CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
9. zář 2010

@raduza2 no vlastně manža mě "ruční" sex pře OPU, takže to je 17 dní, to on ještě vydrží 😀 kvůli tomu mimoděložku jsme tenkrát nesexovali 5 týdnů a vydrželi jsme 😉

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka jj, taky jsem to slyšela!! No,.já bych taky neotěhotněla snad nikdy protože levý vejcovod mi vzali při mimoděložku a pravý nechali. No a když mi funguje jen levý vaječník a měla jsem pravý vejcovod... 🙄 🙄 Ale jsem ráda že mám oba vejcovody pryč, protože když už jsou v takovém stádiu jako byly ty moje, tak prý u IVF je úspěšnost nižší, protože oni vypouštějí do dělohy tu tekutinu co mají v sobě a embryjka se nemůžou uhnízdit. Ale buď v klidu, v takovém stadiu je určitě nemáš, páč to už by ti je taky vzali.. Já je měla tak ucpaný a zvětšený že byly vidět i na UTZ, špinila jsem mezi MS a taky jsem měla o mnoho víc silnější MS než teď,..protože se mi zánět dostal i do dělohy.

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka A hlavně Peti,..to bolelo jako prase!! A nejen při sexu!! Brr,..hrozné vzpomínky! 😔 😔

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 Ruční sex,..aneb "Anča dlaňovka.."... 😀 😀

raduza2
9. zář 2010
raduza2
9. zář 2010

@drndapetka tak to je dobrej můj by to určitě nevydržel 😀

drndapetka
9. zář 2010

@raduza2 mu stačí počítač a ovladač, zahrát si nějakou střílečku a je klidnej hned 😀 při hraní na počítači je lepší než orgasmus 😀 😀 😀 😀

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka je tak to by mě opčas normálně bodlo 😀 😀 😝

mufinka0
9. zář 2010

@raduza2 🙂 Noo, můj taky vždycky říká,..že není problém že to vydrží,..ha ha a za 2 týdny zamnou chodí jak ocásek a lísá se... 😀 😀

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka kolik je manžovi ??

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 jo jen 2 týdny já měla problém ho udržet od sebe aspoň ty 4 dny před OPU 😀

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka 😕 😕 Fááákt?? Tý jotak to musí býr teda fakt hrací maniak,... 😅 To můj teda taky hraje, ale ty priority má jinde.. 😅 😅 😀 😀 😀

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 četla jsem a to mě trochu uklidnilo, že když se zavádí blastocysta, že nemá šanci tak moc cestovat, aby se uhnízdila jinde než v děloze....kor když já jsem měla hatchující....ty se prý zavrtávají už 10-15hodin po ET 🙂 no ale stejně je pro mě mimoděložní furt strašák 🙄 ale prý málokdy se opakuje 2x, uf 🙂

drndapetka
9. zář 2010

@raduza2 manžovi je 28, je to moje malý dítě 😀 na druhou stranu dobře-nelítá po hospodách a po babách, výdycky vím , kde ho najdu 😀 😀 😀 kdo si hraje nezlobí 😉

mufinka0
9. zář 2010

@raduza2 😀 😀 😀 No tak to je jasný,...já myslím když jsem měla po laparce, nebo revizi a nemohla jsem,..tak se lísal a chtěl tu druhou výpomoc... 😀 😀 4 dny to vydrží,..to teda zasejc né,..a nepotřebuje ten tvůj nějaké tlumící tabletky?? 😀 😀

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka ty trdlo neplaš pořád ,podle mě by jsi neměla tak vysoký HCG

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka jo tak to je mladej a že to tak vydží 😀 u mladýho bych řekla že tu potřebu bude mít častějc 😀

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka jj,..málokdy se opakuje, protože je většinou potřeba ten vejcovod odebrat. Je už natolik zničený, že by dělal zle. Hatchující blasty,..to je super. Tichounce závidím. 🙂 To jsi ani neplatila asistovaný hatching, že?

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 hele ono je to po 15 letech ,hezký ,když si vezmu ostatní páry že mají problémy co se týká sexu

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka Nebudeš mít mimodlěožní!!! Neboj! 😉 😉 Už ne!

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 my říkáme, že jsme oby už dost "vyšukaní" 😀 😀 😀 😀 užili jsme si předtím než jsme se pounali, ted si víc vážíme jiných věcí-jako třeba jen obejmutí, hezkých slov, pomoci, rady, utěšení,.....jako sex je moc ve vztahu důležitej a máme ho rádi, ale nestavíme na něj...spíš na těch "duševních"hodnotách

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 měla jsem hatching.... 😕

mufinka0
9. zář 2010

@raduza2 😀 😀 Tak to jo... Mnohdy už páry nesouloží po 7-8 letech... 😒 😒 No a nebo ne spolu... 😕

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka 🙂 jj my taky. Pro mě je to taky mnohem důležitější, než si po večerech ulevit a pak se k sobě chovat hnusně. 😉

drndapetka
9. zář 2010

@raduza2 no tak to jsi vedle, protože minulý těhu jsem měla hcg i 400, pak začalo klesat a bylo to v háji...nikdy není nic jistý...ale už jsem v klidu, slibuju 😉

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka Peti ,ale když jsi už měla hetch.blastičku tak by AH nepotřebovala ?? nebo snad jo ?? 😕

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka aha,..tak hele já nevím. Nerozumím tomu, jestli se dělá hatching i u hatchujících blastocyst,..byl to jen můj laický odhad,..že když už hatchují, tak je hatching zbytečný...

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 já bych třeba nemohla mít takovej vztah, že se pohádáme, oak se usmíříme v posteli a jakmile vylezeme z postele, tak je zas ohn na střeše 😲 takových divokých vztahů je asi dost 😨

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka tak se mě líbíš ,klid potřebujete 😉 🙂

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka Já měla u mimoděložka HCG přes 400... To by mě zajímalo ve kterém týdnu už jsem byla a ta kráva to nepoznala...Myslím bývalou dr. 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru