CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
6. bře 2011

@majka43 já se tak těším ani nevíš jak....už abych našla jako před lety ty // ....ale jsem dost při zemi ale vnitřně už věřím že se to povede když já jsem v pořádku n oto se ted uvidí ....jsem mladá to jo ale ty jsi také mladá a ted už to máš jisté ....moc ti to přeji ....

kiara81
6. bře 2011

@lenda01 no asi budu pak zavádět ten gel co jsem měla zavádět v den odebrání to je něco jako utroš ne?no já nevím zítra mu zavolám...a písnu

majka43
6. bře 2011

@kyticka21 To nemyslíš vážně, to jsi k nám přišla aby jsi tady dělala rozbroje? Na to já nemám kufr. Odebrala jsem tě z přátel!!!!

lenda01
6. bře 2011

@kiara81 neboj se nic... jestli bude sliznice OK tak KET probehne.. a budes za chvili tehulit 🙂

kyticka21
6. bře 2011

@majka43 proč rozbroje? Ona mě tu může pomlouvat? Jí nikdo nic neřekne?

lenda01
6. bře 2011

@kyticka21 to je trosku drsny ne? ☹ kde te pomlouvala? nic jsem nepostrehla...

majka43
6. bře 2011

@kiara81 Ten začneš zavádět, asi tři dny před Ketem. Jdu za přítelem, ukážu se večer. Ahoj.

lenda01
6. bře 2011

@majka43 uzijte si to 🙂

kyticka21
6. bře 2011

@lenda01 Drsný? Mě přijde spíš drsný to, že ona aniž by mě znala rozhlašuje, že si na mě máte dávat bacha, že jí lezu na její nick

majka43
6. bře 2011

@kyticka21 Mám přečtený všechny příspěvky a nebyl tady ani jeden, kde by tě někdo pomlouval.

kyticka21
6. bře 2011

@majka43 Víš, existujou lidi, který mají alespon trochu kuráže a napíšoou

lenda01
6. bře 2011

@kyticka21 a kde to psala? ja to fakt nepostrehla? psala to nejaky ty admince, ktera sem vlezla vcera nebo predevcirem, ale to ze by psala neco osklivyho o tobe jsem nepostrehla... ani jsem nevypozorovala, ze vy dve se znate...

tygr21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kyticka21
6. bře 2011

@lenda01 Psala mi to jedna holčina,že jí to psala do zpráv, že si na mě dávat bacha, že prý jí lezu na nick..Neznáme,teda ona mě ne, já o ní něco málo vím.

tygr21
6. bře 2011

@kyticka21 a my se jako známe?

kiara81
6. bře 2011

@majka43 jsi zlato ještě že tě tu máme já asi toho vím víc od tebe než od dr.tak jo přeji hezkou procházku ....

kyticka21
6. bře 2011

@tygr21 Za to já nemůžu a kdyby jsi alespon občas koukala na televizi, zjistila by jsi že existuje někdo jako hekr..Neví? Zajímavý je, že si o tom vykládá celá Roudnička.

kiara81
6. bře 2011

@lenda01 no těhulit se můžu jde o to jestli budu těhotná... 😀

kyticka21
6. bře 2011

@tygr21 Neznáme a jsem za to i ráda!

tygr21
6. bře 2011

Holky mějte se tu hezky,já se s váma loučím,napořád

kiara81
6. bře 2011

no já teda jsem si taky nevšimla že by tě @tygr21 pomlouvala .....a jak někdo ví komu kdo leze na nick???tady přece ten záznam není jako třeba na emimino.....
no tady to je ted zajmavé

kiara81
6. bře 2011

@tygr21 prosímtě nenech se vyprovokat ....co jsi dělala či nedělala nebo co děláš je tvá věc
@kyticka21 a ty jako ženská která má rozum by jsis takové věci měla nechat pro sebe nebo si to s ní vyřídit přes vzkazy a né to tady rozhlašovat to se přece nedělá ....
nechápu co tím že tygr21 provedla nám tady povyprávíš ...tak nevím co tím sleduješ...tak se holky pohádejte inkonginto ....

lenda01
6. bře 2011

@kyticka21 tak to my nemuzeme vedet jestli te nekde pomlouvala ci ne ... ale mohla sis to s ni vyrikat pres zpravy, tohle bylo docela drsny ☹
@tygr21 neblazni, preci s nami jen tak neskoncis...
@kiara81 jj Majka ta vi hodne, to je super.. ja uz si to, kolikatej den cyklu jsem co podstupovala nepamatuju.. ale doufam, ze si to brzy osvezim 🙂

kiara81
6. bře 2011

@lenda01 no ty si to budeš osvěžovat semnou jsi to říkala pamatuješ???? 😀
no a souhlasím s tebou viz má zpráva ....jako ta holčina je tady pár dnů a už tady je takový vzrůšo...

kyticka21
6. bře 2011

víte co jste všechny stejný!!!

lenda01
6. bře 2011

@kiara81 no jasne ze budu.. pristi pondeli kontrola, ale zatim nebyla ms, takze me se to posune ☹ chjoooo ja uz chci taky KEEEEEEEET 🙂
jj je to drsny co tu ted probehlo ☹ taky bych to resila soukrome... ☹

lenda01
6. bře 2011

@kyticka21 docela jsme te tu prijaly, ale je smutny ze nas tu zacinas urazet ... ☹ tak at ti tehu dopadne dobre, nepreju nikomu nic zleho, ale jestli nam chces nadavat, tak uz sem radeji nechod ☹

tygr21
6. bře 2011

@kyticka21 a jak ty to můžeš vědět,ty si tam chodila taky?

tygr21
6. bře 2011

Holky prominte,ale já zato nemůžu,co se tu stalo ☹

kiara81
6. bře 2011

@kyticka21 no to máš pravdu že jsme tady všechny stejný...NORMÁLNÍ..užívej si těhu at je miminko zdravé a ty taky ale tohle jsi fakt nemusela