CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

margarita1
28. říj 2013

@muddledgirl a když jsi po tom transferu, kdy můžeš zkusit testík?

martina_81
28. říj 2013

@muddledgirl jé, nějak mi Tvoje včerejší zpráva unikla. 😲 A to jsem sem čuměla každou chvíli. Nn, jsme v bytě. Můžu Ti říct, že bydlet teď na baráku, tak už jsem asi šílená strachy. Už teď mi stačí, když večer ležím v posteli, je ticho a občas je slyšet divný zvuky, tak to jsem připos*aná a chodím několikrát kontrolovat, jestli mám pořádně zamknutý. 😀 Horory poslední dobou nemůžu, nějak to nedávám (asi to těhu). Třeba jsme dřív koukali s Jirkou na Walking deads a když to přestali dávat v tv, stahovali jsme na netu s titulkama, jen abysme věděli, co bude dál. Teď běží v bedně nové díly, ale já bych si to nepustila, prostě se "bojím". 😖
@margarita1 tak to mi je líto. 😒 Ale je fajn, že máš pozitivní přístup, ono to vyjde, neboj. 🙂 Tak když vím, že se někde baví, tak ho nebudu rušit. A taky bych nevěděla, co mu mám napsat.... 😒

Jinak teda přijel asi v pět, děkoval mi, že jsem ho pustila, i když to pro mě asi bylo těžký a že prý je strašně rád, že má takovou holku (jak já říkám, blbku) a že to pro něho strašně moc znamená. Pak jsme dlouho mluvili na téma, jak potřebuje vypadnout mezi lidi - to říká mně, co jsem doma??? On jde aspoň do práce. - a že chápe, že mě to doma taky občas sere a šla bych radši do práce, jen abych měla s kým pokecat. Ale v klidu, já jsem brečela a on mi utíral slzy... Pak jsem se ptala, co mi dovezl. Že nic. Tak já, že jsem čekala kytku. A on na to, že ho to taky napadlo, ale že bych určitě řekla, že má nějaký výčitky svědomí, když mi kupuje kytku. Tak jsem řekla, že doufám, že měl výčitky, když mě nechal samotnou a jel se bavit. Tak prý něco koupí malýmu. Tak jsem na něho zvědavá. 😉

muddledgirl
28. říj 2013

@margarita1 10.-12. den....to já stejně nevydržim.... 😀 To víš, že máš velikánský šance,když se Ti tak dobře chytají embryjka....to já měla vždy trog. 2-2-2 a nic.....kdo ví proč..... 😎 Ale člověk to nesmí moc řešit,aby se z toho neposral...

muddledgirl
28. říj 2013

@martina_81 Ahoj kočko, to vůbec nevadí, že Ti unikla.... 😠 😀
Jo, my jsme taky v bytě....a ode dneška do pátka do rána budu v noci sama...fuj..přítel má noční...taky to nemusim....Hlavně nekoukám na horory,abych se nebála ještě víc.....A spim po kouskách, protože jsem nervozní.... 😀 Normálka, občas,když jsem sama slyšim z kuchyně až do obýváku zvuky, jakoby bouchání pravidelní a ve zdi....nechápu co to může být..... 😀 😀 😀 😠 😎 😠

muddledgirl
28. říj 2013

@margarita1 brzo se chytí vajco a nepustí, neboj.... 😀

martina_81
28. říj 2013

@muddledgirl No mně se dneska po třech dnech docela dobře spalo - jestli tím, že byl vedle mě, protože, když pak ve 4 vstával do práce, tak už bylo po spaní. 😒 dokonce dnes ani nějak extra nechrápal. 😀 😀

muddledgirl
28. říj 2013

@martina_81 😀 😀 No to je důležitý,když nechrápou....Nikdy jsem nebyla zastánce utíkání z lože...ale my máme takový vztah, že když jeden dlouho nemůže spát, tak se prostě přestěhuje do obýváku....Já pak třeba usnu u filmu.... 😀 😀 😀 😀

