CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evaav
5. říj 2010

@rvasata -budeš určitě

rvasata
5. říj 2010

@evaav no to budeme všichni

evik31
5. říj 2010

ahoj zdravím,jak se tu pořád máte 😉

evaav
5. říj 2010

@evik31 -jé ahoj už jsi doma?

evik31
5. říj 2010

@evaav no zaplat pánbů jo,nabídly mě tam ještě zůstat jeden den,ale já jsem chtěla domů,tak snad mě nepřepadnou nějaký bolesti na dnešek mě to stačilo ☹

evaav
5. říj 2010

@evik31 -tak snad ne,hezky se šetři 😉

evik31
5. říj 2010

@evaav no blindit jako včera snad už nebudu myslela jsem ,že tam nechám i žaludek 😝

evaav
5. říj 2010

@evik31 -jé tak to mě je líto,tak hlavně,že už to je lepší a tak kameny jsou pryč?

lintea
5. říj 2010

@evik31 ahoj, to bylo docela rychlý, teď jsem si všimla, že musíš s ivf ještě počkat 😠

evik31
5. říj 2010

@evaav no oni to budou zjištovat v tom listopadu rtg jestli jsou pryč takhle brzy po zákroku to nemá cenu,ale jestli se rozdrtily tak je stejně musím vyčůrat a jelikož mě podbřišek bolí tak tam asi něco bude tak ted musím hodně prolejvat a pak bude au au na záchodě,ale tu ledvinu ještě cítím i žaludek mám nějak na vodě,jinak mám na noc algifenový kapka tak uvidíme ted jsem si na dvě hodky schrupla a dobrý 😉

evik31
5. říj 2010

@lintea jo to musím protože mě v listopadu budou zjištovat jestli se to rozbilo a to bude rtg a když né tak stejně to budou muset řešit znova 😒

lintea
5. říj 2010

@evik31 takže se ti to ještě protáhne, hlavně aby byly pryč 😒

evik31
5. říj 2010

@lintea já doufám,už bych na to nechtěla byla jsem na tom po 3 a zatím teda my bylo nejhůř 😝

rvasata
5. říj 2010

@evik31 no zdarec ženo. 😀

evik31
5. říj 2010

@rvasata ahoj dnes tu moc nejsem,není my nejlépe a už jsem zase blindila se z toho brzy poseru 😝

rvasata
5. říj 2010

@evik31 A to se při tomhle má?NEměla jsi tam radši ještě zůstat?Tak opatrně ať na Tebe manžel dává velký pozor a pořádně odpočívej 🙂

evik31
5. říj 2010

@rvasata no předtím jsem nikdy nezvracela,mám podrážděný žaludek od těch oblbováků co mě píchaly do kapačky,nějak jsem to nestrávila 😝
jinak ledvinu mám v poho dr. mě dělal ultrazvuk jestli někde nekrvácím 😒

rvasata
5. říj 2010

@evik31 AHA,no tak hlavně,že ledvina je O.K a jak to teda vypadá s IVF?Ptala jsi se?

evik31
6. říj 2010

Hezké ráno,i když jak u koho jsem se napila ráno trošku moštu a už to šlo ven no asi to nebyl dobrý nápad tak si jdu uvařit černý čaj piškoty tak jsem zvědavá co to semnou udělá,jinak dneska cítím ledvinu tak se tam asi kamýnková drt začla hýbat a chce ven 😝
@rvasata o tom ivf jsem psala někde víš,v listopadu jdu na kontrolu ledviny takže do té doby určo né jelikož půjdu zase na RTG a asi i do tunelu,chtěj zjistit proč se mě tam ty kameny dělají 😖

dasty79
autor
6. říj 2010

Ahoj holky 🙂
V rychlosti na vás kuknu z práce - ale bojím bojím,abych neměla průser.
Doma jsme do pá bez pc - úplně jsme ho měli zavirovanej a teď nám ještě manžela
kámoš zkouší obnovit fotky.Včechny jsme měli v pc - na CD nic.tak jsem zvědavá, co zachrání.
Tak v pá už tady snad konečně budu.

@evik31 - máš to už za sebou 🙂 To je dobře.tak pěkně odpočívej.Tak IVF až v listopadu?

dasty79
autor
6. říj 2010

@madlina -tak jak dopadla kontrola?jak to vypadá se sněhuláčkama???? 😵

dasty79
autor
6. říj 2010

@rvasata a ty jdeš příští st na utz?

Já byla včera na utz a mám na pravo 1 folík 18 mm, tak jsem včera byla večer na Pregnylu a ve čt jdeme na IUI 🙂
Hormonální profil mám ok.

@lintea - gratuluju k těhu 🙂 To je super 🙂 Moc Ti to přeju!!!A tys byla na laparce po 1.IVF?
a něco ti zjistili?????

evik31
6. říj 2010

@dasty79 ahoj ,jo ivf až v listopadu pokud to dobřevšechno dopadne,ale mám obavu než mě udělaj všechny ty testy tak bude menstruace v čudu a budu čekat na prosinec a to se obávám,že zas budou dovolený 😢

dasty79
autor
6. říj 2010

@evaav - tak co vy?Co bude dál?Pauza?????a nebo jdeš na laparku?nebo další IVF?

dasty79
autor
6. říj 2010

@evik31 - tak to mě mrzí ☹ že se to pořád takhle odsouvá ☹
Ale já jsem na tom podobně....Taky pořád na něco čekám 😒

dasty79
autor
6. říj 2010

@evik31 to seš rychle doma z nemocnice 🙂 A pořád blinkáš chudáku?a tak budeš celou dobu na neschopence?

evik31
6. říj 2010

@dasty79 no mě to stádium čekání příjde už nekonečný,ale kdo si počká ten se dočká 😉

evik31
6. říj 2010

@dasty79 jo zatím neschopenku mám,ale nebudu až do listopadu doma je to na obvodákoj kdy my jí ukončí ,podle toho jak se budu cítit primář říkal,že do týdne bych mohla do práce tak uvidíme

dasty79
autor
6. říj 2010

@evik31 - jsme stejně starý, nebo mladý 😀 Jak na co,viď? a pořád jen čekáme, už mě to někdy pěkně s... 😠
Ale my se snad brzo dočkáme.Je to opravdu trnitá cesta....
Jen buď doma v klídečku a odpočívej 🙂

evik31
6. říj 2010

@dasty79 no momentálně se cítím tak na 60 ☹