CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
5. říj 2010

@lintea Ahojda,ne,že abych ti to přála,ale to je dobře,je vidět že mimiškům se u Tebe lbí.(teda máš dvě,ne?¨a jak jako darovaný vajíčka?Proto,že se to nepovedlo?Já tada nevím,nám už 2x taky ne a mám zásobu a myslím,že mám vajíčka dobýr,když jsem měla takovou sklizeň a všechny dobrá se oplodnila a vyvíjela 😕

evaav
5. říj 2010

@rvasata -ahoj dobré ránko,určitě se na tu laparku zeptám a myslíš teda,že by mi ji udělali v sanusu?To bych byla ráda,protože alespon oni uvidí sami co je ve vnitř špatně když už mě léčí tam

rvasata
5. říj 2010

@evaav no jasně a dělal by to ten tvůj dr.Mě to taky dělal Dejmek.V HK normoš operujou a tak dělají tami jiné operaci.Si tam poležíš na oddělení a je to.Je to tam super 😀 Já bych teda jinýho dr. než-li Dejmka nechtěla.Ale za to nic nedáš ba naopak.Šla bych do toho.Dělá se to po MS.Už jen jak mi říkal dr.,aby tam nebyl nějaký zánět ve vaječníkách a ta tekutina,srůsty cokoliv....

evaav
5. říj 2010

@rvasata -já jsem v sanusu ležela tenkrát když jsem trošku krvácela na začátku těhotenství a bylo to tam fajn sestřičky super jak na hotelu 😉
A jak dlouho se tam leží po té laparce asi dva tři dny? Já kvůli hlídání víš,Klidně do toho půjdu příští měsíc dokud jsem doma.A asi budu muset mít nějaké před operační vyšetření?Kvůli narkoze

lintea
5. říj 2010

Zdravím, @rvasata ty vajíčka dr. nadhodil, protože jsme vždycky měli málo embryí a ta co zbývala na transfer nebyla nic moc,tak pokud by se to opakovalo, že by jsme to mohli zkusit, trochu mě tím vyděsil, ale teď naposled to nebylo tak špatný.

lintea
5. říj 2010

@evaav já měla na laparku nástup v neděli, v pondělí dopoledne mi tam koukli a v úterý po obědě jsem šla domů, šlo to rychle.Předoperační bylo, ale jen jsem si zašla k obvoďákovi na krev, on pak vyplnil ten papír co mi dali v sanusu a to bylo všecho 😉

evaav
5. říj 2010

@lintea -jo tak v úterý se sním domluvím a myslíte,že si o to můžu zažádat jen tak sama no,ale třeba by mě to sám navrhl,budu o to ale stejně usilovat za to opravdu nic nedám a tobě něco našli?

rvasata
5. říj 2010

@evaav nastupovala jsem v pondělí,v úterý dělalai laparoskopii a v pátek jsem šla domů.Jo předoporační chtějí krev a EEG,ale to ti dají papíry a ty si zajdeš k obvodnímu.Jojo to máš pravdu jako na hotelu.Jen jdi 😀

rvasata
5. říj 2010

@lintea jo tááák.Tak to jo.no my jsem měli vždy cky 9 a 10 buněčný a podívej stejně prdlačky z toho. ☹

rvasata
5. říj 2010

@lintea takhle rychle???a kromě té laparky ti dělali tu hys....to jak koukají i na dělohu???

rvasata
5. říj 2010

@evaav mě teda k té laparce zkouli i dělohu,nevím už ten název tak možná proto,jsem tam byla tak dlouho.....

evaav
5. říj 2010

@rvasata -nebyla to ta histerektomie nebo něco takového,já si myslím,že mě možná bude hrozit nějaká operace,protože já na srůsty trpím,zatím teda na střevech,ale protžoe byl ten císař tak si myslím,že tam něco bude,no ale nechci předbíhat už u té první mi říkali,že u mě bude i možná nějaká operace no ale hlavně když mě toho zbaví a hlavně tam najdou třeba příčinu

evaav
5. říj 2010

@rvasata -a jak jsi tam byla dlouho?

rvasata
5. říj 2010

@evaav jo tak nějak,právě,že jsi měla císaře jako já tak bych na to šla,aby jsi věděla apřípadně by se to hnedka při narkoze odstranilo.Takhle i to říkali.Tak proto jsem asi tam byla dýl.Já mám dělohu v pořádku a vaječníky,tam nic nebylo tak jsem byla ráda,to je nejdůležitější co pro miminka a nedejboaže další IVF potřebuju.Jediný kde je velký problém pro přirozeně a IUI jsou ty sroslé vejcovody až od dělohy,ale nechal mi je,proatože ničemu nevadí a nebyli nijak poškozené a nebyla tam ani ta "tekutina"co je nebezpečná

rvasata
5. říj 2010

@evaav v podnělí nástup v úterý to dělali a v pátek jsem šla domů

evaav
5. říj 2010

no jo vždyd jsi to tu psala 😉 já jsem také trdlo 😀

rvasata
5. říj 2010

@evaav to máš jednooo.To tu bude 2x nooooooooooooo 😎

rvasata
5. říj 2010

Kdoví pak,jestli teda pustí Evíííka dneska 😀

evaav
5. říj 2010

@rvasata -a platí se jen ten pobyt že

rvasata
5. říj 2010

@evaav jojo pobyt (podle toho jestli budeš na 2 nebo 3lůžáku)+ 60Kč za noc jako v nemocnici a 90Kč klistýýrek 😀

evaav
5. říj 2010

@rvasata -pane to se mám na co těšit já ted se vnitřně čistila a stačitlo to i bez klystýrku 😕 dvoulůžál je asi 300kč ne ?Ten tří je levnější na tom jsem lžela,ale cenu už nevím,no pokud tam budu víc jak dvě noci tak mám dobrou pojistku,tak alespon něco 😉

rvasata
5. říj 2010

@evaav Tan dvou lůže vyjde na den 410,-Kč a dvoulážů nevííím,nemůžu nají papír 😀

evaav
5. říj 2010

@rvasata -no tak nehledej,však se vše dozvím,volala jsem to s manželem jak to tu probíráme a že na to asi půjdu.
Říkal tak fajn,jen at zjistí co se děje a že se mnou do toho půjde klidně tisíckrát 😀

rvasata
5. říj 2010

@evaav no tak to je super a ono teda.Jim dělaqt nic nebudou tak ještě,aby do tho nešel,co?Ne je dobře vědět co a jak a kde je problém a případně ho odstranit a já mámi větší naději,že po laparce se to hodně povedlo.tak snad....

evaav
5. říj 2010

@rvasata -určitě se vám to povede a kdy máš jít do dalšího pokusu?

rvasata
5. říj 2010

@evaav Příští středu jdu na UTZ:Teďka mi končí MS tak uvidíme dle UTZ,ale myslím,že sliznice bude nízká,když jsem musela dostat vyvolávačku.No uvidíme co na to dr..ale těším se

evaav
5. říj 2010

@rvasata -tak ti budu moc držet palce a věřím,že se těšíš já jsem se taky těšila když se to už k něčemu pohnulo

rvasata
5. říj 2010

@evaav jojo těším se víc jak kdy jindy.Tak snad to je plus k úspěchu

lintea
5. říj 2010

já ráno musela spolknout utroše a měla jsmem takovou krizi, že jsem si musela jit zase lehnout.Teď jsem se probrala z komatu 😀
@rvasata dělali mi tu hystroskopii, jen jsem toho moc neměla.Malinký ložisko endometriozy, to odstranili a dali mi dren.Ještě jsem koukala do zprávy a fakt jsem to stihla během těch tří dnů 😉

rvasata
5. říj 2010

@lintea AHA tak teda nevím,proč jsem tam byla tak dlouho,nu což.Hlavně,aby to bylo O.K a byla jsem už těhulinka