CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evaav
27. říj 2010

@rvasata -já u Verči také neměla žádné příznaky a Hcg jsem měla jen 71 a to jak jsem se později dozvěděla bývá biochymické těhu no a vidíš pak najednou to začalo růst a to jsem kolem 7t dost spinila tak jsem ležela v sanusu měla jsem nějaký hematom a pak když mi dělali náběr na Hcg dušička ve mě byla malá tak taková příjemná sestřička za mnou přišla s úsměvem že to krásně roste tenkrát už to bylo snad 20000 😉 takže vydržet 😉
proto všechno dnes verunce vždy říkám, tys prostě tu snáma chtěla být a jsme za to štastní.Tak jí vždy říkám,jestli by se tam nenašla další bojovnice nebo bojovník 😕

rvasata
27. říj 2010

@evaav a máš pravdu.já teda při Sárince neměla taky vůbec nic.Dokud jsem necítila pohyby tak sem rpsotě nevěřila,že jsem těhu.Fakt..Kdybych měla čekat na příznaky,tak čekám ještě dneska.Hele já si myslím,že ten pravdý bojovník se musí najít.A jednou se prostě najde.ale mohl by už teďka.Už jsme se načekali všichni dost dlouho.

evaav
27. říj 2010

@rvasata -zatím se loučím zachvilku budem vyrážet do té solné jeskyně 😉

rvasata
27. říj 2010

@evaav tak papa a užijte si to a pak povyprávíš.Taky o ní přemýšlím

lenda01
27. říj 2010

@evaav dekuju za podporu 🙂 to mi pomaha, kdyz na to nejsem sama 🙂
@rvasata dneska ten kritickej den prolomis... urco to bude tentokrat dobry a tehu jsi... ja si myslim ze se tu fakt prejmenujeme protoze budeme vsechny tehu 🙂 trosku me uklidnuje, ze jsem mela dve pekny embrya a pekne pripravenou sliznici.. to uz snad vazne musi klapnout 🙂 polehavam a lenosim ale i Dejmek mi vcera rikal, ze nemusim jen lezet, dulezity je byt v klidu a nic tezkyho nezvedat a tak...

rvasata
27. říj 2010

@lenda01 Tak to je super,to musí klapnout.Ty taky chodíš k Dejmkovi?Jsem myslela že k jinýmu?Nemůžu totiž najít tu tabulku co tay byla.Tak tfůj,tfůj,tfůj

lenda01
27. říj 2010

@rvasata ja chodim k primari Stepanovi, ale u obou pokusu jsem u obderu vajicek a pote i u transferu mela Dejmka... prvne na me moc dojem neudelal, ale vcera byl uplne suprovej a mela jsem z neho super pocit ... tak uvidime 🙂 to ona ta tabulka uz bude asi pekne vzadu, dlouho jsme ji tu nedaly, tak ja ji zkusim taky hledat a vlozim ji tu... za chvilku tam totiz budes muset dopsat zmenu a doufam ze pozitivni zmenu s oznamenim terminu porodu 🙂

lenda01
27. říj 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) - 1 vajíčko - negativní, 2.IVF + ICSI snad říjen / listopad 2010

rvasata
27. říj 2010

@lenda01 jo tááák.Tak to je fajn,že jsi z něho měla dobrý pocit.že měl dorou náladičku.Pořád to jsou holt jen lidi.Takže chodíš ke Štěpánovi staršímu.AHA...tak to asi on jediný ostatní nedělá.Ale to je fuk.Důležitý je výsledek 😀

rvasata
27. říj 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET.17.10 KET 2 embrya

dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) - 1 vajíčko - negativní, 2.IVF + ICSI snad říjen / listopad 2010

lenda01
27. říj 2010

@rvasata pripada mi to tak ze jediny co drzi je ambulance, ale jinak vsechny tyhle ostatni zakroky za neho dela Dejmek, na to on asi uz fakt cas nema... a nebo jsem mela jen v obou pripadech smulu, ze zrovna proste byl nekde pryc... ale ono je to jedno kdo mi tam ty bojovnicky zavede, dulezity je, aby se k ty moji sliznici pricucly a nepustily se 🙂

rvasata
27. říj 2010

@lenda01 To jo.Ale ona si nedělá zákroky..teda určitě.Jak jsem pochopila když chodila na vizitě a já tam ležela....No to je fuk.Hlavněm,že ty z dr.co ti to dělá máš dobrý pocit. 😀 a kolika buněčný jsou bobánci?

lenda01
27. říj 2010

@rvasata to vlastne vubec netusim kolika bunecny jsou ☹ ale sedm jich je v mrazacku, zbytek nebyl vhodny k mrazeni...

rvasata
27. říj 2010

@lenda01 no tak i 7 je super čísílk,ale to nebudeš teďka potřebovat.Kdyžtak až na další mimuško.

lenda01
27. říj 2010

@rvasata no ja jsem na to zvedava.. nejhorsi je, ze tehu jsem jeste nebyla a tak ani na sobe nic nepoznam.. vcera me pobolivalo v podbrisku a trochu i vajecniky..takova ta bolest jako pred menstruaci a dneska me taky obcas zaboli v podbrisku.. no to budou nervy tech ctrnact dni.. ty se mas, ze uz se za ctyri dny dozvis tu dobrou zpravu a pak si to budes uz jen uzivat 🙂

rvasata
27. říj 2010

@lenda01 Já jsem sice těhu byla aale taky nic nepoznám.Mě s malou absolutně nic nebylo.No kéééž by.No v pondělí se to dozvím a bude to

lenda01
27. říj 2010

@rvasata obdivuju te, ze si neudelas ten test.. ja teda minule taky vydrzela, ale tentokrat nevim nevim jestli zvladnu odolat pokuseni 🙂

madlina
27. říj 2010

Holky,Adél měla dneska opravdu šťastný den.Jenom během dneška vyhrála na los víc než já za celej život.Včera jsme koupili los a vyhráli jsme dvacku.Místo dvacky Adél vybrala novej kos a vyhrála 300,-kč.Vybrali jsme si na poště výhru a vzali jsme si ještě jeden los.Na ten vyhrála už jenom 40,-kč.

lenda01
27. říj 2010

@madlina ty brdo, tak at si vsadi sportku a budete milionari 🙂

rvasata
27. říj 2010

@lenda01 Já vydržím.Ono to je možná tím,že tady nic není a manžel mi ho nekoupí... 😀

rvasata
27. říj 2010

@madlina Páááni tak to je krásný štěstíčko.Já bych si ji sdovolením půjčila 😀 😀

madlina
27. říj 2010

@rvas a kdy si pro ni přijedeš? Zbaleno bude mít třeba hned. 😀 😀 😀 .Ale myslím že bys ji ještě dneska vrátila 😀 😀 😀 .

lenda01
27. říj 2010

@rvasata tak to je vyhoda, ja tu mam nejaky testiky jeste od minule, takze ja asi nevydrzim ... 🙂

rvasata
27. říj 2010

@lenda01 Uříznout ruce 😀 😀 😀 😀

rvasata
27. říj 2010

@madlina myslíš??Hele já je s tou mojí zavřu a je klid.Místností je tady dost a až jí budu vracet tak ti přibalím i tu svoji 😀 😀 😀

madlina
27. říj 2010

By se ti líbilo,co? Abys měla klid na zotavenou 😀 😀 😀 .Ale holky by si určo rozuměli.

rvasata
27. říj 2010

@madlina Na jakoupak zotavenou????No určaitě by si rozumněli a jestli je tvoje ukecaná jako ta moje a důležitá jako prášky na prání tak potěš koště.2 ženský 😀

madlina
27. říj 2010

To si piš.Je to drbna jak má vypadat.A teď je z ní takovej rozumprd,že se někdy musím tlemit.Však se někdy můžem sejít třeba v Budulínku.Tam to máme rádi.

rvasata
27. říj 2010

@madlina No to klidně můžeme.Do Hradce dojedeme.Ikdyž teda přesně nevím,kde je,ale to nevadí.No ta naše jak chodí do školky tak to je fakticky síla.Mě přijde občas jak pubertální hajzlíííček.Takový moresy co chytá 😝

madlina
27. říj 2010

Nápodobně.A jak je u toho důležitá 😀 .