CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
22. únor 2014

@martina_81 bože nechápu, ta musí být dobře vygumovaná, nevím, proč by mělo být mimčo chudák, to ani nebude mít páru co se u vás děje
@muddledgirl za mě kolotoč nad postýlku zbytečný, malý se nelíbil, po měsíci jsem ho odmontovala a uklidila

muddledgirl
22. únor 2014

@petrufa86 jooo? Hmm....to je škoda...jsem myslela,že by se to prckovi líbilo.......děkuju.... 😉

muddledgirl
22. únor 2014

@petrufa86 teď jsem dovařila hráškovou polívku,tak jsem si říkala odkdy ji tak mimčo smí?

petrufa86
22. únor 2014

@muddledgirl každý není stejný, takže to klidně kup, ale neteřince se to taky nelíbilo, dokonce když to ségra pustila tak začala brečet 😝

muddledgirl
22. únor 2014

@petrufa86 ježiš,,,,,,to je blbý no.. ☹

petrufa86
22. únor 2014

@muddledgirl tak hrášek nadýmá, takže dřív jak do roka bych asi nedávala, Aničce byly 3a dodneška hráškovou ani čočkovou nechce

muddledgirl
22. únor 2014

@petrufa86 kočí,máš nějaký tip na zajímavou polívku...já dělám jen bramboračku,česnečku,porkovou, čočkovou a hrachovou ...

muddledgirl
22. únor 2014

@petrufa86 aha...tak to jo..děkuju....no...když jsem byla v GB,tak tam jsem hlídala holčičky do jejích 8-i měsíců a tam ji dávali rozmixovaný hrášek a dlabalo to o 106..ale raedši nedávat teda...o.k.

petrufa86
22. únor 2014

@muddledgirl gulášovou, česnečku krémovou, krupicovou s vajíčkem, květákovou, kapustovou, zeleninovou s bramborama a rýži, s ovesnýma vločkama, špenátovou, brokolicovou, a pak ještě dělám občas takovou sytou z uzenýho kolene. Víc mě jich nenapadá. Tak z čerstvýho hrášku bych se nebála, já myslela že myslíš sušený. Já dělám hrachovku ze sušenýho, z čerstvýho to Jardovi nechutná 😉

muddledgirl
22. únor 2014

@petrufa86 já dělala z mraženýho.. 😉 ty ostatní moc nejim,co jsi napsala...ale to nevadí.... i když brokolicová mi jednou chutnala,tak ji třeba vyzkouším..zeleninovou dělám taky a gulášovku mám ráda,ale kdysi jsem ji dělala a nedalo se to jíst 😀 😀 😀 Uzenou taky dělám,ale v těhu mi z toho bylo hrozně zle 😝

margarita1
23. únor 2014

@martina_81 Ahoj, já tě obdivuju. Hele té krávě bych napsala, že nebudu ztrácet čas s takovou špínou a už bych na mi nereagovala, ať se třeba posere. A jeho bych si nevšímala a po porodu bych mu dala nůž na krk, že jestli,že se nesrovná, že malej nebude vyrůstat s takovým hovadem. Já před tebou smekám !

martina_81
23. únor 2014

@petrufa86 @margarita1 já jsem včera vydržela nereagovat skoro celej den, ale když už si vzala do huby i moje dítě, tak jsem to nevydržela! napsala jsem, že když jí jde o blaho mýho dítěte, tak neměla chrápat s jeho otcem... Tak napsala, že moje dítě jí je ukradený... a samozřejmě milion dalších "hezkých" věcí. No já doufám, že už mě urazila a ponížila dost a už bude klid. A ten debil snad po včerejšku taky zjistil, že to byla špatná volba a nebude mít chuť jí víc psát... Hlavně, že jsem mu vždycky říkala, že když už, tak ať si nevybírá nikoho v práci, ať aspoň bere ohled i na mě. Takhle to tam ví milion lidí a já si připadám jak totální blbka. 😖
Jeho si nevšímám, řekla jsem mu včera, že si nedokážu představit, že by to mělo být ještě někdy v pohodě, ale že prostě s malým nemám kam jít a on je pro mě momentálně nejdůležitější, takže se podřídím jemu a tomu, co je pro něho nejlepší... A pořád nevím, jestli toho magora vzít k porodu.... 😒
@margarita1 víš, co je zajímavý? že mi připadá, že jsem docela v pohodě. Jestli to dělá to těhotenství a hormony.... jindy bych ho mlátila a vřískala na něho od rána do večera a teď nic... samo, že svoje jsem mu k tomu řekla, obrečela jsem to, ale stejně se mi zdá, že na to, jaký to je celý svinstvo, to je dost málo... 😒
@muddledgirl já teda hráškovou dělám taky jen ze sušenýho hrachu. 😉 a špenátová Ti taky vadí? je výborná. 😉

