Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😃
majcam
26. zář 2012
@pentagras Ahooooj!!!! Jak se cítíš?!Budu moc držet pěsti!!!!!
inza
26. zář 2012
@monnn: no jasně že to vyjde....proč by jako nemělo
@pentagras: jasně že pamatujem 🙂....
inza
26. zář 2012
@darkwitch:a co vy....jak budeš pokračovat či kdy do toho zase půjdete?
betox
26. zář 2012
@inza Super, bude mít ohromnou radost 🙂 🙂 🙂 Já u ní byla před 14 dny a už jen jednou v listopadu.....
@pentagras Taky moc držím pěsti 😉
inza
26. zář 2012
@darkwitch:a co vy....jak budeš pokračovat či kdy do toho zase půjdete?
majcam
26. zář 2012
@inza 😃 😃 áááááá mlejnek 😉
monnn
26. zář 2012
@majcam jj hned nám to sem inza poslala 3 krát 😃 ,asi z mobilu,tak jsem zvědavá jak zítra pochodím a kdy mi naplánují OPU,jsem trochu nervozní zda si ty injekce dobře píchám - aby mi tam něco pak vydlabali =-)
darkwitch
26. zář 2012
@inza no tedko čekám co mi řekne imunoložka v Plzni, jsem se tehle měsíc skoro radovala, jsem měla asi tři týdny zpoždění a nakonec zase nic...podle toho co nám řeknu na té imunologii se potom pustíme zase do KET...
pentagras
26. zář 2012
@majcam
@inza
@darkwitch
@monnn
@betox
holky dík, no jak se cítím, tak nějak, spíš začínám být v depce že jsem to nedostala a je to už 6 dní, tak jako se zblázním, těhotná být nemužu normálně , vzhledem k diagnoze tak spíš ted čumím co bude dál...je to na prd
majcam
27. zář 2012
@monnn no se nám ta @inza najednou rozkecala :-N ,neboj,určo vydolujou,mě vydolovali jen tři,Feldmár mi zavedl pouze dvoudenní,no a to nám teď chrní v postýlce :-o :-o
inza
27. zář 2012
Jj bylo to z mobilu....🙂
inza
28. zář 2012
dotaz na to co jste braly na nachlazení.....rýma,krk,kašel?
petap1
28. zář 2012
Inza: čaj, čaj a zase čaj...citrón a med 🙂 Na noc maximálně půlku paralenu..ale ani to ne....do nosu mořskou vodu či vintcentku 🙂 A vydržet..ono to přejde i bez léků 😃 jo a ležet a potit 🙂 🙂 Drž se 🙂
inza
28. zář 2012
@petap1: čaj do sebe leju 🙂, ale bez medu ten já nerada.....spíš je to takové otravne že se to bez léků povlece.alespoň že v telce jsou dneska pohadky 🙂
petap1
28. zář 2012
inza: JJ nemohla jsi si vybrat lépe...od pohádky k pohádce 😃 A jak ti jinak je..když odmyslíš tu rýbu 😃
malina2
28. zář 2012
Cau holky, tak už máme broučka skoro dva týdny v postýlce! Je to zlatíčko, nemůžu se na něj vynadívat...
inza
28. zář 2012
@petap1: jinak kupodivu vcelku dobře.teda jsem unavená, ale to možná ještě po utrousi.dneska teda s rymou na umreni....jsem zvědavá co nám řeknou v pondělí na NT.
pentagras
28. zář 2012
holky tak příští týden na utz v pátek tak na mě myslete
majcam
29. zář 2012
@malina2 Supeeeer,další miminko :-o ,hodně zdravíčka Adámkovi!!!!
@pentagras to si piš,že budem!!!!!!
monnn
30. zář 2012
@malina2 taky přeji Adámkovi hodně zdravíčka!!!!! x-)
@pentagras jak už psala Majcam myslet budeme!! 😉 😉
Jinak mě dr.zvýšila ve čt dávku gonalu -tentokráté špatně reaguji,takže jsem z toho docela unavená,naštěstí jsme byli na prodlouženém víkendu u kámarádky tak jsem se snažila na to moc nemyslet,ale v noci jsem toho moc nenaspala - zítra jedu zas tak doufám,že pro mě bude dr. už lepší zprávy :-|
petap1
30. zář 2012
inza: jj ta rýma dá zabrat i normálně, natož v tvém stavu 😃 Já jsem taky zvědavá a budu zítra držet všechny palce 🙂

malina2: jj hlavně zdravíčko a užívejte 🙂

pentagras: jasan budeme 😃
mandre
30. zář 2012
@inza
@betox
jsem se přišla podívat na ty Vaše bříška 😃 😉 a nic nového...???? Kdo co čeká 😃 😃
My řádíme jak černá ruka a pytel blech dohromady. 😎 😃 Chodíme plavat, možná se i budeme potápět...časem...
Jinak jsme teď byli na prodlouženým víkendu na Malé Straně, tak jsme si i s Kristiánkem užívali starou Prahu 🙂, zvládal to bez chyby 😉 , už jezdíme ve sporťáčku, tak kukačkoval.
pentagras
30. zář 2012
holky je tu někdo kdo jde ted na ket nebo na ivf celej cyklus, nějak mi přijde že jsem tu sama 😞 potřebuju spolubojovnici 🙂
monnn
1. říj 2012
@pentagras čauky já jsem tu,čekám na datum OPU,snad si dnes jedu pro lepší zprávy - jak ve čt,jsem nervozní,celou noc jsem nespala,chjo =-)
rychetkami
1. říj 2012
@malina2 Peti, gratulujuuuuuuuu! Bude nějaká ta fotečka? Přeju hodně štěstí, Adámkovi zdraví a rodičům spoustu energie🙂
rychetkami
1. říj 2012
@pentagras budu na vás myslet, do tohoooo!
majcam
1. říj 2012
@monn tak jak?!
inza
1. říj 2012
@monnn: tak jak? já taky byla dneska v gennetu 🙂
anlek
1. říj 2012
@inza Co NT screening?
absti
1. říj 2012
@pentagras