Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

rychetkami
6. led 2012

@majcam byla jsem v podolí, máme to autem 5 minut od bytu, navíc muž nebyl doma, takže to bylo drsný...ležím, beru prášky a doufám, že to ustojíme. Předtím jsem chodila na vycházky, nosila jsem nákupy v batohu, ale znáš to, když jdeš nakoupit, nevezmeš jen 2 věci, ale plnou tašku☹ Doufám, že ty jsi v klidu a pohodě po tom tvém dramatu s odběrem a čekáním na výsledky...mmch hezký jsména pro holčičku
@zvalentova dík za podoporu, jsem ráda, že v tom nelítám sama...taky mi psala kámoška, co ž má dvojčátka, že si zažila to samé...ale jak říkáš, jsme silný ženský a prostě to musíme zvládnout a snad i děti jsou bojovníci...

majcam
6. led 2012

@rychetkami to víš,že to ustojíte!!!Pryč takový řeči!!!!!!Za chvilku už máš rizikové období za sebou,tak pěkně odpočívej...jj s těma nákupama to bohužel znám 😕
...jj snažím se být v klidu,taky se mi pěkně zakulacuje břuch,ale znáš to,jakmile jsi pár dní po UZV,tak jsi ještě relativně v klidu,ale když je to pak delší dobu,tak si vždycky řikám,jestli tam furt je...a ty jména,mě se holčičích líbí daleko víc,je zvláštní,že se mi vždycky líbily obyčejnýčeský jména a postupem času se nějak přeorientovávám na méně obvyklé 😉
Drž se!!!!

monnn
7. led 2012

dobré poledne všem 😉
@majcam Marto kdy půjdu do Gennetu netuším,asi si počkám až se vrátí "naše"MUDr. 😀 😀 😀 ,ne-fakt nevím,ale stejně min.3-4 měsíce musím počkat po tý "opravě" dělohy a stejně budu brána jako silně riziková 😠 😠 ,mi napsal a řek docent Mára,že bych měla být hlídaná na lepším pracovišti - takže se budu stěhovat na 7 mě do Phy nebo Brna asi teda 😀 😀 😀 ,fakt netuším co mám dělat-nejhorší je ten věk,pak ty všechna rizika kolem a hlavně co když to ta má jizva nevydrží a praskne a.....nebudu raději domýšlet 😒
S čím jsem,ale vůbec nepočítala je Martas,je vidět,že mu sourozenec dost chybí ted po dvakrát si donesl z družiny papírové,mrkací miminka a stará se ..taže musím počkat do jara či léta a pak........... 😉

raducha
8. led 2012

@majcam to máš pravdu. taky pár dní po ultrazvuku si říkám jestli tam mimi je a jestli je v pořádku. nejraději bych chodila se na něj dívat každý týden 😅

raducha
8. led 2012

nevíte někdo co je s cibkou ? už jsem jí tu dlouho neviděla. 😒

majcam
9. led 2012

Dobré dopolko všem 😉 ,tak jsme včera startovali na Bulovku,jela ze mě hned po vstaní z postele krev 😠 , samozřejmě jsme tam dorazili a po krvi ani památka,takže jsem zahysterčila,malá je v pořádku,nic nenasvědčuje k nějakému odloučení,ale stejně mě to vyděsilo,jsem po tom odběru té placenty,tak jsem to viděla černě.... 😢

@monnn se mi úplně zalily oči,jak jsem si přečetla to o mým jmenovci 😢

@raducha ahoj,cibka netuším,ale naposled když byla u Médi,tak jí doporučil nějakou homeopatickou léčbu,takže se možná léčí a na koníka nemá náladu ☹

zvalentova
9. led 2012

@majcam no hlavně, že to byl planý poplach, teď už to bude dobré 😉

majcam
9. led 2012

@zvalentova no ještě trochu špinim,jsem si myslela,že až se přehoupnu do II trimestru,tak už se nemusim tak bát,a ono prd!!Nechápu z čeho to furt teče 😠

zvalentova
9. led 2012

@majcam ty nervy jsou nejhorší,vím jak jsem byla vystreslá s jednoho debilního krvácení a jak ze mě udělaly tu největší hysterku pod sluncem.

mandre
9. led 2012

@majcam ahojky, já už to měla po čtvrtý, naposled ve 31.tt, to už je 3.trimestr 😝 a nenašli to, odkud to teče, zase 3 dni v nemocnici....teď už mě manžel nenechá vůbec nic dělat. Mě teda řekli, že jak budu krvácet, okamžitě do nemocnice. A to jsem tam byla ve 3.30h ráno 😝

majcam
9. led 2012

@mandre ahoj,no já to měla teď potřetí,ale je to takový jednorázový a hned to skončí,akorát teď mám ještě lehké špinění,já se hlavně lekla,abych nepotrácela po tom odběru 😠 ,ale teď ve středu to bude 14 dnů po tom zákroku,tak snad už nic nehrozí...se picnu,furt něco,ještě si to vůbec neužívám,furt si čumim mezi nohy 🙂

rychetkami
9. led 2012

@zvalentova no valí to, závidím,taky b\ch brala mít 25. týden... 😀

rychetkami
9. led 2012

@majcam no hlavně,že to přestalo samo... já teď ležím, až mě bolí celej člověk 😀
držím pěsti

rychetkami
9. led 2012

@majcam 😀 líbí semi hláška furt si čumim mezi nohy...to jsme na tom stejně

mandre
9. led 2012

@majcam já si to těhotenství neužívám celou dobu 😕, teď naposled jsem se probudila, že mi asi praskla voda, nebo co to je a koukám plná ruka krve 😝, takže plašim od začátku a furt. Budu ráda, až bude malej venku a zdravej.

lolitka25
9. led 2012

Ahojte kocky, ja som tu nova a chcem sa opytat - ake mate skusenosti s gennet praha? ideme tam s mm v aprily...

zvalentova
10. led 2012

@lolitka25 ahoj, všechny chodíme do Gennetu, protože jsme spokojené 🙂

lolitka25
10. led 2012

@zvalentova vsetci lekari tam su dobri? My sa chystame s mm kvoli informaciam zaciatkom aprila a zaciatkom leta by som chcela absolvovat IVF - vidim, ze vela z vas uz caka babatko - tiez cez IVF ci ISCI? Na prvy krat?

rychetkami
10. led 2012

@lolitka25 myslím, že všichni dr. z IVF jsou dobří - já byla u primářky Brandejské a jedna kontrola u Dr. Jarošové a nemůžu si stěžovat...chálu jsem slšela i na Dr. Langerovou

lolitka25
10. led 2012

@rychetkami dakujem ... pre mna je povzbudzujuce, ze vidim, kolko vas tu je vela tehuliek. Ja mam endometriozu, nastastie zatial rpechodne vajcovody a manzel trosicka menej spermii, ktore su ale zdrave a pohyblive... tak snad to nebude katastrofa a pomozu nam. vkladam do toho centra velke nadeje....

rychetkami
10. led 2012

@lolitka25 budu držet pěsti🙂

zvalentova
10. led 2012

@lolitka25 všichni, každému vyhovuje někdo jiný. Mě osobně nejvíce vyhovuje Langerová, je taková akční 😎
Děti čekám až po druhém IVF s ICSI.
Určitě vám to klapne, uvidíš.

lolitka25
10. led 2012

@zvalentova @rychetkami dakujem Vam kocky, a prajem Vam aby sa Vam narodili zdrave deturence 🙂
Mozete mi napisat ako to vsetko tam v gennete prebieha? dakujem

zvalentova
10. led 2012

Mám dneska samé dobré zprávy.
Nákupy věcinek splněny na 90%, sedačky přivezeny.
A ještě jsem stihla přemluvit dětskou doktorku a vzala nás. Juchů juchů.

majcam
10. led 2012

@zvalentova paráda!!!
To já zase začala špinit,takže zpět na Bulovku,dostala jsem ascorutin a magno.....něco 🙂 ,ležet v posteli a za týden ke svému gyndr.na kontrolu...a do toho mi dnes volala tchýně,že má pro mě plno věciček až po lehátko na malou...já se ještě nestačila zorientovat co vůbec budu kupovat a ono už je to zařízeno...se picnu...se zbláznila takhle brzo!!! 😠

rychetkami
11. led 2012

@majcam taky ležím...vydrž, prťka, vydrž🙂doufám, že tchyně vybrala dobře..u nás by tohle hrozilo od mojí mamky...držím pěsti 🙂
@zvalentova to to valí, ještě pár týdnů a budou tu 😀

majcam
11. led 2012

@rychetkami držim co můžu,včera už mi ruply nervy a rozbrečela jsem se 😨

darkwitch
11. led 2012

ahoj holky

jak sem vždycky jenom nakouknu tak nestíhám valit oči jak vám to letí 🙂
já se chystám na další pokus a vůbec se mi do toho nechce, ale už jsem to šoupla o měsíc jak přijde ms tak se objednám na 20DC a rozjedu to 😀

rychetkami
11. led 2012

@majcam nedivím se ti.. teď jsme dorazili z nemocnice, zas špinění,jen malý, ale jáuž bych neměla nervy na to čekat,zda je to dobrý, tak mě muž sbalil a jeli jsme.. doktor nic nenašel, děti žijou, ale ty nervy... vždyť to znáš

rychetkami
11. led 2012

@darkwitch držím pěsti 😉