martina_81
28. říj 2013

@muddledgirl já právě poslední dobou docela dost trpím - chrápe snad ve všech polohách. 😖 Nedávno byl na mě docela i hnusnej, když začal zařezávat a já do něho drbla. Tak jsem ho nahrála a odešla do obyváku. No ne, že bych si přes ty jedny dveře hodně pomohla. 😀

sabcacech
28. říj 2013

@muddledgirl 😀 😀 vypadáš nadějně, já 4 den duch- pregnyl, 5 den padlý sníh a 6 den // a sílily, 9 den už šli vyfotit
@margarita1 to mě mrzí, ale pokud to tak je, šla bych do toho, tak to budu držet pěst a nepustím

muddledgirl
28. říj 2013

@martina_81 Chudáčku......No to je nevýhoda těch bytů, máte taky 2+1? 😉 My ještě skleněný výplně.... 😀

muddledgirl
28. říj 2013

@sabcacech 😉 třeba jo....uvidíme co bude a nebude..... 😀 😉

martina_81
28. říj 2013

@muddledgirl máme 3+1, už jsme počítali s dětma a i pro nás se nám zdál 2+1 malej. 😀 Jj, taky máme skleněný výplně, prostě starej byt. a peníze na rekonstrukci asi spolkne ivf. 😖 Ale až tak to neřeším, aspoň jsme ve svým (relativně, hypotéku máme ještě na 16 let).

muddledgirl
28. říj 2013

@martina_ 81 jj, to mě se zdá náš 2+1 taky malej, ale nedá se nic dělat.Hypotéku nechceme...já mám práci nejistou ,jsem záskok za mateřskou a když se zadaří stejně bych se nemohla vrátit kvůli -kám a směnám. A ten můj pracoval jen jeden měsíc během doby od prosince do srpna....Nájem máme malý a pár let nás tu ještě nechají a pak se uvidí...asi opět stěhování.... 😉

martina_81
28. říj 2013

@muddledgirl ono je to dneska blbý, ale nic jinýho nám tak nějak nezbylo. Předtím jsme byli v podnájmu v garsonce a když spočítám, kolik jsme narvali měsíčně majitelce a družstvu, tak je opravdu lepší ta hypotéka. Nemáme ji až tak vysokou (necelých 6 tisíc), takže se to dá. Dřív jsme chtěli jít do baráku, jenže to jsem říkala Jirkovi, že v tom případě můžem na dítě zapomenout, protože bysme platili jak blbí a stejně nevím, jestli bysme to utáhli. Zadarmo jsem v životě od nikoho nic nedostala, tak se musíme starat, jak umíme. a pak mi můj brácha, co bydlí u našich jen za elektriku a vodu, bude brečet, jaký jsou chudáci. ale když přemýšleli, jestli si najdou nějaký bydlení, nebo pořídí druhý dítě, tak se rozhodli pro dítě. No jistě, je to pohodlnější (moje švagrovka umí otěhotnět "na povel"), bez starostí a kde jinde by se měli tak dobře, jak u našich. Už jen to nepřetržitý hlídání je luxus. V tomhle ohledu budem my jednou dost v háji. 😖

muddledgirl
28. říj 2013

@martina_81 JJ, já věřím, že se to hypotéka někomu vyplatí....Kámoška taky nemá velkou hypotéku....Kdysi jsme uvažovali,ale teď už ne....Já nějak nepotřebuji něco vlastnit....na dnešní dobu, asi zvláštní názor...Jo, to je klasika,lidi co dostanou spoustu věcí to neviděj....nechápu občas....za el. a vodu, to je fakt vtipný....mazec....Jj...já si teda nedokážu představit,jak to jednou budeme dělat s hlídáním...On zatím pracuje na 3 směnném provozu....a já rodiče nemám a jeho jsou dost staří a asi 350 km daleko......Někdy si říkám ,jak to ty lidi dělaj....jedině asi hlídání...ale to stojí taky dost peněz... 😒

muddledgirl
28. říj 2013

@margarita1 Budeme na Tebe všichni moc myslet... 😉

martina_81
28. říj 2013

@muddledgirl a když mu tenkrát tatík (když mě téměř vystěhovali - přijela jsem od Jirky a věci ze skříně jsem měla vyházený venku, protože už se tam stěhovala švagrová, ale to je na dlouhý povídání) řekl, že si má zařídit něco jako spoření, na který by dával peníze, aby mě časem mohl vyplatit, tak se mu brácha skoro vysmál, že neví proč a nemá na to peníze. A že tatík taky nemusel svoje ségry vyplácet, protože to udělal tenkrát děda, tudíž by mě měli vyplatit naši. A bylo hotovo. Dobrý, ne? S tím hlídáním je to taky moje noční můra, protože jsme s Jirkou dělali spolu na směny, na jedné směně, což by po mateřské absolutně nehrozilo a kdybych šla na proti směnu, tak bysme se absolutně neviděli - takovej vztah na ho*no ☹ a i v tom případě bysme sem tam potřebovali hlídání. No nevím, snažím se na to až tak nemyslet. A vždycky si vzpomenu na slova mojí drahé švagrové (jak já tu mrchu nesnáším - je to oboustranný), když chtěla jít po prvním dítěti na chvilku do práce,než si pořídí to druhý. "no tak se prostě bude muset zapojit celá rodina" a bylo, všichni jsme museli skákat, tak ta pinda pískala. Asi dvakrát jsem si dovolila otevřít hubu (za 6 let) a říct, že nemůžu, že už mám nějaký program (jinak jsem to dítě hlídala od jejích 14ti DNŮ!!! kdykoliv bylo potřeba) a když jsem se pak odstěhovala a chtěla si ji vzít na prázdniny, tak mi švagrovka udělala šílenou scénu (nadaly jsme si tenkrát do pi*í), že když potřebovala pohlídat, tak jsem nechtěla a kdesi cosi a teď budu dělat hodnou tetu??? No obrečely jsme to s malou obě dvě, těžko říct, jestli si to dnes pamatuje, už je jí 12. Švagrovka mě prostě celý roky nesnáší (přiznejme si to, jsem - no byla jsem 😀 - štíhlá a hezká a ona má metrák a prasečí ksicht, ale jinak nevím, co by mi tak mohla závidět) a ta malá byla to jediný, na čem mi tam záleželo a čím mi mohla ublížit. a taky když jsem se odstěhovala, tak se mohla naplno projevit, protože už mě nepotřebovala, na hlídání jsem byla moc daleko. Takže asi takhle bezvadný máme vztahy se švagrovkou. Bráchu vlastně přes děcka vydírala už od začátku - nejdřív otěhotněla přes prášky (chtěl se s ní rozejít), takže s ní zůstal, a pak, když se narodila malá, tak při sebemenší hádce ji sbalila a odjela k rodičům. nebo mu vyhrožovala, že už ji nikdy neuvidí. No prostě pinda. Jsem se rozepsala, co? 😀 😀 😀

muddledgirl
28. říj 2013

@martina_81 Ahojky, no to je teda story, to je děsný....No já nikdy úplně hubená nebyla a teď poslední roky už vůbec ne...ale 100 ještě nemám...Ale co není může bejt.....Tak to já teda fakt nevim co bych dělala.Já bych ji asi dala přes držku.....A ten brácha, to teda tak posral.....To si teda nabrnknul hvězdu,viď? To je ta klasická nespravedlnost...my se taky roky snažíme házíme do toho desetitisíce,aby jsme vůbec měli mimi...a takovýhle pizdy...vysadí prášky a je to.......Vy jste kočko bydlela s rodičema všichni v domě?

muddledgirl
28. říj 2013

@martina_81 No a s tím hlídáním jednou...najít si jedině práci od osmi a zase aby člověk stíhal po děcko do školky/ a to je skoro nemožný/....no naštěstí to máš ještě daleko.....a já ani nemluvim... 😉

muddledgirl
28. říj 2013

@martina_81 Ty jo, to jste dobrý, v jedný práci makat....to my by jsme nemohli....máme se fakt rádi...ale někdy už ponorka...dokonce ho někdy vyženu i na pívo... 😉 Sakra, taky bych si dala, no jo, nejde to.... 😀

muddledgirl
28. říj 2013

@martina_81 Takhle využívat lidi, píč.... jedna....To je hrozný...to Ti muselo být hodně líto s malou, to věřím... 😉

