CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
28. lis 2010

@raduza2 no ja jsem na tom uplne podle planovaneho papiru 🙂 takze stale plati, ze 13.12. KET 😀

vodni
28. lis 2010

@raduza2 nemám zdání proč 😅 Ani nemám zdání, proč se mi ten gonal vlastně víc líbí 😀 - asi to pero se mi zdá lepší, je takový tlustší, a je komplet s konejtenerem - neplní se to, je to v jednom kuse..

vodni
28. lis 2010

@pampeliska36 jooo, tak to bych taky chtěla, aby mrcha dorazila papírově 😝 ale znám ji potvoru, určitě si zase dá na čas... Jo vlastně, to už jsme tu taky rozebíraly a já to zapomněla, máte někdo tip na to, jak ji přivolat? 😝

tevi
28. lis 2010

@vodni červené víno, sex, horká koupel...

pampeliska36
28. lis 2010

@vodni ja ti ani nevim... jak se to da vyvolat... mne chodi jako hodinky 😀 dokonce mi prisla aji tak, jak mi ji v unice naplanovali 😀 😀 😀

vodni
28. lis 2010

@tevi 🙂 víno tu nemám, ale po večeři šupnu do vany a pak na manžu 😎 😎 😎 a zítra zas, ať si zavčas pořádně užije, jak porostou folíci, tak se asi budu zase trochu bát a nebudu mít moc náladu 😅

raduza2
28. lis 2010

@pampeliska36 takže u tebe vše podle plánu ,to je dobré znamení 😉

pampeliska36
28. lis 2010

jinak ja jsem zacla uz vcera brat estrofem a zacne se mi postupne pridavam... zacla jsem jen jeden rano. pak se prida rano a vecer. no a pak 3 x denne. 8.12. si budu pichat pregnyl. 10.12. si budu volat na unicu ohledne rozmrazovani a pak 13.12. jupiiiiiiiiiii

pampeliska36
28. lis 2010

@raduza2 jojo vsechno vali podle planu 😀

vodni
28. lis 2010

@pampeliska36 😵 😵 😵 kolik jich máš vlastně na rozmražení?

pampeliska36
28. lis 2010

@vodni 😀 😀 😀

raduza2
28. lis 2010

@vodni tak jak říká tevi víno a teplá voda ,hlavně ne nic kyselího 😉

pampeliska36
28. lis 2010

@vodni ja mam dve pejetky po dvou 😀 takze ctyri miminka 🙂

vodni
28. lis 2010

@pampeliska36 jinak, mně chodí taky víceméně jako hodinky, ale po tom marvelonu ne 🙄

vodni
28. lis 2010

@raduza2 jj, vím, pamatuju časy svého mládí a citronové orgie před nějakými akcemi 😀

pampeliska36
28. lis 2010

@vodni taky jsem mela strach... aby mi to prislo nacas... brala jsem ten norethisteron... ale prislo to v pohode a presne jak melo... tak uvidis! treba tentokrat jo 😉

vodni
28. lis 2010

@pampeliska36 čtyři miminka, to je krása 🙂 a budeš rozmrazovat obě pipety nebo jen jednu? Já jsem začala už trochu uvažovat o počtu embryí k ET. Minule jsem měla 3, jedno sice slabší... Jsme na posledním pokusu, tak nějak nevím, jestli bych si ve stejném případě nedala všechny 😅 Bála bych se teda fest 😅 ale připadá mi škoda, pokud by byly tři, to nezkusit - mrazit stejně nepůjde, tak nevím, no hlodá mi to v hlavě 😝 Hlavně aby byly aspoň ty dvě, ne jako u prvního 😔 i když i za to jedno budu šťastná..

vodni
28. lis 2010

@pampeliska36 já kdysi norethisteron měla taky a cyklus mi to tehdy na nějakou dobu pěkně podělalo... Takže paráda, že ti to tak dobře frčí 😵

pampeliska36
28. lis 2010

@vodni no mi rozmrazujeme prvne jednu pejetku... a v pripade nouze druhou... to se ukaze az podle vyvoje a stavuj nasich embryjek.... ale kdyz napr. z jedne pejetky bude silne jen jedno embryjko, nechame zavest toto jedno a druhou davku uz rozmrazovat nebudeme.

pampeliska36
28. lis 2010

@vodni jj taky jsem se bala... nikdy jsem tyto prasky nemela. ale dopadlo to vic jak vyborne!

pampeliska36
28. lis 2010

@vodni s tim zavadenim je vzdycky dilema... ale co se mi osvedcilo je... resit to tehdy, az to prijde a ne takhle dopredu, protoze to treba pak bude uuuuuuuuplne jinak! 😉

vodni
28. lis 2010

@pampeliska36 jasná věc, nás teď totiž čekají už jenom samé světlé zítřky a samá pozitiva 😀 😀 😀

vodni
28. lis 2010

@pampeliska36 jo, já to tak taky nedělám, neřeším to nějak moc, jen když jsem zase byla na unice, šla nahoru platit a viděla dveře k pokojíčkům, tak mi to tak nějak blesklo hlavou... Ale taky to nechám osudu, jak to bude, je ve hvězdách, takže ježíšek prostě bude, a jak to vyjde, to už se uvidí... 🙂

andinecka
28. lis 2010

ahoj holky,
doufám, že jste si přes víkend odpočaly 🙂 🙂

Jinak bych se Vás chtěla zeptat, za jak dlouho od ET si můžu udělat test:
Dnes je to přesně 9 dnů a já jsem na své okolí čím dál protivnější ☹ 😒
Poslední Pregnyl jsem měla ve čtvrtek.
😉 Díky

pampeliska36
28. lis 2010

@andinecka ahoj 😉 nevim presne, ale myslim, ze ten pregnyl se drzi v tele cca tyden... ale presne nevim... nekde jsem to videla, ze to holky psaly 🙂
jinak drzim pesticky a preji pevne nervicky!!! 😉

andinecka
28. lis 2010

@pampeliska36
tak já s testíkem ještě vydržím. 😒 a poslechnu pana doktora a test udělám až 5.12. Ale nevím, jestli to dám - je to ještě dlouhá doba.
Jinak mi mamka donesla chlebíčky s vlašákem a nějak mi to nesedlo. Pálí mě žáha či co.....nevím. Neznám to.
Takže aspoň už vím, co nebudu jíst.

jezulicka
29. lis 2010

@andinecka ahojky tak já taky píchala pregnyl pokud sis píchala 1500j.tak ten se drží v těle 24-48h.vím to mluvila jsem se sestrou z unicy a ptala se na to...já po posledním pregnylu jsem testila 4den,,,tak jak uznáš za vhodné...zkusit to můžeš a pak to zkus zase až za 3 dny... 😉

jezulicka
29. lis 2010

jinak děvčata zdravím vás všechny venku je krásně bílo... 🙂 🙂

andinecka
29. lis 2010

@jezulicka
Ahoj, děkuji za odpověď, zítra to zkusím.

raduza2
29. lis 2010

Ahojky všechny vás zdravím do krásneho bíleho dne ,
já měla hodinovou rozcvičku kolem baráku jelikož máme službu ,ale pes se aspoň vyblbnul 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru