CAR u Apolináře. Někdo aktuální zkušenost?

urka93
27. únor 2024

Krásný den všem 🙂

chtěla bych se Vás holky zeptat, zda aktuálně některá navštěvujete CAR u Apolináře anebo jste tam v nedávné době (1-2 roky zpět) podstoupili IVF?
S přítelem se snažíme, ale má špatnou morfologii. Chodíme do soukromé CAR, kde se nám nelíbí přístup a tak zvažujeme IVF u Ap. Především by mě samozřejmě zajímalo, kolik Zde IVF stojí apod.

Děkuji Vám všem, které si najdete čas 🙂

tulipdona
27. únor 2024

Z hlediska CAR v Praze a okolí je to nejhorší volba. Pokud chcete jít cestou veřejného car tak Podolí je velmi dobra volba. A pak hned Motol. Ale Apolinár je v číslech co se tyče úspěšnosti nejhorší v Praze.

urka93
autor
27. únor 2024

@tulipdona děkuji moc za názor 🙂

marketa1218
27. únor 2024

@urka93 Ahoj, my jezdíme do Podolí a spokojenost. Máme to dokonce dost z ruky, ale z hlediska přístupu i profesionality dobrá volba.

eleanor151515
27. únor 2024

My sme navstevovali Ferticare, Praha 5 - za mna nadmierna spokojnost, profesionalita, prijemny personal.

urka93
autor
27. únor 2024

@marketa1218 A mohu poprosit, jak se to pohybuje v Podolí cenově? Chápu, že to je různé, ale cca přibližně.

marketa1218
28. únor 2024

@urka93 Možná by se někdo divil, ale my jsme se ještě k žádným cenám nedostali. Nejdřív se řeší problémy, je to státní ,takže jsou delší čekací doby na různá vyšetření. Ale co mám srovnání s Pronatalem, tak si určitě připadám v mnohém lepších rukou a jsem mnohem víc klidnější a těch cen se tam vůbec nebojím.

cicinka0108
28. únor 2024

@urka93 mám pocit, že na stránkách Podolí mají ceník

tulipdona
1. bře 2024

@urka93 na stránkách najdeš ceník, ale nic to nerekne, dokud nemáte žádná vyšetření 🙂