CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
7. únor 2011

@hanysek.hanysek Ale pořád jsi to nedostala, tak naděje tam je. Kolik jsi dnes DC?

tygr21
7. únor 2011

Buchta:

tygr21
7. únor 2011

Koukám,že jste se rozpovídaly.

majka43
7. únor 2011

@tygr21 To povídání nic moc, už jsem tady zase sama, ale ta buchta je supr, až skončím s dietou, tak si jí určitě udělám.

tygr21
7. únor 2011

Majka43.......snad bude dobrá.Já se taky budu loučit,musím do města,ale ještě dám přesně vědět.

hanysek.hanysek
7. únor 2011

@majka43 Pořád jsem to nedostala. Sem smířená, že je to cysta.

majka43
7. únor 2011

@tygr21 Já jdu taky na desátou na rehabilitace a na 11 nechat se ostříhat.

tygr21
7. únor 2011

@majka43 tak až se vrátím,tak tu snad někdo bude.

Hanysek.hanysek.......tak si skoč k dr.

majka43
7. únor 2011

@hanysek.hanysek Taky bych si tam zaběhla i kdybych si to měla zaplatit.

madlina
7. únor 2011

@tygr,popadni buchtu a přifr na kafe.Buchtička vypadá moc výborně a jedle.Se mi zbýhají sliny. 😉

tygr21
7. únor 2011

Madlina........jdu do města a pak teda přijedu,platí?

madlina
7. únor 2011

@tygr,dobrá dobrá.

paja1
7. únor 2011

ahoj děvčata.Já jsem taky ranní ptáče, vstávala jsem ráno o pul 7hod.Nachystala sváču a snídani do školy a valila se psíkem ven.Ted jsem chystala brambory na oběd-jen jsem je naloupala.,a dělala jsem si osmažené cibule na chléb.Po dlouhé době zas upeče pekárna,a cibule musí být studená.no a pak v 11 valím ke tchýni. 🙂

Buchta vypadá pěkně,je to ta od majky ,že?Tak tu jsme dělali a všem i babičkám chutnala.hlavně ta zakysaná smetana. 😀 😀

Lendo,a ty se chystáš do práce?Já myslela,že uůstaneš doma.Ono přerušit neschopenku to taky není dobré,po finanční stránce,ale záleží kdy půjdeš na ketík,že?Tak at je vše o.k. 🙂

tygr21
7. únor 2011

Pája1......jojo,ta je ta od Majky.

tak já mizím,čauuuu

hanysek.hanysek
7. únor 2011

@tygr21 a co mi poví? To co už sama vím. Že je to cysta. Chci počkat aspoň dva dny, jestli to opravdu nedostanu. A potom tak čtvrtek pátek bych k Dr. zašla. Bojím se, vím, že těhotná nejsem. Mám strach.

hanysek.hanysek
7. únor 2011

@majka43 nic nového mi nepoví, jen to co sama vím.

majka43
7. únor 2011

@paja1
@tygr21 Ta buchta je od Kairy, to je ta Macocha, já tam psala jinou.

majka43
7. únor 2011

Letím na rehabilitace, tak zatím čau.
@paja1 Zase jsi vydržela netestovat? Jsi dobrá, já to určitě nevydržím.

paja1
7. únor 2011

@majka43 Tak to je fuk někdy se propátrám zpátky a najdu si ju,to je na dlouho.dík.At se dobře zrehabilituješ.Kolik máš napsaných?většinou dají 6x,Jsou to šmejdíci,ale můžou napsat až 10x ,každého čtvrt roku.

paja1
7. únor 2011

@majka43 Ale ty nervy zase jsem šla s testem na wc,ale bála jsem se začínám být z toho na hlavu.

paja1
7. únor 2011

@majka43 A bolí mě pořád spodek tak je to jasné,jako vždy.

samanta001
7. únor 2011

Ahoj holky, to máme dnes krásně, hned má člověk lepší náladu. Já jdu za chvilku volat bývalému šéfovi, aby mi prodloužil pracovní smlouvu aspoň o dva měsíce, ale nejdřív to musím rozdejchat je to arogantní blbec. Dozvěděla jsem se totiž, že pokud bych šla na mateřskou tak na ní nemám nárok jen na rodičovskej příspěvek :(
@paja1 Nesmutni, mě bolelo břicho pořád a jak.Pokaždé, když jsem šla na wc tak jsem měla strach sundat kaťata, aby tam nebylo překvápko 😉 no ono to nakonec dopadlo dobře. Taky jsem nejdřív testovat nechtěla, tak se ti nedivím ale nevydržela jsem. 🙂 Kdy jdeš k doktorovi? Nezkusíš test ani než tam půjdeš, aby jsi trošičku věděla na čem jsi?

paja1
7. únor 2011

@samanta001 Ted jsem ho udělala a nic.Takže jsem v pr..................Ale já jsem to tušila.Co se dá dělat,život jde dál.je mi to líto,ale nic stím nenadělám.

Ať ti to dobře dopadne,člověk si šéfa nevybere.

samanta001
7. únor 2011

@paja1 😢 😢 😢 ježiši to mě strašně mrzí, vůbec nevím co ti na to napsat, ach jo proč je ten život tak nespravedlivej... Nemohlo to být třeba špatným testem? No ještě uvidíš jak ti dopadne krev, naděje umírá poslední a než ti vezmou krev tak tu pořád nějaká naděje je..

samanta001
7. únor 2011

@paja1 teď jsem ještě četla na jiný diskuzi, že pokud je hodně vysoká hladina HCG tak se ti čárka na testu vůbec nemusí udělat a to by vzhledem k tvým čtyřem bojovníčkům možný bylo, ale zase ti nechci dávat klamný naděje 😒

madlina
7. únor 2011

Dorazila buchta i se ségrou takž debatěte a my jdeme na kávičku. 🙂

majka43
7. únor 2011

@paja1 Strana 84 už jsem to tady psala.

majka43
7. únor 2011

@paja1 To snad ne, já do tebe vkládala takový naděje, tak už tomu nevěřím, že mě to vyjde. Ještě že mi tu práci drží.

majka43
7. únor 2011

@paja1 Počkej ještě na krev, někdo taky měl test negativní a krev vyšla.

lenda01
7. únor 2011

@paja1 neeeee to neeeee Pajo, jeste to neni prohrany.. dokud nebude krev, jeste nebudu myslet na to ze ti to neklaplo..l ja furt drzim pesticky a furt budu az do stredecni kontroly... Pajo, nevzdavej to jeste, prosiiiiiim .... ☹ jinak ja do prace nechci, ale myslim, ze uz mi neschopenku neprodlouzi protoze uz neni duvod abych byla doma ... takze asi tak ☹ chjo Pajo, me je z toho vseho smutno.. treba se fakt chytlo vic bojovnicku a tak uz mas vyssi hCG nez testiky poberou...
@tygr21@madlina buchta vypada kraaaasne, takze vam devcata kavicku s takovou mnamkou zavidiiiim 🙂