martina_81
28. říj 2013

@muddledgirl co se týče společné práce, my se viděli tak cestou do práce a z práce, v práci jsme se kolikrát za těch 12 hodin ani neviděli, takže ponorka fakt nee. 😉
Jj, všichni v jednom domě. V přízemí já s našima a v patře brácha s rodinou. V patře jsme dřív (po babičce) bydleli my s bráchou, veget jak blázen a to soukromí. Pak dotáhl ji a mě vykopli (nikdo se mě na nic neptal!!!) dolů k našim. Ale dole je to větší, takže čekali, až vypadnu úplně a přehodili se s našima. a když jsem začla jezdit k Jirkovi, jediná starost mojí švagrové byla, kdy se k němu nastěhuju. A pak jsem jednou přijela a už jsem měla věci ze skříně vystěhovaný. Opět se mě nikdo na nic neptal. a to její početí? Opravdu plánované. U druhého dítěte si řekla, že otěhotní v září a co myslíš? V září otěhotněla. Joo, to se tak někdo má.

muddledgirl
28. říj 2013

@martina_81 Já se tedy přiznám, že mám přítelovi rodiče ráda,ale žít s nimi bych nemohla....Je jim už hodně let a mají své zvyky....A já nejsem od malička zvyklá,aby mi stál někdo za zadkem...a říkal co mám dělat....

To je pěkná svině..to se jen tak nevidí...to musel bejt pěknej teror...jak si vůbec tohle může někdo dovolit,vyházet někomu věci ze skříně a vystrčit ho????Ta teda vychovaná moc není....spíš vůbec..

martina_81
28. říj 2013

@muddledgirl moje švagrová je taková svině, co se jen tak nevidí. 😠 Jeden příklad za všechny - moje mamka byla před několika lety v nemocnici, operovali jí bulku (asi, bylo to nezhoubný) na prsu. Já chodila do práce a s taťkou jsme to tak nějak zvládali. Švagrovka ho jednou pozvala na oběd, aby si nemusel ohřívat guláš z konzervy (byla jsem v práci). a když potom po x měsících byla vyhrocená situace, ta pi*a jedna předhodila mojí mamce, že když byla v nemocnici, musela se o tatíka starat. Chápeš to??? Mamina se z toho tenkrát dost sesypala. a ta mrcha si tam dělá, co chce. Ona si dovolí všechno! Jé, přišel Jiří, takže pro dnešek končím, obsadí to tady on. 😀 Tak hezký večer a dobrou noc,

muddledgirl
29. říj 2013

@martina_81 Ahojky....to teda je...snad se jí to jednou vrátí svini........To je fakt trapka.Chová se na .15.... 😲

martina_81
29. říj 2013

@muddledgirl joo, to já taky doufám, že se jí to jednou vrátí i s úrokama. 😠 Tak mám za sebou EKG a odpoledne s kámoškou, docela fajn den. 😉 a zítra ráno zubařka, tak budu mít odškrtnutou i kolonku v průkajdě. 🙂 Jak se cítíš? 🙂

muddledgirl
29. říj 2013

@martina_81 Ahojky....EKG, to kontrolují srdce? Vše v pořádku tedy? To je dobře, že sis užila fajn den....Zubařka...no tam se chystám asi rok a půl...budu muset na tom zapracovat....Cítím se dobře, jen občas už x dní jako kdyby měla přijít mrcha...a občas mám teplotu...Jsem zvědavá,jak to dopadne... 😀 A jak je tobě kočko? Já čučím na starý ano šéfe a zítra udělám snad už ten dlouho slibovaný gulášek... 😉

muddledgirl
29. říj 2013

@martina_81 Taky luštím křížovky,ale moc mi to nejde..... 😎

muddledgirl
30. říj 2013

Tak co holky jak se máte? 😉

margarita1
30. říj 2013

@muddledgirl Ahojda, tak díky za podporu, tak jak to vypadá, no myslím, takové to popichování a pobolívání je hoooodně dobré 😉 , myslím, že budeme vědět dřív , než testneš 🙂

@martina_81 upřímně tě lituju, toto mít v rodině, takovou mrchu