CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
22. čer 2010

luci asi jé,ale aspon dušík by možna byl a už to seru,netestuju a počkám na MS 😠 😠 😠 ,akorát se trápím,když je test bílý 😠

lucifirek
22. čer 2010

tak tak,tohle tě vystresuje víc,než to čekání. Já také poprvé testovala brzo a pak to bylo šílený do konce.

natulaaa
22. čer 2010

Přesně ,prdím na to,jdu se zahrabat do šatníku,mám tam čurbes a zítra hlási u nás hezky,tak mužu aspon konečně natérat 😵 😵 ,tak zatím

mufinka0
22. čer 2010

@natulaaa Ahoj, tak tady sleduju to Tvoje testování a musím říct, že já když jsem byla těhotná, tak mi to test ukázal až 4 dny po vynechání MS. Každá to máme jinak,..ale už se netestuj.. On ten pohled na bílej test moc neuklidí.. ☹ Zbytečně se nervuješ. Naty, ty už jsi teď na neschopence, nebo nepracuješ??

lukza
22. čer 2010

ahojky holky

@natulaaa je mi to líto ale uvidíš ono to nějak dopadne a to že se bojíš testovaní po IVF je normální a jak se to bude blížit tak se budeš zároven těšit ale i stresovat a já udělala to samé jak Lucifrek testla sem dřív a neměla sem to dělat pak se mě chtělo furt plakat a to čekaní na ten pravý den testovaní byl ještě horší ☹

všem přeji krásný večer

pampeliska36
22. čer 2010

ahojte holky... uz jsem prisla z prace domu 😀

mufinka0
22. čer 2010

@lukza Lukzi, ale to vydrží jen málokdo testovat až v ten "pravý den" 😀 Všechny jsme zvědavé,..ženské no.. 🙄 Taky jsem se nemohla poprvé dočkat testování a myslím že podruhé to bude ještě horší 😀 A samozřejmě jsem testla dřív - 8 den po ET a sněhobílo... Pak to bylo jak říkáš ještě horší! Ale ten kdo to vydrží je fakt dobrej, já to jistě nedám i napodruhé 😀

mufinka0
22. čer 2010

@pampeliska36 Ahoj 🙂 Pampel, v Unice se platí ještě před zahájením stimulky???

mufinka0
22. čer 2010

@lukza
@lucifirek Holky nevíte,...antiko se bere před IVF v Unice pokaždé?? Každá jste ji brala? Protože já už nějakou dobu neberu,..protože ji nepotřebuju,..bohužel.. a nerada bych ji na měsíc nasazovala. Jednou jsem to tak udělala a dokonale mi to rozházelo cyklus. 😒

natulaaa
22. čer 2010

Ahojte holky no já jsem taky nedočkavá a nevydržím 😵
Jinak já do podzimu měla butik v centru Opavy ,ale poslední rok už to nešlo,vietnamci mě převálcovali ,nakonec jsem makala jen na nájem,který byl na 30mčtverečních 27000 🙄 🙄 ,Pak jsem potratila,tak jsme to teda zabalili,bylo to i strašný nápor na nervy a od té doby jsem doma,během té doby dvě operace a manžovi se naštěstí daří,tak jsem zatím doma a doufám,že za chvili pujdu na mateřskou 😵 😵

natulaaa
22. čer 2010

Mufi myslím,že UNICA to dává snad všem,aspon si teda myslím,byla jsem i na jiných diskuzích a jinde ji třeba nedostali 😒 ,ale co,hlavně že z toho bude nějaký užitek 😵 ,i když jedna kočka je ze slovenska a jde jen na nějaký soft,vubec nevím co to je a ta nedostane antiko a začíná brát jen clostil,tot celá její stimulace a jde na IVF a ICSI

lucifirek
22. čer 2010

Mufinka ano,před dlouhým protokoolem vždy bereš paradoxně antikoncepci a je to pro to,aby věděli kdy zhruba dostaneš menstruaci. Protože jsou holky,které ji mají hodně nepravidelnou,nebo skoro vůbec a takhle mají asi větší jistotu,že přijde ms tak,jak oni potřebují.Protože při předávání ti řeknou,že musíš dostat ms do určitého data a pokud ne,tak máš volat a oni ti dají instrukce,co dělat.Aspon tak jsem to já pochopila.

natulaaa
22. čer 2010

Ano Luci je to i proto,já ji přestanu brát 19 července a MS se prý dostaví do 3 dnu a taky je to z duvodu,že na jeden cyklus vypnou vaječníky a na ten cyklus,který my zrovna potřebujeme,jsou prý nabuzenější ,tak nám to bylo vysvětleno 😵

lucifirek
22. čer 2010

tak tak natulaaa i proto je to tak. 😉

mufinka0
22. čer 2010

@natulaaa
@lucifirek aha, tak to jo. Já totiž potřebovala do lázní nemít MS tak mi nasadili na 2 měsíce antiko a já pak měla ten cyklus jak zblázněnej a to jsem ho předtím i bez antiko mívala super přesnej.. Já před prvním IVF dostala Duphaston na to pohlídání MS, ale asi ten důvod, že ty vaječníky můžou být pak nabuzenější je dobrej. Jinak mám za sebou první návštěvu psychologa a výsledek - probrečený včerejší odpoledne. Měla jsem pocit že co jsem tady s váma cítím úlevu, ale včera, když jsme to rozebírali a já o tom znova musela přemýšlet jsem se vrátila zpět. No snad to tak má po první terapii být.. 😒 Snad už se mi bude jen ulevovat.. Ještě jsem se chtěla zeptat, nemáte některá zkušenosti s tím, že po IVF špiníte cca v polovině cyklu? Já to mívala když jsem měla ucpaný vejcovod, ale teď když nemám ani jeden, tak nevím čím by to mohlo být.. Laparka a hysteroskopie 07/2009 dopadla naprosto v pořádku,..tak mě napadá zda to nemá souvislost s tou stimulkou. 😖

lukza
22. čer 2010

@mufinka0 jak píše Lucifirek vždy se dává aby věděly kdy bude MC a aji proto že když se na jeden měsíc nasadí antikoncepce a pak hned vysadí tak se tělo oblbne a začne víc produkovat folikul kolikrát když ženská nemuže otěhotnět tak to doporučí i gyndař zkusit na měsíc vzít antiko. a pak se pokoušet další měsíc o mimi muže totiž být více plodní dní za ten měsíc.

lucifirek
22. čer 2010

Mufi,hezká fotečka.

mufinka0
22. čer 2010

@lucifirek 😀 😀 😀 😀 😀 díky ale nějak mi tam nejdou nahrát. Nejsem tam ani vidět celá.

mufinka0
22. čer 2010

@lucifirek Už jo,..nechám tam tuto. 😀 Ještě chci přidat něco ze svatby a pak...pak už jen // na těhu testu a rostoucí bříškoo 😅

lucifirek
22. čer 2010

no tak se těším na fotečky. 🙂

lukza
22. čer 2010

@mufinka0 krásná fotečka 😀

lukza
22. čer 2010

@lucifirek máš už krásný pupík ty jo už to muže být klidně kdykoliv co já rodila za týden od tebe 😀 už se mooc těším na fotečky tvého syna a jak tě budu doplnovat do tabulky krásné zprávi se tam doplnují užasně

pampeliska36
22. čer 2010

@mufinka0 na Unice se u dlouheho protokolu bere antiko vzdycky... a to treba i ja a to mam menstruaci na den presne i bez prasku... jinak my mame zacatek stimulacniho cyklu tedka v patek a to budeme uz platit nejakou zalohu na IVF a take platit leky.... takze prvni penizky platis pri zahajeni stymulacniho cyklu 😉

pampeliska36
22. čer 2010

@mufinka0 nekde jsem cetla, ze i pri ovulaci muzes trosku spinit... ale fakt nevim, jestli to tvoje spineni nema spis souvislost s probehlym IVF... spis bych se na to zeptala gyndarky 😉

mufinka0
22. čer 2010

@pampeliska36 jj, taky jsem na netu pročetla ohledně špinění spoustu možných důvodů,..jenže já podle testů ovulaci nemám pravidelnou, kdežto špinění joo 😀 To asi bude tím IVF. Já jsem minule platila zálohu až při OPU a při ET doplatek. No, všude je to jiný.. 🙂

mufinka0
22. čer 2010

No nic, půjdu na kutě 🙂 Včera jsme toho moc nenaspali,..máme tady komáří kalamitu a ty bzučící potvory nás nenechali vyspat! 😀 Hodinu byli odolní proti Raidu - neuvěřitelný!! 😠 Přeju všem dobrou noc!!! 🙂

lucifirek
22. čer 2010

@lukza já jsem také zvědavá,kdy to bude. Páč mě pořád šíleně bolí klouby na rukou a prsty otíkají. A nohy neslouží,jak by měli,chci někam vyrazit a ono to nejde. A tchýně i ségra mi říkali,že to tak měli před porodem.tak jsem faaakt moc zvědavá. A jak ten náš klučina bude vypadat a jakej bude cvalda.... Však víš..... To těšení a zároven strach.

natulaaa
23. čer 2010

čaute holky 🙂
holky nám řekl Malý,že budeme platit celou tu dvacku hned při zahájení stimulky a to je 16.července 😒 😒
Mufi si kočka 🙂

lucifirek
23. čer 2010

My teda taky platili těch cca 20.tis hned na začátku. Pak se platilo po ET zbytek a dostanete vyučtování.

elllenka
23. čer 2010

My také platili vše hned na začátku stimulky- teď nevím jestli to bylo v době, kdy jsem si šla pro antinu nebo až na další návštěvě.
Dneska je tak krásně. Holky už přemýšlím o druhém miminku, ještě máme mrazáčky na jeden pokus KETu tak se do toho pustíme. Jen se s manžou dohaduji, kdy do toho jít, já bych byla pro až za 3roky, on chce po dvou- tak se teď tak trochu dohadujeme, ale je to pěkné dohadování.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru