CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
26. únor 2009

Dneska jela Jeany do Brna,tak jsem moc zvědavá,jak jí to dopadne. Držím palečky 🙂

lucifirek
26. únor 2009

Ahoj Terezko,jak se máte? My už jsme tu s holkama ten srazík plánovali na jaro,ale to je na vás asi ještě brzo,viď,to určitě budeme muset vymyslet ještě nějaký,abyste mohli dorazit všechny už s mimi.

Luciiiie ahoj,co mimisci,nezlobí 😀 ,myslíš na ně pořád? U mě nervozita narůstá každým dnem. Dneska mě manža ráno dráždil,že když jsem si koupila takovou zásobu testíku,jestli to nechci zkusit. Tak jsem odmítla,už takhle je člověk čím dál tím víc nervozní. Taky je zajímavé,že mě řekli test za 14dní a vám za 17dní. Tak nevím

Ahoj Zuzuzy,jsem zvědavá,kolik budeš mít dneska bojovníčků, a už jenom dneska a zítra a už budeš taky těhulka. 😉 😉

lucifirek
26. únor 2009

Lenuli jak ses ptala na kočárek tak oni měli po narození Dorjan s taškama http://www.master-shop.cz/dorjan-cross-twin--ko... a pak nějak na podzim koupily sporťák Babywelt
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/dvojcata/baby...

Jinak vás zdravím-Jary,Haanka,Bajik,Mado,Marci,..... a všechny ostatní,které jsem zapomněla

luciiiie
26. únor 2009

Ahoj, holky já měla dneska tak strašnej sen o jedné čárce na testu, že jsem ani nemohla spát... ☹ To bylo hrozný.. Už se začínám taky nervovat, aby to všechno dobře vyšlo.
Na Jeany taky myslím. Určitě jí to dobře dopadne stejně jako ďáblíkovi Zuzce.
Testy radši doma nemám.

lucifirek
26. únor 2009

JJ Luciiiie,to čekání je děsný.

luciiiie
26. únor 2009

Luci ti řeknu, že se ti vůbec nedivím, že jsi testovala, protože já mít teď doma nějakej test, tak čůrám taky, ať je to brzo nebo není. Ten sen byl fakt děsnej.

lucifirek
26. únor 2009

Luci nekupuj si testík,až když budeš testovat,jsou to fakt nervi,já pořád koukám na ten negativní test,jsem z toho uplně na nervi. Faktse potvrdílo,že tohle je nejhorší období. A to,jak jsem byla naprosto v pohodě a pozitivně naladěná,je pryč,zrovna v době,kdy by to člověk nejvíce potřebova. Ta sestřička mi říkala,že jsem strašně pozitivně naladělá,že nám to určitě dopadne. A včera na orientálních tancích mi všechnyholky říkali,že už jsem od pohledu těhotná. Ale vím,že to říkají abych byla v pohodě,mám strašný strach,že jim pak budu vysvětlovat,že to nedopadne. Luci,fakt siten ten test nekupuj,já si koupila včera víc testů. A ten nejcitlivější si chci nechat na to pondělí,ale pořád to strašně láká.

lucifirek
26. únor 2009

Je ještě fakt brzo a budeš akorát vynervovaná,představuj si,že tam ti mrňousi jsou a nejméně do té doby,než budeš testovat tam budou a věřím,že vy jste měli tak silné bojovníky,že to dopadne. 😉

luciiiie
26. únor 2009

Já vím, že je brzo Luci. Dnes nemám ani nějak náladu, cítím, že jsem na přítele protivná i když za nic chudák nemůže. Mají to s náma občas těžký, co?
Neměla sis nic kupovat aby tě to nelákalo.

lucifirek
26. únor 2009

No to jsou ty naše nálady,mám strach,že když nám vBrně řeknou,že to nedopadlo,tak se rozbrečím. Ale manža je mi teď taky hodně oporou. A jsem naněj občas taky protivná. To jsou ty naše hormony,viď,to oni nemůžou pochopit. Bohužel. Ale ještě,že je máme

luciiiie
26. únor 2009

Za chvilku bude Zuzka volat...to já už se vždycky třepala 🙂

lucifirek
26. únor 2009

JJ zuzuza dá za chvíli vědět a i Jeany by se uz mela ozvat

lucifirek
26. únor 2009

Dneska se mi nic nechce dělat,pořád nad tím musím přemýšlet. Musím jít uklízet. Pořád si říkám,že jsem pro to udělala vvšechno. Ležela odpočívala,byla v klidu. Ale jak už jsem viděla ten negativní test,tak nevím..
Už aby tu holky psali ty dobré zprávičky

luciiiie
26. únor 2009

Luci víš, je to přesně jak jsi jednou napsala - už s tím stejně nic neuděláme, karty jsou prostě rozdaný. Já mám z toho tady strašnej strach, ale už pro to prostě víc udělat nemůžeme.
Dopadne to dobře, uvidíš...pak si sem budem házet ultrazvuky a fotky a budeme si chválit miminka, hm?

lucifirek
26. únor 2009

Luciiie,už aby to bylo. Myslím,ty utz a fotečky miminek 🙂

lucifirek
26. únor 2009

Nejvíc mě štve,že se nemůžu pořád hodit do takové pohody v jaké jsem byla celou dobu.

luciiiie
26. únor 2009

No jo Luci..já tě chápu.. Musíš se aspoň snažit..musíš na to přestat myslet..musíš najít nějakó tu aktivitu 😀

lucifirek
26. únor 2009

jj,jdu uklízet,ať se zabavím aspoň na chvíli

lucifirek
26. únor 2009

už aby se ozvali holky s dobrýma zprávama

zuzuza
26. únor 2009

Brý den děvčata, tak už to mám za sebou, nejpve jsem z nerva dostala srajdu heh, pak jsem se dověděla, že jich pořád 7 žijééééé, 1 je 4buněčné a 6 jich je dvoubuněčných, jsem se dívala na stránky gestu tam je popsáno, jak se rýhují a v jakém dni a tak a teď by měla být už 4 buněčná, ale paní říkala, že je vše ok, že transfer bude v sobotu, tak snad to ty 4 buněčné ještě doženou, už jim moc času nezbývá.

lucifirek
26. únor 2009

Zuzuzy tak to je super,vidíš,že strach byl zbytečný. Doženou to neboj.

luciiiie
26. únor 2009

Zuzo gratuluju...to je super!!! Až na tu srajdu teda 😉 Tu já mám už pravidelně. Čím blíže k testu tím ve více kratších intervalech 😀

zuzuza
26. únor 2009

No holky, tak se mě ulevilo teda, ještě přežít zítřek a v sobotu nám teda řeknou, kolik jich zůstalo, vám taky říkali, když jste tam volali, kolikati jsou buněčné? Tak lucii ty už budeš mít pomalu týden za sebou a lucifirku ty už budeš za 3 dny testovat!!!Mám nervy za tebe!!!

luciiiie
26. únor 2009

Zuzi jo jo, mě to říkali. Zítra to bude dobrý a v sobotu už si pofrčíš pro ně za tvou oblíbenou sestřičkou 😀 Zuzo ty máš vůbec kolik let???

zuzuza
26. únor 2009

Jeje ona tam zase bude ta příjemná? No to mám radost!!!!!Mě je luci 28 už:(

lucifirek
26. únor 2009

jj zuzy,bohužel už budu tetovat,tak uvidíme,jak to dopadne,moc nadějně to nevidím. Moooc vám přeji,aby vám to vyšlo. A budete hlásit dvě //

lucifirek
26. únor 2009

testovat. No už to bude konečně za mnou.
Kde je dneska Jeany,říkala,že kolem deváté už by mohla být na MK,tak snad se nic nestalo a je vše,tak jak má být.

luciiiie
26. únor 2009

Tak prdelky, jdu si nachystat řiťopicha Agolutin a pak asi vyrazím se psama a s mimčama na čerstvej vzduch. Luci nebuď pesimista, pak nakazíš i nás a to nechceš, nééé???? 😉

lenulinka21
26. únor 2009

všem dobrý den 🙂
Zuzuza výborné zprávy hezky se ti drží jsou to bojovníčci a určitě je mezi něma ten
nebo ti pravý. Se srajdou si nic nedělej až budeš těhu tak budeš mít pro změnu zácpu 😀 😀
A jak se cítí naše těhule Lucifírek a Luciiie?

lucifirek
26. únor 2009

ne to v žádném případě ne chci. protože,teď je to takové hezké období. Zuzce zavedou mimi a bude mezi námi těhulemi. Pak přibyde jeany. A určitě budou přibývat ostatní. Stimulovala i Marci 19 a už dlouho se neozvala,tak vůbec nevím,jak na tom je? A co Mado,o té taky není slyšet. Určitě boudou všude //

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru