CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
1. srp 2010

No takhel jsem to dotáhla do 6 týdne, pak začalo hcg klesat, já špinit a bylo po všem 😔

vodni
1. srp 2010

@drndapetka no jo, líbánky, Paříž... 😵

vodni
1. srp 2010

@drndapetka hlavu vzhůru, vždyť už pracuješ na dalším/dalších!!!

drndapetka
1. srp 2010

@vodni Já se na tu jehlu taky nikdy nedívala, ale nebolelo to nikdy, ejn jsem na druhý den měla to místo vpichu ztvrdlé....ale když se to rozmasíruje, jak říkáš, tak by to mělo být o.k. 😉

drndapetka
1. srp 2010

@vodni Do Paříže bych se vrátila hned 🙂 No asi to bylo tím, že jsem počítala s tím, že to v Paříži dostanu a byla jsem z toho dopředu už otrávená, a ani mi tenkrát nedošlo, že mě bolí prsa a je mi blivno z těhu...jsem si furt říkala-ten Agolutin se mnou dělá divy 😀

vodni
1. srp 2010

@drndapetka mě to taky nikdy nebolelo, zatvrdlé jsem to měla asi jen 2x. Ale je fakt, že zatím nepíchal manžel, ale profisestřičky 😀 On nejvíc problém vidí v tom, že se musí zapíchnout ta jehla celá, takže ho podezřívám, že se krapet bojí 😉 Taky se mi asi po 10 dávce začala dělat taková vyrážka, místo jsem měla trošku začervenalý, ale jinak ok

vodni
1. srp 2010

@drndapetka teď se po OPU Agolutinu budeš moc nabažit dosytosti 😀 Takže to by bylo, aby nebylo 😉

drndapetka
1. srp 2010

@vodni No a v které úrovni zadku se to musí píchat? 😅 Moje setra je zdravotní sestřička a povídala,že to není jen tak, aby se třeba netrefila céva nebo co 😕

drndapetka
1. srp 2010

@vodni No a co dávají pak v Unice, když těhu vyjde a potvrdí se srdíčko v tom 7týdnu? Píchá se Agolutin dál a nebo Ti dají na závádění Utrouš, Dupík nebo něco jiného? Nevíš co používají?

drndapetka
1. srp 2010

@vodni A ještě prosím Tě....ta jehla-jak je dlouhá? 😕 😅 😝

vodni
1. srp 2010

@drndapetka horní kvartál nebo jak tomu říkala. Je to tak jako spíš spíš na bok nad půlkama 😉 To mi povídej, že to není jen tak... Ten můj chytrolín hned někde našel, že se může napíchnout nějaký nerv, a co že to po něm chci... 😀 Ale po OPU to sestřička předvede, řekne přesně kam to píchat, tak to snad tentokrát nějak zvládne

vodni
1. srp 2010

@drndapetka fakt to chceš vědět???

drndapetka
1. srp 2010

nooo, jsem zvědavka 😀

drndapetka
1. srp 2010

@vodni No ty nervy na zadku jsou právě blbý 😒 A taky to furt člověk nemůže píchat do stejnýho místa, že 😖 No uvidíme, bude to sranda 😀

drndapetka
1. srp 2010

@vodni Já mám zadek do půl zad, tak pro manžu bude asi hodně těžký najít to správný místo 😀

vodni
1. srp 2010

@drndapetka jehla je velká stejně jako ta, kterou máš na míchání diphereline (40mm), jen je krapet tenší (0,70). Každý den střídáš půlky a měla jsem to rozpíchané tak v okruhu 3-4 cm, takže ne úplně do jednoho místa

drndapetka
1. srp 2010

@vodni No aˇť si manža užije 😀 Já budu jen poctivě ležet 🙂 říkal, že z něj bude profesionální "píchač", tak se může ukázat 😀

drndapetka
1. srp 2010

@vodni Ono to naštěstí do špaků míň bolí 😀

vodni
1. srp 2010

@drndapetka Jo jo, taky jsem teď za ně ráda 😀 Jehlu jsem našla vyfocenou u Natalky - https://www.modrykonik.cz/fotoblog/natalka28/al...

vodni
1. srp 2010

jo už vím, horní kvadrant, ne kvartál 😀

pampeliska36
1. srp 2010

@vodni no teeeeeeeeeeeeeeeeeeda. super zpravicky 😀

pampeliska36
1. srp 2010

@vodni
@drndapetka videla jsem, ze jste se bavily o agolutinu... jojo je to takovy olejovy a ma se to pichat pomaleji... davaji i k tomu i tlustsi jehly... kdyz jsem tu jehlu videla... tak jsem rekla hned pred sestrickou, ze je to jehla jak prase a ta se zacla smat... no ale zatim me to bolelo snad jen jednou... jinak to zatim jde to pichani do zadku 😀

pampeliska36
1. srp 2010

@vodni jojo horni kvadrant 😀 😀 😀

pampeliska36
1. srp 2010

tyyyyyyyyy jo natalka mela uz 9 den po transferu kraaaaaasnou dvojcarku 😀

vodni
1. srp 2010

@pampeliska36 🙂 a co ty? Jak je?

pampeliska36
1. srp 2010

@vodni raduju se z tech tvych zprav!!! 😉 je super, ze OPU je UZ v utery! hlavne, ze se citis dobre a jsi pozitivne naladena a jde to vsechno tim spravnym smerem... folici rostou... no super! 🙂

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 To jako fakt se ta jehla musí zapíchnout celá 😲 proč? aby to bylo bylo co nejhloubš ve svalu? 😅

vodni
1. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 jo jo, super, už tě doháním 😀 😀 😀

vodni
1. srp 2010

@drndapetka no jo, fakt celá 😒 Aby se to vstřebávalo tak, jak má...

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka peti... sestricka rikala, aby to bylo do svalu a ne pod kuzi 😀 takze jak rikas 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru