CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava Já mám dlouhý protokol.....budu píchhat ještě pěkně dlouho 😝 Puregon mám začít příští středu 11.týho, ale to bych ovšem musela dostat tu mrchu mrchovatou, které se nějak nechce 😠

pampeliska36
3. srp 2010

@drndapetka tak co tedka? ☹ musis zabrat!

pampeliska36
3. srp 2010

@drndapetka jeeeeeeeee to mame toho 11tyho vic veci na programu 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@drndapetka neboj, dostanes ji! po marvelonu to nema kam uhnout 😉

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava Dneska manžel píchnul 8 injekci Dipherelinu. Podle zpráv od holek by toho Dipherilinu mělo být až 23 injekcí, takže mám před sebou ještě dlouhu cestu a navíc nervičky nějak pracují...jsem srab a nedokážu si sama píchnout, mám chuť se na všechno vykašlat, ach jo 😢

drndapetka
3. srp 2010

@pampeliska36 Tak Tvůj program bude určo zajímavější než můj Puregon 😀

lenceslava
3. srp 2010

@pampeliska36 naštestí frgala.Jak říkáš vpřed ke světlým zítřkům. 😀 Jen doufám že mrcha v to po dorazí.Když vidím jak @drndapetka pořád čeká.Myslíš že je to tím že máš delší cyklus normálně?A co ti řekli na unice že ti mrcha ještě nedorazila?Hele peti tak mě napadlo já má doma 4 injekce agolutinu,nemám dojet?? 😉

drndapetka
3. srp 2010

@pampeliska36 no sestřička říkala, žejsou i případy, kdy po antiko mrcha nedojde 😕

pampeliska36
3. srp 2010

holky ja mam injekci agolutinu nepocitane... 😀
.... neeeeeee peti. ona dorazi!!! neboj 😉

lenceslava
3. srp 2010

No tak než já to napíšu tak už je to tu napsaný. @drndapetka NECHEJ CHMURŮ!!!!!!Uvidíš že to všechno bude ok!!!!

pampeliska36
3. srp 2010

@drndapetka to ale rozhodne nejsi ty!!!

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava Tak mám čas do toho 10týho, tak asi nemusím nervačit 😉

pampeliska36
3. srp 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeee holky tady se to pekne rozjizdi... uplne se vidim, jak jsem to vsechno resila taky... to uz je taaaaaaaaaaak davno! 😀

lenceslava
3. srp 2010

@drndapetka já mám taky píchat 11. když mi ale mrcha dorazí toho 9.Nic holky jdu se přitulit k manžovi a dáchnout si. Když dneska chudák udělal takovou velkou stojku.(18000 nahoře v unice a 4000 v lékárně.a není pravdou že za listovku a prednison se neplatí já doplácela 285 kč.)Zatím.

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava No a kdy jdeš na první kontrolu?

pampeliska36
3. srp 2010

@lenceslava tak to jsem si nejak popletla, nebo jsem si neschovala uctenku 😨 to teda pardooooooooon 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@lenceslava dobrou 😉

luciiiie
3. srp 2010

@drndapetka a nějaká třeba kamarádka by ti to nepíchla?

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava jojo, taky jsem přesně platila 285,- za Prednison a listovkuna 2 měsíce 😉

lenceslava
3. srp 2010

@drndapetka 17 mám první ultr,ale pokud bude všechno ok tak budu dál chodit do práce až do té opu. Jinak bych šla po dovolené na den do práce a pak už neschopenka. Vyjde mi to nejak tak že bych měla být po dovo ani né čtrnáct dní v práci a měla by být opu, samozřejmně podle toho jak budu reagovat.

drndapetka
3. srp 2010

@luciiiie Hodně jsem přemýšlela, mám dokonce jednu kamarádku, která je zdravotní sestra, ale ještě se mi neozvala jestli by mohla....přeci jenom je v 7hod. ráno pro někoho brzo, když třeba má volno a nemusí do práce.....Nebo i přímo moje sestra je sestřička, ale je ve Vyškově ale to je zas na prd jezdit tam a nazpět kvůli injekci 😒

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava Já taky 17týho v 9 hod. ráno 😉

lenceslava
3. srp 2010

@pampeliska36 ale já myslím že jsem minule nplatila tolik.Frgala mi po auditu psal listovku,a určitě jsem za to jedno balení neplatila 84 kč.Podražilo ná to no.

lenceslava
3. srp 2010

@drndapetka člověče to já vlastně nevím v kolik.Ale to je jedno zavolám tam 9 když dostanu mrchu,A když né tak tam musím zavolat 10 když se s mrchou nevzbudím,Takže budu volat tak nebo tak,ale já truba si toho vůbec nevšimla.

luciiiie
3. srp 2010

@drndapetka a jo...to je naprd...víš jak jsem to píchala já? Já to píchala hrozně pomalinku, jako tu jehlu zasouvala pomalu.. zas bych neměla na to, to tam vrazit naráz.

drndapetka
3. srp 2010

@luciiiie to muselo bolet když jsi to píchala pomalinku, ne? 🙄 😕

lenceslava
3. srp 2010

@drndapetka ale počítám že by to bylo taky tak nějak kolem 9 Jaký si dáme poznávací znamení? 😉

lenceslava
3. srp 2010

to já si holky tu jehlu klidně zabodla. mám v tom praxi. Je fakt že by mohli mít injektory a né ty pera,jak vidíš jehlu je to na prd.

luciiiie
3. srp 2010

@drndapetka no nebolelo...já si zas myslím, že to musí bolet, když to tam vrazíš nadoraz 😝 Jak to vpíchneš, tak máš vyhraný..pak už necítíš nic. Ale víš jak, on si každej najde tu svoji fintičku. Třeba jsi byla jen nervózní, že tam stál manža u tebe. Taky jsem kolikrát bulela, že to nedám..

pampeliska36
3. srp 2010

holky ja se pomalicku loucim... jdu vyvetrat samuraje 🙂 jedu ke kamosce a jdeme do štatlu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru