CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
12. zář 2010

@vodni tak ja taky nevim kde to je ,ale to se určo dovíme 😀

drndapetka
12. zář 2010

Tak jsme právě píchl předposlední včeličku do zadečku 🙂

drndapetka
12. zář 2010

@raduza2
@vodni holky, tak dáme sraz na hlavasu pod hodinama a já Vás tam dovedu, co? 😀

drndapetka
12. zář 2010

@vodni Ségra, a Ty jsi světlovláska nebo tmavovláska? 🙂

vodni
12. zář 2010

@drndapetka 😀 ty jo, to bude akce s poznávacíma znameníma 😀 Ještě že my už se poznáme, viď @raduza2?

raduza2
12. zář 2010

@drndapetka jo souhlas je me to jedno

vodni
12. zář 2010

@drndapetka momentálně něco jako tmavý kaštan (jsem říkala, že mi to moc chytlo, takže tmavší než obvykle)

lenceslava
12. zář 2010

@drndapetka já myslela že píchíte ráno 😀

lenceslava
12. zář 2010

@drndapetka já myslela že pícháte ráno 😀

drndapetka
12. zář 2010

@lenceslava néé, my máme intimní chvilky v devět večer 😀

lenceslava
12. zář 2010

Já dojdu a místo,manža mě vyhodí ve vankovce. Abych nemusela moc chodit.

teckovanaorchidej
12. zář 2010

holky dobrou 😔

lenceslava
12. zář 2010

@drndapetka jsem debža že jsem to psala dvakrát. My pícháme v 18:00

drndapetka
12. zář 2010

@lenceslava hele, myslíš, že když najedeme na ten Utrogestan místo Agolutinu, že se hormony nevzbouří? jde mi o to, že Agolutin je asi silnější než Utroš ne? nemůže se ta dávka progesteronu v těle snížit? 😒 zítra písni jestli ti Utroš dali na Unice nebo jestli tě vyslali k tvé mudře-ale já to tak aspoň pochopila, že si to máme zařídit samy

raduza2
12. zář 2010

@teckovanaorchidej pa pa dobrou

drndapetka
12. zář 2010

@lenceslava procházka ti prospěje 🙂

drndapetka
12. zář 2010

@teckovanaorchidej jéé, první odpadlík 😀 přeji krásnou dobrou noc a ráno bez nevolností 😉

lenceslava
12. zář 2010

@drndapetka já pořád doufám že mi ho dají na unice. A s tím utoršem netuším.Ale třeba to jde že by nám nechali agolutin.Mě píchání nevadí.

lenceslava
12. zář 2010

¨@drndapetka vysvětluj to mému muži.

drndapetka
12. zář 2010

@lenceslava mě píchání taky neva, ale už si to škrábu, nevím jak dlouho bych to ještě vydržela, když utroš se bere prý do 12tt, neumím si představit, že bych měla ještě 6 týdnů píchat, to máš 40injekcí 😲

vodni
12. zář 2010

@drndapetka jestli si řekneš, tak ti utroš napíšou i v unice, mi to nabízeli - můj gyndr měl mít dovču, tak jsem se raději ptala, jestli si můžu přijít k nim, a oni že je to jedno, že mi to klidně napíšou

drndapetka
12. zář 2010

@lenceslava jste těhotní poprvé-to chápu-ať se stará 🙂 já už to beru nějak sportovně, už vím, že ze mě nic nemůže na wc když zatlačím vypadnout a tak podobně 😀

vodni
12. zář 2010

@drndapetka ono to svědění po chvíli přestane. Mi to svědilo u obou ivf tak 5 dnů, a pak jsem si asi zvykla a přestalo to 😝

drndapetka
12. zář 2010

@vodni ale Agolutin třeba ještě na 3 týdny by mi v Unice už nedali, že?Já myslím, že v úterý mi ho můj gyndr dá, prostě mu řeknu, že to tak musím mít 🙂

vodni
12. zář 2010

kočky, musíte mi pak připomenout ten srazík - přece jen plán na přespříští týden, to by mi mohlo vypadnout 😝 A teď už pa, bude asi intimní chvilka 😝

vodni
12. zář 2010

@drndapetka jo, s agoušem se cukali, že prý raději utroš, ale můj gyndr naštěstí tu dovču neměl, tak jsem ho dostala

drndapetka
12. zář 2010

@vodni no asi zůstanu u toho Utroše, bude to pro nás pohodlnější - manžel mívá služby, musím vždy místo něho na píchání někoho otravovat, takhle si to zvládnu zavést sama-i když s mýma nehtama teda nevím 😀 😀

lenceslava
12. zář 2010

Mě teda hlavně potom bolela řitka i po půl roce.Holky já si chci hlavně najít nového doktora,četla jsem kritiku na tu mou a opravdu už tam nechci chodit.

vodni
12. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 😀

drndapetka
12. zář 2010

@vodni a proč? on ten Utroš líp hradí pojišťovna? hele, a nevíš jak je to s těma dávkama? myslím, jestli to není skok, když se přejde na -utroš. Mě nejde do hlavy, jak se ten progesteron může dostat tam kam má, když se zavede jen vaginálně a rozpustí 😕 😅 to přeci injekce je lepší....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru