Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
28. únor 2012

@monivo ty jo 32, tak to je fakt hodně,
mám hodně pít a v případě, že by se mi něco nezdálo volat 🙂 jinak Langerová říkala, že zatím to na hyperstimulák nevypadá, že nikde tekutina není...

zvalentova
28. únor 2012

@monivo děkuji za podporu, dítka musí ještě alespoň měsíc vydržet, nějak není komplet připraveno 😀

maybay
28. únor 2012

@monivo jdeme tam ve 13:45. O moci nic nerikali, takze se jim vycurame tam? 🙂 A manzel na spermiog. uz byl, ale ne v gennetu, takze si asi budou chtit udelat svuj. Hormonalni profil mi take delali.

maybay
28. únor 2012

@zvalentova a rikali vam neco dopredu, ze ma byt treba pust? nam nic nerikali

maybay
28. únor 2012

@monivo teda ve 12:30

zvalentova
28. únor 2012

@maybay ne, nic. Ani takové ty debilní kecy jako sex s kondomem a tak. Prostě být v pohodě psychicky a vymyslet plán jak na to. Způsoby/metody jsme probírali až při druhé návštěvě, až když měli výsledky.

monivo
28. únor 2012

@maybay moč berou kvůli chlamydiím, oni tohle dopředu neříkají, pokud jsi nová pacientka. A spermiogram si budou chtít udělat svůj. Nevim, jestli ho udělají ještě ten den, ale kdyby jo, tak bych ten půst dodržela raději pro jistotu. Je fajn to všechno sfouknout v jeden den. Ten hormonální profil si budou chtít asi taky udělat znovu. Jdete v dobrý čas, to by tam ještě všude doktoři měli být.

maybay
28. únor 2012

@monivo teda to bude prohlidka, psali mi akorat, ze me prohlidnou kdyz nebudu mit MS. Vysledky budou az na druhe konzultaci vid?

maybay
28. únor 2012

@zvalentova sex s kondomem? to nekdy rikaji?

zvalentova
28. únor 2012

@maybay to většinou po, až v rámci léčby. Počkej si na konzultaci, všechno se tam dozvíš, není třeba se stresovat zjišťováním co měli ostatní 😉 Uvidíš, všechno bude v pohodě.

maybay
28. únor 2012

@zvalentova jasny, jsem nedockava 🙂

maybay
28. únor 2012

@zvalentova a diky 🙂

majcam
28. únor 2012

@darkwitch tý jo,pěkná úrodička,to já ze svými třemi vajuchy 😅 ,zítra napiš,jak se prďolové oplodnili 😉

darkwitch
28. únor 2012

@majcam no vidíš a tři stačily 😀 jasně že napíšu 🙂

darkwitch
29. únor 2012

Tak embryjek máme 11,tak snad se budou držet...

zvalentova
29. únor 2012

@darkwitch to si piš, ještě ti zbyde do mrazáku 😉

monivo
29. únor 2012

@darkwitch pěkné číslo, tak ať se drží 🙂
My jdeme dnes v 15.15 konečně na první UTZ!!!! 😉

petaloudi
29. únor 2012

@darkwitch moc pěkný číslo. Tak ať koukaj vydržet dětičky! 😉

redmama
29. únor 2012

Ahoj holky, jen jsem vás chtěla povzbudit. Na Klinice sv. Klimenta Pha (Gennet) jsem 5/2008 absolvovala svůj třetí IVF pokus, ale první zde. Jedním slovem fantastický! Otěhotněla jsem a mám tříletou holčičku. 🙂 . Přeji vám, ať se vám také povede na konci té dlouhé cesty držet v náručí broučka nebo broučkovou. Pokud je stále na klinice Ing. Míka, tak ho pozdravujte. Určitě si nebude pamatovat, ale já si jeho větu pamatuji dodnes: Miminku je nejlépe u maminy, takže je k ní dáme hned za dva dny. 😎

monivo
29. únor 2012

Tak UTZ dopadl dobře, jsem 8+1tt, mimčo má 17,4mm. Termín mám 9.10. 🙂

darkwitch
29. únor 2012

@monivo super 🙂

martas24
29. únor 2012

Ahoj mam 6 dni po IVF a delala jsem si dneska test a byla tam slaba druha carka.....je to mozne takto brzo? 😒

zvalentova
29. únor 2012

@martas24 6 dní po ET? Nejsem doktor, každá jsme jiná, takže nevím. Já měla ducha 12 den po ET.

anina32
29. únor 2012

@martas24
@zvalentova ahoj holky omlouvám se že vám sem lezu, jsem taky po ivf ale jezdila jsem do sanusu, ale to koneckoncu není dulezité 😉 Na těhu testu jsem měla neviditelnou druhou čárku, kterou jsem si spíš představovala 😀 už šestý den, pak jsem to zkousela za dva dny a ten osmý den už tam byla videt víc 😉

maharall
29. únor 2012

@monivo ahojky moc gratuluji k dobrým zprávičkám.. 😵

malina2
1. bře 2012

@monivo Super, gratuluju! Ja mam termin chvili pred tebou, 20.9.!!!

monivo
1. bře 2012

@malina2 jo, to máš 🙂 Ale bůhví, jak to se mnou dopadne tentokrát 😅 😀

monivo
1. bře 2012

@maharall děkuju 🙂

malina2
1. bře 2012

@monivo Dobre, jak jinak. Co silis?

monivo
1. bře 2012

@malina2 jo, já vim, dělám si srandu 😉 Akorát má teď dilema s porodnicí. Váhám mezi Podolím a Krčí. Podolí už znám, ale štve mě ta registrace a pak taky to riziko stop stavu, který je tam dost často 😖 Kde budeš rodit ty?