Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

maharall
30. lis 2011

@anlek ahojky, děkuji za uklidnění 🙂 . Moje mamka zemřela ve 41 letech na srdeční embolii, tak se prevenci nebudu vůbec bránit 😅 . Jen jsem měla počáteční šok.
@monivo ahojky díky za radu ohledně píchání určo využiji a zkusím to tak až nastane den D, kdy žačnu. Ty si budeš píchat celé těhu??? To je šílené, no ale v zájmu zdraví svého a mimouška musíme vydržet. Já jsem se Tě na tu jizvu ptala, protože jsem taky měla císaře a nikdo mi jizvu nezkoumá ani nechce naštěstí. Tak jsem se jen ujišťovala, ale mě tam snad nepošlou když až to dostanu tak půjdu na UTZ a pak hned na KET. Musím to teda dostat nejpozději v sobotu jinak až leden ☹ . Na pátek na Tebe budu myslet určo bude vše ok 😀 , a kdy pak začínáš KET? A budeš mít léky nebo nativ?

maharall
30. lis 2011

@adriadri ahojky já se při prvním ET taky dost nanervovala a mám krásná dvojčátka, klid je fain, ale když se nedá nic jiného dělat.... V den kdy jsem si dělala první test, který vyšel pozitivně mi zemřela babička, takže začátek jsem měla smutný, ale konec nádherný když se narodili děti. Tak se drž ať se miminko nebo miminka pěkně zavrtají a je jim u Tebe dobře 😀 .

zvalentova
30. lis 2011

@pentagras ahoj taky mamino, jsem v jednom kole. Manžel na služebce a tak poletuju mezi stavbou, prací, sháněním věcí pro děti... mazéééc 😀 😀

monivo
30. lis 2011

@maharall a ke komu chodíš? Sakra, proč každý doktor nemá stejný postup? Chodíme obě do Gennetu, obě jsme rodily císařem a já na vyšetření jdu a ty ne? Ale možná je to kvůli tomu mému předčasnému porodu. Dneska jsem 6DC a KET necháme na další cyklus. Nemám to pravidelně, takže se to nedá říct přesně, ale další MS bych měla dostat koncem prosince. Dle instrukcí se mám v dalším cyklu objednat na 11-12DC, udělají mi UTZ a dle toho určí, jaké léky atd. Pochopila jsem, že oni dle UTZ poznají, zda bude OVU nebo ne a podle toho mi nasadí léky, je to tak? Tak držím palce, aby jsi to do soboty dostala. Jenže dle vlastních zkušeností, když to nejvíc chceš, tak to nejde. Podívej na @hypo , taky na MS čekala pěkně dlouho, že? 🙂 Od 17.12. je embryo laboratoř uzavřená, takže chápu, že máš určitý stanovený termín.

monivo
30. lis 2011

@zvalentova všimla jsem si, že budeš rodit v Podolí, je to tak? To mi řekni, jak jsi to udělala, že ses tam dostala? Já se rozhodla, že bych šla taky tam znovu, protože jsem tam již rodila a hlavně je tam super péče o mimčo, kdyby nedej bože znovu něco. Sice jsem Podolí vždy odsuzovala za tu šílenou registraci a hromady těhotných, ale tam už to znám a jak říkám, ta péče o mimča je fakt dobrá. A už i oni mě mají v systému, že jsem tam rodila předčasně, tak bych třeba chodila i častěji nebo dříve na kontroly. Ale to už moc předbíhám 😀

maharall
30. lis 2011

@monivo já chodím k dr. Brandejské. No jo třeba u tebe to potřeba je a u mě ne člověk ani neví co souvisí s čím a tak musíme věřit doktorům, že vědí co dělají 😀. Mě teda doktorka říkala že poslední transfery dělají 22.12. a tudíž to musím dostat do toho třetího jinak by se to nestihlo 😅. Jo Hypo čekala dlouho no, ale já to mám pravidelně a zrovna toho 3.12. jsem 28 DC takže to může být a nemusí stačí o den dýl a čekám dál 😝. Na tom UTZ já byla poprvé 10DC a to bylo brzo tak jsem šla 15DC a to zase jsem tam měla cystu. Takže pak jsem byla další měsíc 11 DC a to jsem zase neměla žádné folikuly takže mi na teď až nasadila prášky a ty si budu brát a píchat od druhého dne cyklu. Jinak taky zkoumala sliznici a tu jsem měla vysokou takže aspoň něco dobrýho 😀 .

zvalentova
30. lis 2011

@monivo ahojky, Podolí jsem sice zvažovala, ale nejsem magor, abych tam jen kvůli razítku do průakazy seděla od pěti od rána. Registrovaná jsem u Apolináře 😉

monivo
30. lis 2011

@zvalentova aha, já tě právě zahlédla na diskuzi o Podolí, tak jsem si myslela, že tam jdeš. Já o Apolináři neslyšela nic moc dobrého, ty porodní boxy jsou tam zvláštní. Ale je to jen o pocitu, a všude se najde vždy něco dobrého i špatného. Já se právě smířila s tím, že tam prostě od těch 5ti budu sedět 😀

monivo
30. lis 2011

@maharall no vidíš, taky chodím k dr. Brandejské.

pentagras
30. lis 2011

@adriadri Neboj se určitě se povede 🙂

rychetkami
1. pro 2011

ahoj holky, tak jsem chytla rýmu☹ doufám, že to embrouškovi nic neudělá, jen smrkám, jinak je mi dobře.
No není divu, chodím do práce a při braní Prednisonu jde imunita do kopru a na oddělení půlka lidí smrká... snad bude na kontrole v pondělí všechno v pořádku

zdenkaturkova
1. pro 2011

Ahoj holky, tak jsem byla v pátek na OPU a v pondělí na ET. Ráno mi sestra říkala, že nám přežilo jed jedno. A pak mně čekalo milé překvapení od embryloga, že mají pro mně připravené 2 vajíčka. Tak jsem zvědavá jest-li se uhnízdily. Doufám, že to vyjde. Jinak jsem doma na PN a užívám si to. Jsem celkem i unavená.

adriadri
1. pro 2011

@rychetkami Proč nejsi raději doma, když máš kolem sebe v práci nemocné lidi?

rychetkami
1. pro 2011

@adriadri to se vyrojilo až teď, včera jsem byla doma, dneska dodělám, co je nutné, v pátek tu nikdo nebude, a od pondělí , pokud je vše Ok, končím

adriadri
1. pro 2011

@rychetkami 🙂 Myslím, že dobře děláš. Jakmile by takové sychravé období skončilo, tak do práce klidně znovu můžeš jít. 😉 Ale teď bych to moc neriskovala. 🙂

rychetkami
1. pro 2011

@adriadri no jasně, chtěla jsem být hrdinka za každou cenu, a teď doufám, že to nebude mít na mimčo nějaké špatné následky. Držím ti pěsti, ať se tvoji malí chytí a nepustí🙂

adriadri
1. pro 2011

@rychetkami Díky moc. Toršku se začínám bát. Prsa mě od včerejška přestala bolet a podbříšek taky. Jsem teprve 7den ET. ☹ Tak nevím, co si mám myslet. Předtím vše bolelo porád, teď nic. A k tomu ze mě trošku od včerejška teče taková průhledná voda. ☹

majcam
1. pro 2011

Dobré dopolko 😉
@adriadri klíd,každý to má jinak,a kdyby ti něco bylo,tak to zase budeš svádět na ultrogestan, takže si nevybereš 😉
@rychetkami kuš domu,nezodpovědná matko 🙂

rychetkami
1. pro 2011

@adriadri já byla dlouhou totálně bez příznaků....

rychetkami
1. pro 2011

@majcam po 14:00 razím a zítra tu jsem sama

adriadri
1. pro 2011

@rychetkami
@majcam
Holky díky, ale co ta voda? Co to jako je? Z Vás nic neteklo?

majcam
1. pro 2011

@adriadri že by plodová voda 😅 ,ze mě akorát ultroš,nebo jsem si ničeho jinýho nevšimla 😉

rychetkami
1. pro 2011

@adriadri to je z toho utroše, akorát u mě to enbylo čirý, ale bílý

anlek
1. pro 2011

@rychetkami Rymy bych se nebala. Ale treba chripky uz jo. 😉 Nech si dat neschopenku, miminka po IVF jsou trosku vymodlena, tak mi to vubec neprijde blbe.

@adriadri Ze me voda tepla, kdyz jsem brala utrogestan.

rychetkami
1. pro 2011

@anlek děkuju za podporu..pořád si přijdu jako srab, který utíká od pracovních povinností

adriadri
1. pro 2011

@rychetkami
Prosím? Já snad špatně čtu....
Myslím, že přece víš, co je důležitější!!! Práce nebo dítě? 😉

zvalentova
1. pro 2011

@rychetkami to chce klid, také jsem měla výčitky, že jsem chvíli zůstala doma... Tomu se říká debilní odpovědnost 😎

rychetkami
1. pro 2011

@adriadri to víš, že to mám srovnaný🙂 jen se někdy špatně odolává různým nátlakům... teď vím, že jsem se rozhodla blbě a bojím se, aby to nemělo následky

adriadri
1. pro 2011

@rychetkami To ráda čtu. 🙂 Kdyby to vyšlo, taky bych se chtěla vrátit do práce. Ale počkala bych si alespoň na ty 3měsíce. Abych pak neměla výčitky svědomí. Ale každá jsme jiná. 😉
Následky to mít nebude, neboj, ale opatrnost si myslím, je na místě. 😉

rychetkami
1. pro 2011

@adriadri no aspoň je tohle fórum k něčemu dobrý, tady vidíš, že člověk si nemá hrát na hrdinu