petrufa86
23. únor 2014

@martina_81 jak píše
@margarita1 já bych mu dala nůž na krk a bylo by. A obdivuju tě, já už bych byla sesypaná a na psychárně. Myslím že ty naše občasný hádky s Jardou o ničem jsou fraška a úplně zbytečný když pak vidím co ty musíš řešit. S tím porodem je to těžký, za to co udělal bych ho nevzala ani omylem, ale na druhou stranu i když ho nesnáším a třeba i budeš nesnášet tak to v tobě třeba pak bude šrotovat a budeš si říkat ochudila sem ho o to. Je pravda že je to i jeho miminko a těžko říct, nechci radit, ale já bych ho tam snad i vzala, protože když tam bude budeš alespoň trošku v pohodě a když budeš něco potřebovat on to snad zařídí a řekla bych že hlavně u toho porodu až malý vyleze si konečně uvědomí co za volovinu udělal.

martina_81
23. únor 2014

@petrufa86 nůž na krk jsem mu dala už před měsícem... a nepomohlo to. 😒 Nevěřím, že se polepší. S tím porodem to právě není o tom, že bych ho chtěla vytrestat, ale že třeba doufám, že by s ním ten "zážitek" aspoň trochu citově pohnul a uvědomil si, o co všechno může přijít...

Jinak včera jsem dělala ty loupáky a můžu Ti říct, že opravdu nechápu, nad čím se všichni tak strašně rozplývají (švagrovka i mamina byly nadšený, jak jsou výborný!), mně to ani v nejmenším makovku nebo loupák nepřipomíná, dokonce bohužel ani tu vánočku, jak jsi psala Ty, pro mě je to jen suchý "buchtový" těsto. 😖 Ale na nějaký plněný buchty nebo koláče by to bylo super, protože těsto tak nádherně nakynulo a bylo takový nadýchaný... Ale suchý rohlíky z toho fakt neee. 😒

petrufa86
23. únor 2014

@martina_81 právě jak jsem psala tam by si mohl a měl uvědomit co udělal za pitomost a .... mě právě to taky loupák ani makovku nepřipomínalo, to má jinou chuť a přirovnala bych to normoš k vánočce. to jo, naplnit to nečím třeba mákem nebo tvarohem tak je to luxusní těsto z kterýho krásně voní citronová kůra. Já jsem dělala před týdnem domácí lučinu a je výborná i Terezce chutná. Ta mě už nechce snídat bílý jogurt ani omylem a radši si dá rohlík nebo chleba s lučinou. Možná je na chleba a rohlík brzo ale co s ní mám dělat když ji to chutná a dělá ham ham a halsitě se rozčiluje že ji nechci dávat 😉 😉

martina_81
23. únor 2014

@petrufa86 no uvidíme... už to máme za 16 dní! 😉 lučinu taky dělám a chutná mi, kupovanou moc nemusím. Terka už baští rohlík a chleba, jo? 😀 Ono asi záleží na dítěti. Jsme to probírali minule v práci, že jsou děcka, co od půl roku už žvejkají ledacos. 😉 A švagrovka neteři taky už v pár měsících dávala knedlík s omáčkou, ale to už mi přijde dost přehnaný. 😒

muddledgirl
23. únor 2014

@martina_81 já slyším o sušeným hrachu poprvé..nedivte se.. 😀 😀 😀 Já se obávám,že ho nic nezmění,promiň...

muddledgirl
23. únor 2014

@martina_81 špenátovou jsem ještě taky nezkoušela.. 😀

martina_81
23. únor 2014

@muddledgirl tak to já taky nečekám, že by ho něco změnilo, žádný iluze už si nedělám....
no klasickej "tvrdej" hrách, co je v obchodě mezi luštěninama, přece. 😉 nebo třeba čočku a fazole nekupuješ? Jé, no fazolovou polívku bych si dala. 😀 ale kdyby tak někdo uvařil... já už dnes 3.den nevařím. Ale tu špenátovou určitě vyzkoušej, je fakt výborná. 😉

muddledgirl
23. únor 2014

@martina_81a jo..akorát mě nenapadlo,že je sušenej...čočku tak taky kupuju...fazole ne..ty nesnáším.. 😀 😀 😀 Tak já jí příště vyzkouším.. 😲 😀 😲 Jsem docela ráda,že aspoň polívky mi miláček jí..když zelenině a ovoci moc nedá..

martina_81
23. únor 2014

@muddledgirl já jsem četla, že snad luštěniny by se měly jíst tak 2x do týdne, jak jsou prospěšný.. 😉 Tvůj chlap nemá rád zeleninu a ovoce? 😲 To mi přijde divný. 😉

muddledgirl
23. únor 2014

@martina_81 No,tak za prvý je to šíleně drahý..a momentálně i docela bez chuti..myslím tím rajčata,okurky....když máš jíst 5ks ovoce a zeleniny.za den....já se často vejdu ..ale on ne....

petrufa86
23. únor 2014

@martina_81 týjo, to uteklo rychlostí blesku, co?? 🙂 🙂 Jojo, baští, jsem snídala a ona hlasitě povykovala ham, ham, tak sem ji to zkusila dát a chutnalo ji to. To jo, záleží a naše Teri je taková jedná, takže ona bude všechno asi papat dřív. K obědu už nechce kaše rozmydlený, dávám ji kousky a mačkám pouze vidličkou. Dneska a včera měla dušenou mrkev, hovězí a brambory a jak mlaskala 😉 😉 Knedlík bych nedala, ale ve čtvrtek a pátek měla játrovou omáčku (bez jater) s rýží a taky šmakovalo.

martina_81
23. únor 2014

@muddledgirl tak my jablíčka máme od našich, občas koupíme pomeranče, ty jsou dobrý, ale máš pravdu, že ta zelenina, to je teda otřes. cena nehorázná a totál bez chuti. 😖
@petrufa86 jj, uteklo to šíleně. 😉 dneska ještě vyžehlím povlečení do postýlky a mám hotovo. 🙂 Tak to máš super, že tak hezky baští. 🙂 dušenou mrkev bych si taky dala, to já ráda. 😀 Kolik jsi brala plín do porodnice? Já koupila velkej balík pampersek, vel.2, pak mě holky nahlodaly, tak jsem vzala ještě v Dmce ten balík newborn, kde jich je 28, s tím, že vezmu tyhle a kdyžtak by mi pak Jirka ještě dovezl pár těch dvojek. a ty prsní vložky jsi brala celý balení nebo jen pár?

muddledgirl
23. únor 2014

@martina_81 já jim jablíčka furt....co jsem těhotná..jsem po nich jak divá...dnes mám asi třetí... 😉 A taky jsem koupila mrkvičku..abych se furt necpala sladkým...Ale už vím co příště vyzkouším...šlehačkovou roláda... 😀 Už se Ti to krátí holka naše... 😉

martina_81
23. únor 2014

@muddledgirl šlehačkovou roládu, jo? hmm, taky bych si dala. 😉 no já zrovna motám v pekárně těsto na jablečno-makový závin, co jsem tady včera našla, tak jsem na to zvědavá. 😀 😀 a musela jsem udělat i přesnídávku, protože ty jablka už nejsou nic extra, jak je teplá zima. 😒 nj, krátí se mi to. zrovna jsem dožehlila, v týdnu nachystám postýlku a končím... 😉

muddledgirl
23. únor 2014

@martina_81 jo jo...mňam..závin bych si taky dala.....přesnídávky jsem milovala,ale po obyč. pyré jsem zvracela 2x..tak to teď radši nejím... 😀 😀 😀 Je to masakr..jak to utíká.... 😉 Já lakuju nehtíky...jedu zítra znova na ten Harmony test,tak si asi udělám něčím radost...asi podprdou... 😉

martina_81
23. únor 2014

@muddledgirl taky bych si je mohla nalakovat, poslední dobou jsem na to tak děsně líná. 😒 A zítra musím vypadnout ven, protože Jirka si pozval tátu, tak jsem zvědavá, kam s tím svým pupkem dojdu, jestli zaparkuju v restauračce pod kopcem a nebo to zvládnu až do Dmky, kam bych potřebovala pro pár věcí. 😀 😀 Na podprdy jsem koukala nedávno v bonprixu, jenže teď stejně žádnou kupovat nemůžu, když nevím, jaký ty prsa budou za pár měsíců. 😒 jediný, čím bych si udělala radost, tak jsou ty bambusový kalhotky, ty jsou fakt úžasnýýýý. 😀

muddledgirl
23. únor 2014

@martina_81 😀 😀 😀 ježiši chudinko vyhoštěná...no....mně připadá,že mi furt rostou od toho 11 12tt,ale ty co mám od ťamanů bolerka,tak mě docela řežou a pak už jen mám ty plavky co furt nosim dokola..tak už by to nějakou novou chtělo...jestli ji unosim toť otázka.. 😀

martina_81
23. únor 2014

@muddledgirl tak to já si taky musela koupit pár podprsenek, ale brala jsem v bonprixu ty levnější, aby mi to nebylo tak líto, že je pak neunosím. 😒 tak záviny mám zavinutý, ještě jsem je dala k topení na chvilku kynout a jsem na ně zvědavá. 😀 aspoň budu mít na zítra oběd. A co si udělá Jiří, to mě nezajímá... a v úterý budu muset něco vymyslet, protože máme plnej mrazák a na březen objednaný maso, tak jsem zvědavá, kam to jako dám. 😖