CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
1. únor 2011

ahoj holky, včera zase nešel večer koník a teď jsem se vrátila z neurologie. Kontrola zase za tři týdny, tak ještě do práce nejdu. Snad to do toho transferu doma ještě vydržím. Za chvilku běžím zase na rehabilitace.
@samanta001 Taky gratuluju.

lenda01
1. únor 2011

@evaav vubec se neboj kvuli tomu osetrovani.. tak proste mas maly dite a nenechas ho v horeckach doma samotny... neboj kolegove to pochopi...
no ja pres den celkem ok, ale vecer jak kdyz se to sepne a bulim bulim bulim.. jenze kdyby se mi aspon ulevilo, ale ono prd...
@majka43 no super... to mas prima ze mas zase na tri tydny neschopenku... 🙂 a jinak jsi na kontrole dopadla jak?

dasty79
autor
1. únor 2011

@samanta001 - tak to moc gratuluju k pidi ručičkám a pidi nožičkám 🙂
A co fotečka?a kolik mimi má?a ty jsi kolikátý tt?

tygr21
1. únor 2011

@evaav a nejmenuje se to Buhller?

@majka43 tak hezky cvič a kontrola proběhla dobře?

dasty79
autor
1. únor 2011

@majka43 - buď ráda,že jdeš až za 3týdny na kontrolu - jen si to pěkně užívej doma 🙂

majka43
1. únor 2011

@lenda01 Já nevím, nijak, pořád stejný, říkám, že mi nic nepomáhá. Poslala mě na nějaký vyšetření, ale hned mi řekla, že až se budu objednávat, tak mi řeknou že třeba únor mají plnej a na březen neobjednávají. Uvidím, zavolám tam až zítra.

dasty79
autor
1. únor 2011

@lenda01 - věř tomu,že tentokrát dopadnou dvojčátka 🙂 To by byla dvojnásobná radost.
Člověk,když si vytrpí - tak by si pak měl zasloužit dvojnásobnou radost. 🙂 🙂

A zrovna tak @paja1 - ta si zaslouží čtyřnásobnou radost 🙂 🙂 🙂 🙂

lenda01
1. únor 2011

@majka43 tak to je taky dobra vyhlidka kdyz unor plnej a brezen nemusi lidi objednavat.. to nase zdravotnictvi.. chjo
@dasty79 jj paja bude mit ctyrnasobnou radost.. to bude mit pak dobry fofry 🙂

dasty79
autor
1. únor 2011

@lenda01 - dcera jí pomůže 🙂 A bylo by to krásný 🙂 🙂 🙂 Ale stačili by dvě a nebo jedno,že? 🙂

lenda01
1. únor 2011

@dasty79 po tom co ma za sebou bych ji prala i jedno, hlavne aby uz ji to klaplo... je to fakt kabrnak co uz vydrzela...

madlina
1. únor 2011

Ahojda,
@tygr,ta firma o které psala evaav není Buhler.U nás se vyrábběj elektromotorky.

majka43
1. únor 2011

@lenda01 Asi kvůli těm výpovědím, nebo co, ale mě to neva. Já potřebuju ještě šest týdnů PN a pak to bude dobrý.

dasty79
autor
1. únor 2011

@lenda01 - jo před pajou klobouk dolů 🙂 Takže tentokrát to vyjde.A je jedno,jestli jedno,dvě,nebo tři či čtyři 🙂
A tobě takyyyyyyy 🙂 Prostě všem to vyjde,jasný!!!!!!!!!!!!!!!!!

@madlina - jak se daří???

dasty79
autor
1. únor 2011

@madlina - kdepak máme nějakou fotečku bříška?

tygr21
1. únor 2011

@madlina aha,to jsem nevěděla.Adě už je líp?

madlina
1. únor 2011

@dasty užívám si.Nevolnosti se mi vyhli obloukem takže si fakt užívám.Už se ale těším až půjde Adélka do školky.je už druhej tejden doma a je to mazec.Už nevím co mám pro ni vymejšlet.Kdyby se aspoň chovala jako nemocná ale ona je zdravá až moc.Zítra jdem na kontrolu ale tenhle týden ji stejně nechám ještě celej doma.A pak pošupajdí do školky.

madlina
1. únor 2011

@tygr,Adélce už bylo dobře hned druhej den.

@dasty,zatím je tam jen špíček ale ani ten už se nedá moc schovat.Ale časem určitě nějakou dám. 😉

lenda01
1. únor 2011

holky ja frcim do mesta... piste piste at mam pak co ciiiist 🙂

madlina
1. únor 2011

@lenda01,tak něco nakup.Já jdu chystat obídek.

samanta001
1. únor 2011

fotečku mám zkusím vám jí sem dát...
@dasty79 dnes začínám 9 t a ty?

tygr21
1. únor 2011

@samanta001 krásná fazolka,celá maminka 😀

@lenda01 tak něco kup a pak se pochlub.

Dělám bramboračku,snad bude dobrá,a co vaříte vy?

evaav
1. únor 2011

@tygr21 -jmenuje se to Saar Gummi je to sice jedno z těch lepších míst po finanční stránce,ale zároven jsou ty peníze dost vydřené a to po nás chtějí 150h oddělat pro firmu až pak budou proplácet přes čas
@lenda01 -já na venek působím silně,ale když by někdo nahlédl do mě dovnitř by asi koukal co mi v hlavě šrotuje ☹ každyj večer se modlím tak nějak pro sebe,aby bylo lépe hlavně at není ještě hůř

tygr21
1. únor 2011

@evaav tak at se to zlepší.Já v minulý práci to bylo taky hrozný.dělali jsme od 6.30-15.00,normální doba,ale většinou jsme dělali do 17.00.hrůza.Nejlepší je normální doba

evaav
1. únor 2011

@tygr21 -no ono se to tam moc nezlepší,ale musím být ráda za nějakou práci přítelkyně mého bráchy tak nemůže hroznou dobu nic najít ona teda mi příjde,že hledá jen v oblasti prodavačky.A spousta holek mi říká at jsem ráda že jsem se měla kam vrátit a to jsem,ale asi je to o tom zvyku jo jsem se namlsala toho být doma 😉 a víte jak se dívají na matky malých dětí 😒 samé ošetřovaní není hlídání což jedno z toho už mám,ale to je i o tom,že tam šefují chlapi no.

paja1
1. únor 2011

@dasty79 Díky za upřímnost aj bycho ju brali vid lendo?

paja1
1. únor 2011

@dasty79 Holky není dnes erupce na slunci?Samé pozitivní myšlenky-to je super.musíme si to přivolat ty dobré zprávičky.

Ale bolí mě břuch jak něco,tak nevím.

paja1
1. únor 2011

@tygr21 My vaříme,vlastně jsme vařili-manžel dělal zapečené fleky s uzeným a zelninkou.A valil místo mě ke tchýnce.Jak dojede tak pojíme-já zya 5krků,

tygr21
1. únor 2011

@paja1 - že by?bud jedno nebo druhý, 😀

hanysek.hanysek
1. únor 2011

Ahoj holky, může mi některá z vás poradit? V pátek mám dostat menstruace, ale před pěti dny jsem měla na toaleťáku krev, tak sem si myslela,že sem to dostala a nic. Druhý den špinění a od té doby nic. Tak nevím, jestli "TO" byla menstruace a nebo to dostanu až v den menzesu v ten pátek. Čekat nebo třeba udělat těhu test?

majka43
1. únor 2011

@hanysek.hanysek Zkus test, mohlo to být uhnizďování a nebo špinění. To se může taky stát.