CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
25. črc 2010

ja jen doufam, ze dojdu do krasneho konce 🙂

mufinka0
25. črc 2010

@natulaaa Myslím že je až 10ti buněčné a pak už blastocysta - což je úplně nejlepší stupeň vývoje embrouše!! Ikdyž mě blastocystu zaváděli a stejně se neuchytla... ☹

mufinka0
25. črc 2010

@pampeliska36 Dojdeš!! Uvidíš!!!! Kolik jsi píchala jednotek??? jj, někdo reaguje líp, někdo zasejc hůř.. 😒 😒 Mě stačí 4 právě ty blastocysty abych měla i na další KET a budu spokojená!! 🙂 Ale tak už si plánuju móóóc dopředu! 😀 No já mám slíbeno vyšší dávky, ale jen podle toho jak dopadne HP, takže vlastně ještě nevím... Vzhledem k tomu že mám teď tolik folíků mi je možná ani nedají,... Uvidím. No,..v úterý jdu na krev na genetiku a na stěr z děl. čípku na infekce atd,..no a v srpnu na HP,...to září bychom chtěli jít........snad nám to něco nezkomplikuje!! 😀

natulaaa
25. črc 2010

@mufinka0 no mi by taky tak stačily 😵 😵 ,ale budu vděčná i za dvě ,ježiš já sem tak zvědavá taky na ty výsledky ted 😵

mufinka0
25. črc 2010

@natulaaa 😉 Bude to dobré, uvidíš!! Já se pro dnešek loučím,..mějte se páá 😀

pampeliska36
25. črc 2010

@mufinka0 nadi ja jsem mela ze zacatku 175 jednotek puregonu a pak uz 100 jednotek puregonu a slo mi to fakt podle planu, co mi puvodne rikali... uplne a presne jsem se jim do toho trefila 🙂

lenceslava
25. črc 2010

Ahoj holky.@pampeliska36 je super že se embroušci tak krásně drží. Tak ti závidím ☹

pampeliska36
25. črc 2010

holky vzdyt vy to mate taky uz za par 😀 za chvilku budete vy me povidat o tom, jak si pichate a jak jste dopadly na kontrolnich UTZ a tak... uz se na to taky tesim! 😉

lenceslava
25. črc 2010

@pampeliska36 jojo to ty už budeš těhule 😀 😀

pampeliska36
25. črc 2010

@lenceslava DOUFAM!!! 😀

lenceslava
25. črc 2010

@pampeliska36 určitě!!!!!!

natalka28
25. črc 2010

Holky, tady vám posílám vývoje embrya, postupuje to takto: stádium prvojader - dvoubuněčné až desetibuněčné - kompaktovaná morula - časná blastocysta - blastocysta - expandovaná blastocysta - hatchující blastocysta (tzn. že už prasknul obal a chystá se na zahnízdění). My byli na ICSI poprvé a hned se podařilo. Zaváděli mně expandovanou blastocystu a hatchující blastocystu. Obě miminka se uchytily, ale jedno to vzdalo ještě dřív, než mu začalo bít srdíčko ( syndrom mizeíjího dvojčete ). Každopádně už máme jen 10 týdnů do porodu, tak doufám, že malej ještě zůstane alespoň 5 týdnů v bříšku a pak budu mít to vytoužené miminko v náručí. Před 7 měsíci jsem v takovýto zázrak ani nedoufala... Přeju všem hodně štěstí!!!

pampeliska36
26. črc 2010

@natalka28 ahoj 😉 i ja tobe a malemu preji hodne stesti a hlaaaaaaaavne zdravicka!!! uz se tesim na fotky tveho maleho 🙂

natulaaa
26. črc 2010

@natalka28 moc děkujeme,že si zavítala mezi nás,je to hodně povzbuzující,slyšet,že to vyšlo hned napoprvé,mi to dodává moc energie 🙂 😵 😵 😵 .
Jinak já ted byla v porodnici na HP a už budu volat do unicy a dovím se dneska přesný datum stimulace 😵 😵

natulaaa
26. črc 2010

Takže 12 srpna v 11 hodin mám začátek 😵 😵 ,už jsem spolkla první marvelon 😵 😵 ,tak uvidíme co to udělá 😵 😵

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa No vidíííííííš....to už je za chvilku? 😀 Já už jdu zítra na 11.45, uf uf 😅 Tak pak dám zprávičky, co a jak 😉 Na tu krev ses ptala?

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa Juj, teď kouklám, není 12.8. brzo? 😕 Já jsem byla na HP 7.7. a začátek stimulky až 27.7. Vždyť to nestačíš ani využívat platíčko do té doby.....Máš dlouhý protokol, že jo?

pampeliska36
26. črc 2010

@natulaaa jeeeeeeeeee tak to je uz fakt za chvilku! holky tady se to teda pekne rozjizdi 😀 😀 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka ahoj peti... ty UZ jdes zitra??? no toto vali 🙂 to je super! to uz zitra zacinas pichat 😉
vemte si s sebou i penizky... budete uz platit tu zalohu a budete platit i za leky

natulaaa
26. črc 2010

@drndapetka petko ode dneška do 15 srpna je 21 dní na marvelon a stimulka začíná o 3 dny dřív,takže v poho 😉
No taky mi řekli,19 000 s sebou plus nějakou dvojku za léky 😉

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 Jojo, penízky a papíry jsou nachystaný, i bříšenko mám nachystaný 😀 Manža mi ho včera hladil a říká: "chudáčku můj, ty budeš celá rozpíchaná" 🙄 Pčipadalo mi to v ten moment takový pěkný 🙂 No a pocity jsou smíšené-zároveň se hrozně těším a zároveň strašně bojím..... 🙄

A copak ty, kočeno?Je už líp?A co miminka, jak se jim daří? 😵

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa Jo 15.srpna joooo, napsala jsi pedtím 12týho, tak to se mi nějak nezdálo 😀

natulaaa
26. črc 2010

Jako na tu štítku,no to néé 😕 😕 ,já byla dneska jen na HP,tam štítka není ,tak možná to vemou až v tom Brně,já zase čekám,co vyřídíš ty 😀 😀 😀 😀

natulaaa
26. črc 2010

No jooo 12 jedu do brna,ale do 15 budu brát marvelon 😉 😉 😀

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa Já si na léky beru raději víc než 2 tisíce, myslím si že ty injekce se musí platit hotově, že to nejde kartou, tak ať mám raději víc-mám pak lepší pocit 🙂

drndapetka
26. črc 2010

No dneska mi bylo plně blbě ráno, při představě, že zítra začne ten píchací kolotoč 😝 😔

natulaaa
26. črc 2010

@drndapetka jj ona mi jen řekla,že budem doplácet nějaké 2 tisice,ale taky vemu víc,nemám ráda byt pak bez koruny 😉

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka ja zatim nevim... mam volat mezi 10 a 11 tak jeste je chvilku cas 🙂

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 Doufám, že chytnu pana doktora Frgalu. 😵 Já ho ještě neměla, ale naposledy procházel kolem mě na chodbě a šibalsky se na mě smál 😀 No, jestli ho "vyfasuju" tak pro něho mám spešl seznam otázezeček 😀 😀

pampeliska36
26. črc 2010

holky my jsme pri te prvni navsteve platili za leky 2.970,- a to jsem mela ty nizsi davyk puregonu...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru