• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@berounanda krásná zpráva, gratuluji :slight_smile:
16. pro 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berounanda ahoj,pamatuju si tě :wink: ,moc moc gratuluju,v Gennetu se teď daří :astonished:
16. pro 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo ahoj moni děkuju, no my máme nakonec zázrak z přirozeného otěhotnění :confused: :fearful:

@petrita83 jsem nečekala tu váhu takovou, no papáme samé plnotučné jogurty, bio mlíko...jestli bude po manželovi, tak to bude hotová popelnice :grinning: , ten si dává běžně 2x druhý jídlo k obědu :grinning:
16. pro 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre: teda co ctu tak asi bude ten Vas prcek mega obr..... :grinning: :grinning: :sunglasses:
16. pro 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak HCG 247 po 11 dnech od ET potvrzeno i z krve, doufám,že je ta hodnota optimální. K tomu OHSS 1.stupně, mám si píchat i injekce na ředění krve, dnes se mi trochu ulevilo, břicho přestalo bolet a trochu se sfouklo. Nemůže to znamenat, že se embryjko někam ztratilo? Jinak všechny moc zdravím a berounandě také gratuluji.
16. pro 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za odpovědi :slight_smile:
@majcam jdu zase do toho :slight_smile: na imunologii jdu 5.1., krev už mám nabranou :slight_smile:
@zvalentova myslím, že langerová už žádost na pojištovnu poslala, protože jsem se domlouvali přes sms...

a ještě jsem tam nevolala, jsem děsná... a myslím, že bude lepší nechat to na únor... dneska jsem dělala tři zkoušky a myslím, že jsem neudělala ani jednu.. tak je budu dělat v lednu :frowning2:
16. pro 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre :grinning: no já myslim, že u nás to bude dost podobně...každej mi taky řiká co jsem si taky myslela :slight_smile: , tatínek 2metry, 115kg :grinning: , to bude jasnej papák 4,5kg :grinning: a já s budu řikat, proč jsem si radši nepřála sáňky :grinning:
hlavně když mu chutná a tobě taky :grinning:
17. pro 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaca32 mě se také po injekcích ulevilo, ale měla jsem OHSS mnohem horší. Držím palce :slight_smile:
17. pro 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchůůů, nemáme pindíkové komando... je to vytoužená gymnastka a nehtový designér :grinning:
17. pro 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mandre
@majcam holky, dlouho jsem tu nebyla a co nevidím...moc vám gratuluju!! a ostatním přeju hodně zdaru! :wink:
17. pro 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo nádhera!!! s tím Amálčiným spaním Ti teda nezávidím..vím, jaký to je. naše beruška taky není žádný spáč a já se už od jejího narození nevyspala, takže jsem dost vyčerpaná...
17. pro 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova paráda!!!! Moc moc gratuluju,myslela jsem si to :astonished: :astonished:
@evak99 ahoj :slight_smile: ,tý jo,vy už jste velký,děkuju,byl to fakt zázrak,a to na ně nevěřim :dizzy_face:
18. pro 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre
@petrita83 jsme na tom podobně s těma chlapama,my jsme každou kontrolu napřed,a taky dost hyperaktivní,vše po tatínkovi :angry:
18. pro 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvalentova to je super, moc gratuluju, páreček je prostě nej :grinning:
19. pro 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam a bude to taky chlapák, nebo ještě nevíte?? :wink:
19. pro 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ještě je asi brzo,ale vnitřně si myslíme,že to bude kluk... :wink:
19. pro 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova hezkypěkně:slight_smile: ale věím, že by zvládla i ty dva borce:slight_smile:
@majcam taky si myslím, že nakonec budeme mít aspoň jednoho kluka, už proto, že minulé dva týdny mi bylo tak zle..
dnes jdu na kontrolu k mému talentovanému gynekologovi, tak se pěkně bojím...a doufám, že mimina budou ve stejném počtu jeko v gennetu před dvěma týdny.
19. pro 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami neboj,dej pak vědět,co ti "inženýr" řekl :slight_smile: ,teď na začátku jsou ty kontroly ještě dobrý,ale já jdu teď až za měsíc(6.12-3.1.),to je teprve hukot....tam furt ťukám a volám,jestli tam někdo je :astonished:
19. pro 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam nemáš posunutý termín????:slight_smile:
19. pro 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami jj,protože jsme furt nějak napřed :astonished: ,tak snad to neznamená něco blbého,a je to proto,že budeme veliký po tatínkovi :wink:
19. pro 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ...., my jme měli mít KET v sobotu, ale odložili nám ho na dnes že se pomalu vyvíjejí embryjka a dnes smutná zpráva ani jedno to nezvládlo :frowning2: . Takže třetí mimčo nebude, ale máme dvě krásné zdravé děti tak si je budeme hýčkat. Všem přeji mnoho úspěchů a co nejméně zklamání.
19. pro 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maharall to mne mrzí, ale přesně jak píšeš. Máš dvě krásné děti, určitě vám dělají jen samou radost. :slight_smile:
19. pro 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 náš tatínek 193cm, 90kg :wink: a já 162cm, před těhu :grinning: 53kg

@evak99 ahojky, no to je už taky kus ženský :dizzy_face: :dizzy_face: ...a děkuju

@majcam no my jsme (ve 12.tt - kdy se stanovuje datum porodu) stejně dle MS i UZ , teď ta váha, tam bych řekla, že je trošku větší, ve 30.tt jsem koukala, že průměr je tak 1300g, ale každý miminko roste jinak :dizzy_face:
19. pro 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maharall jejda, to mě moc mrzí :frowning2: doufám, že kvůli tomu nejsi moc smutná :wink:
@mandre to mi teda řekni, po tolika letech snažení, IVF apod. a nakonec se příroda umoudřila :grinning: A kde budeš rodit? Už máte vybrané jméno? Koukám, že s rozdílem výšky jsme na tom stejně - manžel 194cm, 105kg, já 161cm a 56kg :grinning: Tvůj manžel je docela hubeňour na tu výšku, ne? :grinning:
19. pro 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo no trochu jo, mrzí mě to, ale asi ne tak jako kdybych neměla děti .... no život jde dál a my se budeme radovat z těch našich raubířů..... . A Tobě přeji hlavně úspěch :slight_smile: , kdyby jsme neměli dvojčátka tak jdem určo ještě do IVF znovu, ale takto už to necháme. Tak se mějte všichni :dizzy_face:
19. pro 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo to jo, vypadá to, že zabrala maca oboustranně, brali jsme ji v tom koncentrovaným prášku asi 3 týdny :astonished: ...jinak 3,5 roku snažení :stuck_out_tongue_closed_eyes: , 2 IVF a 2 minimálky, IUI ani nevim kolik.....no zoufalství :rolling_eyes:
Rodit, v Ústí nad Labem budeme a asi císař - nízko placenta a píchám Clexane, atd. atd. asi 5 diagnoz :angry:...trošku exot. Zatim nevim, co mám čekat, porodopis se tam sepisuje od 32.tt.
Jméno ještě tajíme :grinning: :grinning: ...
Manžel je spíš taková atletická postava, je štíhlej akorát, asi mu dobře spaluje :wink:
19. pro 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devčátka, koukám že se tu vesele těhotní :slight_smile:)) to je dobře, tak hlásím že budem mít holčičku, supeeeeeeeeer :slight_smile: jdu na vás juknout, sice sem vůbec nestíhám psát kvůli škole ale dočítám vše poctivě a všem držím palce :slight_smile:
20. pro 2011 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras veliká gratulace. já se to snad dozvím ted ve čtvrtek. :wink:
20. pro 2011 v 01:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha moc děkuju, to je paráda vid, jak to uteklo a už jsi v 16 tt, uper ještě jednou gratulace :slight_smile: a napiš pak co to bude :slight_smile:
20. pro 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha @pentagras všem to utíká jako voda, v srpnu a září jsme se klepaly před IVF a za chvíli budeme rodit :sunglasses:
20. pro 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek