CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
13. bře 2009

Jo Leni, k ránu jsem začala špinit a teď to začíná 😀 A já si myslela, že na to ještě dnes vlítnem, že to stihnem a zas nic ☹

lenulinka21
13. bře 2009

Aspon to budeš mít za sebou a budeš se mcot tešit. Po delší době to
vždycky stojí za to 😀

luciiiie
13. bře 2009

😉 máš pravdu 😀

lenulinka21
13. bře 2009

To já se vždycky nemohla dočkat a hlásila jsem mu to dopředu-
dneska už můžem miláčku 😀

zuzuza
13. bře 2009

Holky, sakra to je na hovno, tak já ještě do pondělí 4 agolutiny, nejradši bych se už na to vy..., když stejně nejsu vtom, na tu krev do unicy se mám objednat nebo tam normál v úterý pojedu ráno a řeknu že jdu na krev? Nebo jak? Ty krámy budou tedkom asi fakt masakr, já jsem zvyklá je mít tak dva dny a i to bych si vystačila s intimkou, ted to budou jatka, mám se na co těšit:(

lenulinka21
13. bře 2009

Zuzi v případě negativního testu v den testování tak
se má jet do Unici následující den v 7:15hod.

luciiiie
13. bře 2009

tak to máš dobrý, já to mám vždyky tak 6 dní.
Zuzko když ti vyjde v pondělí negativní test, tak tam jeďte v úterý na čtvrt na osm na ráno, oni ti to vezmou a pak vám po té desáté řeknou, jak jste dopadli, když to nevyjde i z krve, tak všechno shrnou ten průběh léčby, jak to probíhalo, co příště udělat líp, jak jsi reagovala a tak a navrhne ti další postup.

zuzuza
13. bře 2009

Aha luci, tak jo, jsem fakt zvědavá co nám řeknou, není tam aspoň někde poblíž nějaká kavárna? restaurace? Kde tam budem proboha tak dlouho bloumat?

luciiiie
13. bře 2009

Ona se tě zeptá, jestli se pak máte jak dostat pro výsledky, když jí řekneš, že jsi zdaleka nebo tak, tak vás tam třeba nechají. Jestli je něco okolo to Zuzi nevím, leda někam do centra. Já nésu z Brna 😀

zuzuza
13. bře 2009

Holky tady v albu na koníkovi tak ted jsem se pobavila, to je dobrá fotka těhotný, dívejte s cigárem v ruce jestli se mi to nezdá, bych jí tu pazouru urazila!
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

luciiiie
13. bře 2009

Jo má...a takový plodí jak oteklý...

zuzuza
13. bře 2009

Prostě nechutný, zůstává mě rozum stát, já jsem dřív taky kouřila, ale hned jsem přestala před ivf, jako bylo že jsem si dala sem tam někde na akci, ale teď se těším, bohužel se fakt těším až si př. týden jednu na uklidnění zapálím, to jsem to dopracovala:(

jeany
13. bře 2009

Zuzy, bude líp. Vidím, že jsi pořád pesimisticky naladěná.

Lucifírku, už čekám co nového? Jaký byl v práci pátek 13.? Co budeš dělat přes víkend?
A co vy holky, co máte v plánu?

Tady nám právě vysvitlo sluníčko a vypada to dobře. Ráno bylo ještě pochmurno, ale vyčasilo se to. Už se těším až bude teplo a budu sedávat na dvorku a chytat první paprsky sluníčka.

lenulinka21
13. bře 2009

Sluníčko? Tady u nás??? To bych si ho musela namalovat 😀

zuzuza
13. bře 2009

JJ Jeany, přeci hned druhý den nemůžu být zase optimistka, to by nebylo normální, jen nevím, čeho se mám teď chytnout, od října do teď jsem žila ivf, těšila se na něj, vše prožívala, najednou bum, není ani ivf, ani těhotenství, jen tři měsíce čekání a já nevím, jak se přimět k tomu, abych ten čas prožila a ne přežila:(

luciiiie
13. bře 2009

Zuzko já taky přestala kouřit před IVF...včera jsem přemýšlela, že si půjdu koupit...ale říkám si, když jsem to tak dlouho vydržela, byla by škoda zas začínat, tak odolávám 😉

jeany
13. bře 2009

Já vím Zuzy. To nepřejde ani za týden. Jak budu mít po testu i já, mohli bychom se někde potkat, co ty na to? Já budu vědět na čem jsem a hodíme pokec. Nejsi daleko od Brna a já taky ne.

luciiiie
13. bře 2009

Zuzko ty mi mluvíš z duše holka...jak prožít a né přežít...

mado1
13. bře 2009

Ahojte holky, když už tu probíráte ten KET, který mě mimochodem také čeká, docela jste mě zmátli s tím, kdy se objednat. Mě řekli po třetí MS, ale že se ta první nepočítá, to si nějak nepamatuju. Pamatuji si, že mi řekli, že se můžu klidně objednat i dřív. Navíc jsem dostala jen dvě balení Utrogestanu, aby MS vůbec dorazila, takže první jsem začala brát 16. den po první MS po ET, druhé začnu brát teď a až dostanu MS, tak bych se měla objednat. Kdybych čekala na třetí, tak nemám Utrogestan, takže se jí ani dočkat nemusím. Jsem z toho jelen, kdo mi poradí? 😖

zuzuza
13. bře 2009

Lucii, já jsem tak ráda, že to někdo cítí tak jako já, já mám tak spokojený manželství, měla bych být aspoň za to vděčná, že mám aspoň v tom štěstí, dobrou rodinu, zdraví, ale prostě pořád na to člověk myslím, na to co nemůže mít a tak moc to chce, že? prostě i když se s tím smířím, že to ted nevyšlo, každou minutu si bohužel vzpomenu na to, po čem tak toužíme:(

macinta
13. bře 2009

Zuzko, něco pozitivního z toho všeho přece plyne.....Máš nás 😉
K tomu kouření, taky jsem se na to vyflákla před IVF. Není větší motivace než mimčo. Ale ta slečna třeba ještě těhu nebyla, když se nechala vyfotit s cígem 😉
Ale po neúspěchu jsem si taky zapálila a bylo mi pěěěěkně šoufl 😝

zuzuza
13. bře 2009

No jo maci, třeba ještě nebyla, nemůžu soudit, ale přijde mi takovej ten tip, jojo ještě že vás tu mám, fakt super, bez koňa už bych se možná někde hroutila!!!!!! Já si teda zapálím a dám si vínko, ale opít se nemůžu, to bych pak jen řvala a řvala 😝

luciiiie
13. bře 2009

Ty jo Mado tak to nevím.
Já dostala Marvelon a jak dostanu v červnu menstruaci, mám si zavolat, oni mi řeknou, kterej den ms to začít zobat a prý tak za 14 dní je ET.

lenulinka21
13. bře 2009

Zuzi vínko si dej je to lepší jak cigáro

zuzuza
13. bře 2009

JJ leni dam si, ale oboji:(
Luci, jako ty budeš brát od dejme tomu 2. dne MS marvelon a pak za 14 dní už by byl KET?

luciiiie
13. bře 2009

Hej já jsem teď tak doblblá už, že to není možný. Ale to je asi ptákovina, když je to antikoncepce a oni do mě rvali mimča, že? Já su blbá.
No podle mě se pak už chodí jen na tu sliznici kdy je nejvíc vystalná, ne? Holky...já su magor z toho už.

zuzuza
13. bře 2009

Heledte já se zeptám v úterý a bude to ne?

luciiiie
13. bře 2009

Já to jdu někam zjistit...ale stoprocentě si pamatuju, že jak dostanu červnovou menstruaci, tak už se v tom zas vezem...
doufám, že mi vyjde dobře ta genetika a nejsem nějakej přenašeč nebo něco sakriš....

luciiiie
13. bře 2009

Já jsem tam prostě seděla a nebyla jsem schopná vnímat...jen to, že je prostě konec...

luciiiie
13. bře 2009

a u Tebe to bude Zuzi možná zas trochu jiný, když nemáš ovulaci...ne?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru