dr. udělal genetiku a imuno?to my právě utíkáme z Arlety - nám tam neudělal skoro nic.
Pořád říkal, že je dost času,ať přijdem za 3.měsíce a že stejně přijdu těhu, a pořád dokola a nic se nedělo ☹
a když jsi přecházela z jiného CAru do jiného, tak ti vždy dali ty papíry?Já žádný nemám...

dasty79
autor
13. zář 2010

@lintea - myslete na mě prosím tuto středu - to jedem do Sanusu 🙂

dasty79
autor
13. zář 2010

No pěkná úrodička - není vždy to nej.Já měla: 25 vajíček - dobrých bylo 15.
Oplodnilo se 7 normálně + 3 ICSI no a když jsme šli po třech dnech na ET, tak
zbylo 6, ale 3 mě zavedli.....a nic a 3 museli vyřadit, protože nebyly dobré kvality.
Takže z tolika vajíček - žádnej mrazáček ☹
A v Arletě to taky dělaj úplně obráceně - tam čekaj každej den, jak se budou vyvíjet
a pořád čekaj a čekaj - až je z toho prd.To moje kámoška říkala, že hned první den jí nějaký
zmrazily - aby měla v mrazáčku, pak ještě další ji zmrazily a pak teprve nechali doběhnout
ty další, co jí pak dali do bříška a zbytek zase zmrazily.
No a u mě pořád čekali a čekali, až z toho bylo.... 😒

toma75
13. zář 2010

Ja taky se nestěžuji na urodičku,ale stejně z toho byl ....... ☹
@dasty79laparku taky mam za sebou,všechno v pořadku.To neboli,delase pod narkozou,potom tak trochu jsem to citila.Třeti den jsem šla do prace,protože mně dr.řekl,že neschopenka neni třeba.Ale nebylo mně ještě dobře,tak jsem chodila dřiv domu par dni(měla jsem nejaky hodiny nadělany).
Ale vim,že nejake žensky maji neschpenku i na 3 tydny.

dasty79
autor
13. zář 2010

@toma75 - tak myslíš, že se nemám čeho bát?Pokud mě dr.navrhne laparku?A nevíte jak to je?
Jestli bych musela podstoupit laparo ve svém městě a nebo v Sanusu v HK?V Pardubkách
asi nedělaj,ne?Po jaký době jste šly na laparku?Já bych na to nejradči šla hned - docela
mě poslední dobou bolí dost podřišek - okolo pupika 😒
Tak se bojím, co to mám 😒

lintea
14. zář 2010

@dasty79 vezmu to popořadě 😉 po OPU mám dovču, ale není mi těď moc dobře,pořád mě tlačí břicho,prostě nic moc,tak nevím jestli ji pak nevyužiju.Laparku mi dr. navrhnul po 1IVF, dělali mi to přímo v sanusu hk,v neděli večer jsem nastoupila a v úterý mě pustili domů,bylo to v pohodě,nic hroznýho,neschopenku jsem měla celkem asi 14 dní.Jen se tam proti státní nemocnici platí víc,počítali mi 3 dny + yal stálo kolem 900,-
Zrovna v tu dobu byla známá na tom samém u nás v nemocnici, platila těch 60,- na den, měla klasickej klistýr, 2dny cévku a první den po operaci musela ležet na JIP a nesměla vstát.Myslím, že každá nemocnice si to dělá po dle svýho.

lintea
14. zář 2010

@dasty79 to bylo první co nám v kostelci navrhli, a dr. se tvářil jakože jsem to už měla mít hotový dřív 😕 ale to jsem měla po dvou ivf,laparce,tak to pak obykle pokračuje genetikou a imunem.Papíry jsem neměla žádný, všechno jsem věděla z hlavy,ale když si o ně řekneš, tak ti je dají.

lintea
14. zář 2010

@toma75 to tě teda hodně rychle poslal dr. do práce, 3 týdny asi nejsou potřeba, ale aspon ten týden by to mohl být.

toma75
14. zář 2010

@linteaja jsem nevěděla co to vubec je ta laparoskopie,no tak když mně řekl,že tu neschopenku asi potřebovat nebudu,tak jsem mu věřila 😒 !
Dělali mně to v Sanusu HK,v neděli jsem nastoupila,v ponděli odpoledne byla operace, ve středu mně pustili,nebylo mně moc dobře,motala se mně hlava.Ve čtvrtek jsem šla do prace,ale jen do 10hod.Odpoledne jsem usnula doma.Tak jsem řekla,že už to vydržim do patku.No a přes vikend jsem polehavalaa odpočivala.Nevim proč mně hnal do prace? 😠

toma75
14. zář 2010

A ještě mam dotaz holky: my ted pujdeme na geneticky testy,to nam budou brat jen krev nebo i manzelovo sperma?

lintea
14. zář 2010

@toma75 to nevím proč tě tak rychle hnal do práce, já byla loni v září.
Jinak když nám dělali genetiku, tak nám jen brali krev.To ti budou dělat v sanusu?