CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

crazy_girl3
11. říj 2017

Super holky!! Já jsem myslela, že všichni priberou 10kg minimálne! To by pro me vázne asi bylo sileny
@marenka244 a co u vás?

marenka244
11. říj 2017

Ahoj,tak se nám od včera drží 7 embryíček😊😍 jinak po odběru jsem trpěla,bolel mě tak hrozně podbřišek,že jsem nemohla ani chodit...prsa mě bolí i při pohledu na ně a vaječníky pořád bolí...

marenka244
11. říj 2017

@crazy_girl3 já taky nic nepřibrala....taky jsem se bála,že přiberu a zatím se držím 😊

marenka244
11. říj 2017

@dendinka a nemám v rozpisu žádné srdíčko 😕

dendinka
11. říj 2017

@marenka244 třeba zapomněli, hlavně že ti poslali heslo, já to mívám v rozpisu označeno a někdy to chodí i dřív, ale mě už je to jedno, ten kód je pořád stejný jen vím, že už je tam nějaký dotaz třeba kolik budeme chtít pri ket dat embryí nebo jestli nám vyhovuje čas přenosu

crazy_girl3
12. říj 2017

@marenka244 to je dost ne? A kdy půjdou k tobě?

marenka244
12. říj 2017

@dendinka mě to bylo taky cellem jedno,jestli to pošlou v pondělí nebo ve středu,jen jsem dostala tolik informací,že jsem si to prostě nezapamatovala...

marenka244
12. říj 2017

@crazy_girl3 pro nás je to dost,nevím jaký bývá počet v normě... Náme naplánováno na sobotu,ale to se všechno dozvíme v pátek 🙂

crazy_girl3
12. říj 2017

@marenka244 a kolik budete zavádět? Jedno nebo dvě? Nám dr. doporučil jen jedno

hribek
12. říj 2017

Cau holky ja uz mam 1,5kg od nasazeni marvelonu, dnes cekam MS a od soboty pripadne pichani....

marenka244
12. říj 2017

Jen jedno,já mám nevyléčitelnou nemoc střev Crohnovu chorobu a mám za sebou už 4 operace střev,takže jedině jedno i sám prinář mě to doporučil a pochválil,že jsem rozumná,když mám takovou nemoc 🙂 u vícečetného by se mohla zvýšit procentuální dědičnost mojí nemoci a to nechceme.... Nám bude bohatě stačit jedno zdravé miminečko😍😍

crazy_girl3
12. říj 2017

@marenka244 to chápu! Za pár dní už bude u tebe!!

marenka244
12. říj 2017

Tak mám 6 embryíček😊😍

marenka244
12. říj 2017

Máme 😊

hanulkasa
12. říj 2017

@marenka244 to je super. Hlavně aby to došlo do zdarneho konce. ❤ Ten počet na začátku není tak důležitý, důležité je aby ten 6ty den bylo co vložit a případně i zmrazit. Já měla 23 vajíček a do 6teho dne zbylo 8. Bude důležitější kvalita než kvantita.

hanulkasa
12. říj 2017

@crazy_girl3 oni vždy doporučí jen jedno. Není zájmem rodit dvojčata. My jsme při et dali na ně a dali 1. I kdyz jsme původně chtěli dvě. Při ket už jsme dali dvě. Ono je to i tak že pokud při prvním ivf dáš při et 1 embryo, tak máš případně nárok od pojišťovny na 4 ivf cykly.

marenka244
12. říj 2017

@hanulkasa ono se i říká,když je na začátku méně,tak jsou kvalitnější než když je jich moc... Pro nás je důležitý největší bojovníček až do konce(porodu) 😊

hanulkasa
12. říj 2017

@marenka244 jj ja jsem nosnice 😀 mám hodně vajíček. Ale po OPU mi bylo taky hodně zle...břicho bolelo tak že jsem nemohla chodit.

crazy_girl3
13. říj 2017

@hanulkasa ježiš holky nestrašte! To je fakt tak hrozný? Myslela jsem, že za dvě hoďky půjdu dom a druhý den do práce!

Já bych i možná zavedla dvě kvůli vyšší šance, že to vyjde, ale muž chce jen jedno, má panický strach z dvojčat :D

hanulkasa
13. říj 2017

@crazy_girl3 já myslím, že se to odvíjí i od počtu vajíček. Nejsem žádná bábovka ale na cestu domů jsem si musela vzít prášek. Já dvojčata původně chtěla. Dnes jsem ráda že to nedopadlo. To by byl masakr.

crazy_girl3
13. říj 2017

@hanulkasa my je v rodině máme, tak vím, že je to fakt síla, kor když doma už jednoho poměrně malýho sviště máš...a druhý den jsi šla do práce?

hanulkasa
13. říj 2017

@crazy_girl3 já byla na neschopence. Ale mně fakt nebylo dobře. Měla jsem náběh na hyperstimulacni syndrom.

marenka244
13. říj 2017

Holky,dnes mame 5 embryek a zitra v 10 hodin transfer 😍😍

hanulkasa
13. říj 2017

@marenka244 super, tak zítra pravou a hlavně mysli pozitivně. Nevím kdo ti bude dělat transfer ale mně hodně psychicky podpořil dr Frgala. Říkal že se jen tři dny trochu šetřit a jinak fungovat normálně. Jedine co jsem neměla tak zvedat těžké věci a posilování. Jinak říkal že klidně i zaplavat si můžu jít. Vyplatit endorfiny. I sex po třech dnech nám dovolil. Druhý den jsme šli na pěknou procházku a jinak jsem fungovala po transferu normálně. Budu držet pěsti. 🍀

crazy_girl3
13. říj 2017

@marenka244 já taky, budu na tebe zítra moc myslet!!

marenka244
13. říj 2017

Holky 😍 moc vám děkuju😉😘 bude mě dělat transfer primář,teda aspoň to v pondělí říkal😊 tak si jdu ješte zacvičit Mojžíšovou( a naposledy zítra ráno) a pujdu spat nez zacnu hysterčit 😁 dobrou a zítra se ozvu 😉😘😘

crazy_girl3
14. říj 2017

@marenka244 od rána na tebe myslím!!

marenka244
14. říj 2017

Holky,tak jsem vypila snad 7 kelímků vody a šli jsme na to. Kamil byl se mnou a jsem moc ráda 😍 máme 4 mrazáčky a miláček je u mě 😘 vůbec jsem to necítila,takže mě nic nebolí 😊

marenka244
14. říj 2017

@crazy_girl3 děkuju 😘 byla jsem nervózní,ale se sestřičkou a primářem to bylo v klidečku 😊

hanulkasa
14. říj 2017

@marenka244 super! Tak se drž ať to dobře dopadne 🍀❤

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru