• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR v Olomouci. Co nás čeká?

29. prosince 2012 
Ahoj je tu někdo kdo chodil nebo chodí do caru v OL?každou chvíli se tam chystáme aby nám pomohli k miminku tak at víme co nás čeká :slight_smile: díky :wink:
14. čer 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2:
15. čer 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
..
16. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...
17. čer 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak asi nic no :frowning2:(
19. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem se dozvedela za v OL je CARů víc to nevadi ve kterem kdo byl zajimalo by me prave kam se objednat kde byli hodni...
30. čer 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek Ahoj,chtěla bych se tě zeptat,byla si nakonec v nějakém tom Caru v Olomouci?Taky se tam chystáme,ale až v srpnu tam chci zavolat,podařilo se vám v nějakém centru nebo přirozeně?
21. kvě 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krista1 ahoj nene nebyli povedlo se o mesic pozdeji co sem tohle založila .. mnohem víc doporučuju kraniosakrální terapii ve šternberku u paní srovnalové!!!myslím že ona mi hodne pomohla...hned po jeji terapii zy tyden byla vítězná ovu :wink:
ráda pomáhá právě ženám co nemůžou otěhotnet!!!řekla mi o ni jedna zde na mk taky ji pomohla!!tak jsem to zkusila moc jsem tomu neverila ale taky to vyslo!!
21. kvě 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek A kolik si tam platila u té paní?No my máme štramberk kousek a kde tam je?
21. kvě 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krista1 ne štramberk ale šternberk... 500kč.. mrkni na mapu a kdyztak ti dam kontakt... ani jsem nevedela co mi bude delat nic jsem si nezjistovala sla na slepo .-D a fakt zazrak... to by me asi švihlo kdyby ti taky pomohla :grinning:
21. kvě 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek aha Šternberk,já ani číst neumím :grinning: koukla jsem na tu mapu a je to celkem z ruky,no a ona ti předepsala nějaké bylinky,nebo jak to probíhalo?
21. kvě 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krista1 pisnu ti do ip ju
21. kvě 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, můžete mi, prosím, zaslat taky nějaké podrobnější info? Jsem kousek od šternberka... Děkuji
29. pro 2012 ve 02:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek