CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
28. črc 2010

No @mufinka jsem zvědavá jak budeš v té repromedě spokojená.Je jedno v jakým caru kdo je,hlavně at nám už sakra udělají ty děti.Že

mufinka0
28. črc 2010

@pampeliska36 Od začátku stimulky, jako od začátku braní Marvelonu?? Nebo kdy jste ho začali píchat a kdy ste pak přidali Puregon ?...

1tralala
28. črc 2010

aju ty jdes do repromedy ze,tak to teda ja zacnu pozdeji

mufinka0
28. črc 2010

@lenceslava jj,..taky to tak beru 🙂 Mám totiž na výběr, jestli ten Synarel sprej na zastavení vaječníků, nebo injekce,..asi ten Diphereline.. 😒

pampeliska36
28. črc 2010

@mufinka0 ja mela zacatek stimulky 25.6. (to uz jsem marvelon nepapala), dipherelin jsem pichala do 13.7. kazdy den. pak tak nejak ruzne ob den az do 19.7....... puregon se mi pridal 10.7. a ten jsem pichala az do 19.7.

lenceslava
28. črc 2010

@mufinka0 ten se píchá až po antiko, nebo vlastně ke konci,já ho budu píchat od ut a marvelon dobírám v pá.Já ho píchala min 15 dní,pak jsem začala i puregon,a po 6 dnech jsem měla první ultr.

lenceslava
28. črc 2010

@mufinka0 a netrvá to se synarelem dýl?

mufinka0
28. črc 2010

@pampeliska36 jéžíší... A Dipherelin jsi začla nějak před mrchou?? Nebo až při mrše?? To myslím se při mrše podává ten Puregon, ne? Nevím nevím,..tak dlouho si píchat injekce...

mufinka0
28. črc 2010

@lenceslava Tak teď v tom mám pěknej burg,..já ti nevím kdy jsem začala šňupat Synarel...nevím...ach jo, hlava děravá....

pampeliska36
28. črc 2010

@mufinka0 dipherelin uz pred mrchou, po mrse az puregon

lenceslava
28. črc 2010

Takže jsem byla tak šikovná a spočítala si že ultr budu mít 24.8 a opu by mohla být tak 30-31. Jojo Frgala mi to spočítal dobře.Kluk jeden šiková.Holky doufám že si nás tu nečte.Jinak dobrý večer pane doktore 😀 😀 😀 😀 Mě už začíná hrabsong.

pampeliska36
28. črc 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 no pekne!!!

mufinka0
28. črc 2010

@lenceslava takže néééé, Synarel to bylo rychlejší... 😀 Ten jsem začala šňupat 21.den cyklu pak jsem dostala mrchu a 3 den začala s Gonalem...

pampeliska36
28. črc 2010

@mufinka0 ty fetacko 😉 😀 😀 😀

mufinka0
28. črc 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 jj, já tady psala o tom výstřihu... By mě asi pochválil, co tady o něm píšu 😀 Ale doktor s číslem 1!!!

lenceslava
28. črc 2010

No ted jdu lakovat hodiny tak to budu potom asi ještě veselejší. @mufinka0 nic si z toho nedělej,já už jsem taky zmetená(víc než obvykle) 😀 Holky dávají čobolotobolo terazky jsom majorom 🙂 kukáte? Asi ne že když kukáte na monitor a datlujete na klávesnici.

mufinka0
28. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 hej, ale víš jak to bylo nechutný??? Fuj!!! Má to divnej puch a příchuť,..musela jsem se před tím vysmrkat a pak jak jsem to vdechla, tak jsem to cítíila až v krku,..blééé 😝 Teď možná půjdu do Dipherelinu. Ten by se měl začínat 18 den cyklu před samotným Puregonem...Ten až po mrše ano ano 😀

pampeliska36
28. črc 2010

holky ja se s vama pro dnesek loucim 😀 😀 😀 jdu si cist a u toho pravdepodobne usnout 😎

1tralala
28. črc 2010

@lenceslava ja kokam klasika,znam to skoro na zpamet 🙂

mufinka0
28. črc 2010

@pampeliska36 pááá a dobrou mamko!!! 😉

pampeliska36
28. črc 2010

@mufinka0 ja bych se zblaznila, kdybych mela v teto oblasti moznost nejakeho vyberu!!! jeste, ze mi rekli, ze to bude tak a tak a tak... jinak bych byla uplne v pasti. vubec tomu nerozumim a navic jsem se treba ani kolikrat nezeptala co na co je... proste jsem si to vzala a udelala co mi rekli... napr. ty vaginalni globule dva dny pred OPU vuuuuuubec nevim k cemu byly dobry 😅

pampeliska36
28. črc 2010

@mufinka0 😀 😀 😀 dobrou nadi

teckovanaorchidej
28. črc 2010

holky, díky za podporu, dám vědět, jak jsem si to užila a kdo mě vojel ☹
taky nevím, jestli se pak před OPU zase nezavřu, jestli to vydrží 😕
narkozu přežiju, taky jsem se cítila ok při první OPU, spíš mám obavy, že po tom protažení budou nějaké bolesti
mějte se krásně

lenceslava
28. črc 2010

Čau krááááásky tak už to zapíchnu.@teckovanaorchidej tfuj tfuj tfuj zítr se drž,hlavně až půjdeš ze sálu 😀 a neboj bolet to nebude.

teckovanaorchidej
28. črc 2010

díky, jdu v devět ráno 😝

pampeliska36
28. črc 2010

@teckovanaorchidej tfuj tfuj tfuj a taky si teda myslim, ze te to nebude nejak moc bolet... me to bolelo jako silna bolest pri MS, ale odeznivalo to, takze si myslim, ze jestli ti to udelaji v narkoze, tak se probudis treba uz jen do mirne bolesti, ktera bude o tom, ze ti tam proste neco dole delali 😉

teckovanaorchidej
28. črc 2010

no snad, mám ještě v živé paměti ty pokusy v ambulanci, tak jsem holt vyděšená stará snažilka 😔 😔

teckovanaorchidej
28. črc 2010

@pampeliska36 co tvoje skroděcka ?

natulaaa
29. črc 2010

dobré ráno holky 🙂
@teckovanaorchidej držím palce na ten dnešní zákrok 😉 😉
dneska svítí konečně sluníčko,tak pujdu nachytat trošku bronz,já se u opalování strašně sklidním 😵 😵 ,a musím toho ještě využít,než začnem píchat 😵 😵 ,jinak marvelon je v pohodě,tak jsem ráda 😵 😵

esther03
29. črc 2010

natul cauky, tak dnes ideme do unicy k otevrelovi 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru