CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
7. zář 2010

@teckovanaorchidej a co vaříš ty ??

raduza2
7. zář 2010

@teckovanaorchidej no tak jsem se zeptala pozdě ,ale taky dobrý měli jsme to v sobotu 😀

ivetule
7. zář 2010

@teckovanaorchidej
@drndapetka Holky moc gratuluju zatím radši potochoučko. No a ještě čekám na jednu dobrou zprávu
@lenceslava. 🙂 🙂 Vzpomínám jaký to bylo když jsem našla já ty krásný dvě. Ted už mu je rok a 7 měsíců a krásně spinká po obídku. Úplně se mi zvedla nálada ,že zase budou nové maminky. 😵 Holky držte se.

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@ivetule ahojky, díky za gratulace 😅

lenceslava
7. zář 2010

@raduza2 to byl vtip,já už mám objednaný rajčátka u manži.Chci dělat sekanou jenže čekám až dojede s nákupem a on pořád nikde.Asi umřu hlady.Je vidět že nenakupuju já,není tu lautr nic,jen cibule 100% tuk a zakysaná smetana.Z toho se žádnej zázrak vykouzlit nedá.A ještě mražák plný kuřat.

lenceslava
7. zář 2010

@ivetule já právě vzpomínám když jsem je loni nenašla 😢 😢 Ale mám příznaky a ty jsem loni neměla,ale i tak je strach obrovskej.

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava vím že to byla sranda taky jsem to tak brala 😀 no a mražák plnej kuřat to není zas tak zlé 😀

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava na loňský rok vůbec nevzpomínej ,pryč se škaredýma vzpomínkama 😉

lenceslava
7. zář 2010

@raduza2 jenže co chceš dělat se zmrzlím kuřetem?? 😅 No mám v plánu že ho naložím a upeču,ale až po sekané.

teckovanaorchidej
7. zář 2010

Tak holky, za hodinku mi začínají vycházky, hupsnu pro testík a ověřím dnešní hladinu.
Lenceslávko, určitě najdeš dvě čárky, věřím tomu. A pak uděláme POZNÁVACÍ PÁRTY 😀 😀 😀 😀 😀

lenceslava
7. zář 2010

@teckovanaorchidej ok. vyber nějaký pěkný nealko a nekuřácký bar. 😀 😎

lenceslava
7. zář 2010

Já jdu zaspat hlad.

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava tééééda ty si vyvařuješ 😀

raduza2
7. zář 2010

@teckovanaorchidej taky mám za hodku vycházky ,každodení nákup žrádla .Mě by zajímalo jetsli u vás se taky tak hodně zežere ?? 😀 já denodenně nakupuju jak idiot 😠

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@raduza2 přesně taky, a furt lednice prázdná, chodí se mnou kluk - dělá nosiče.
Na větší jezdím autem. Nejvíc nenávidím vymýšlení - co udělat 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Taky pak půjdu doplnit zásoby 😒 😒 😒 😒

raduza2
7. zář 2010

@teckovanaorchidej takže je to všude stejný 😀

ivetule
7. zář 2010

@lenceslava nevzpomínej co bylo před rokem ale mysli na krásnej začátek v tomto roce. 🙂 Ty tam ty dvě mít určitě budeš neboj a za krásných 9 měsíců s tebe bude krásná mamina. Já tomu věřím. Musíš tomu taky věřit. 😉

lenceslava
7. zář 2010

@ivetule děkuju děkuju.

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@drndapetka máš IP

mufinka0
7. zář 2010

@pampeliska36 Rozdíl oproti prvnímu IVF?? Jo to je,..je jich o 4 navíc než bylo při první kontrole na OBI. Ale tak chápeš,..ze mě víc vycucnout nejde,..mám fakt jakoby jen jeden vaječník, takže jsem s více ani nepočítala. 😀 Vím, že může být i víc než jen těch 10 na jednom vaječníku, ale pak jsou ty hyperstimuláky a o to taky moc nestojím 😀 😀 No a prý mi klidně můžou ještě doskočit další,..přece jen, byla jsem na kontrole po 3 dnech,.. 😅 To je asi ještě brzy na nějaké závěry,...no uvidíme. Snad jich nebude nakonec ještě míň než těch 10 🙄 😕 😕 😉

mufinka0
7. zář 2010

@teckovanaorchidej 😉 Souhlasím s holkama,..to nejsou duši. 🙂 To je miminko. Já vám tak strašně gratuluju holky a fakt se modlím za vás aby všechno dobře dopadlo!! A dopadne!! Napíšu to asi ne moc hezky, ale...smůly už tady bylo dost!!! 😔 😔 Vám už to prostě msí dopadnout jen dobře 🙂 Ty jsi měla zavedenou jen jednu blastocystu?? A mrazáčky máš??

mufinka0
7. zář 2010

@lenceslava 🙂 Ahoj,..ty jsi teda borec!! Já vidět tady ty dálnice u holek, tak asi testnu taky.. 😀 😀 Ale chápu,..strach je asi silnější. 😔 Držím pěsti!! Moc a moc!! 😉

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@mufinka0 ahoj mufinko, mražáčky nemám, ze 14 vajec byly na zavedení 2 a zbytek pochcípal. 🙄 🙄
Jedna kompakt. morula a druhá časná blastocysta. Myslím, že mám jen Blastičku. 🙂

mufinka0
7. zář 2010

@teckovanaorchidej 😉 Šak to stačí néé?? ty už máš dítě??

teckovanaorchidej
7. zář 2010

a 10 folů na jednom vaječníku - to je dost slušný 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@mufinka0 no přece ty dva pubescenty

mufinka0
7. zář 2010

@teckovanaorchidej No jo,..to prý je,..a prý můžou ještě dorůst,.. Jen nevím jestli se rozjede i ten pravej vaječník nebo ne,..ale asik néé,.. Mám na něm zřejmě srůsty a ty prý ty folíky nějak nepropouští, nebo nevím ... 😀 😀 Moc tomu nerozumím. 😵

mufinka0
7. zář 2010

@teckovanaorchidej Jooo, chápeš,..trošku jsem si tě pletla s Radúzou tady v tom tématu... 😀 😀 😀 A sterilitu ti udělali až pak jo?? A toto je tvoje první IVF že??

mufinka0
7. zář 2010

@teckovanaorchidej sterilizaci,..bože dneska jsem jak nametená! 🙄

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@mufinka0 Víš co, když ti dozraje 10 kvalitních vajíček, tak ti určitě zbyde i do mrazáku, jsi mladá holka, to bude ok, uvidíš, já už jsem takový mamosaurus, jak jsem na koníkovi někde četla. Hyperstimulační sy může, ale taky vůbec nemusí nastat. A kdyby náhodou, tak ho určitě zvládneš 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru