• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
@monnn:My jsme si rekli po nekolika nepovedenych pokusech ze teda udelame nejakou zmenu, i kdyz jsme s peci v Gennetu byli spokojeni. Uz jsme tam byli docela dlouho a tak jsme proste zkusili neco noveho. Zase treba jiny pohled na vec....a nakonec se to vyplatilo :slight_smile:. Musim rici ze Brno ma fakt super pristup....Prijde me ze to tam neni tak hekticke jako ted v Gennetu. Kdyz jsme prijeli driv a dr mel volno tak nebyl problem vzit nas klidne o pul hodky drive. Nejdele jsme cekali asi 10 min po dobe na kterou jsme byli objednani a to se stalo vseho vsudy snad dvakrat. Ja byla u jednoho dr, ale kdyz tam nebyl tak jsem sla k jinemu...ten si vse precet a uz se neptal na to co mame za sebou atd....Pokud nejsi z blizkeho okoli a mas jit na UZ tak klidne muzes ke svemu dr a tam pak posles jenom mailem vysledek a dr se ti ozve. My jsme komunikovali pres mail a po telefonu. Takze pohoda. Vystřídalajsem tam více dr a musím říci že všichni naprosti pohodari a byla s nima i sranda...hlavne manza se bavil...fakt pohoda....pokud chces vice info pisni do IPu....mej se :sunglasses:
17. říj 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jenom dotaz.co jste braly za vitaminy? teda pokud vubec nejake....:slight_smile:
22. říj 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza Nebrala.
22. říj 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza mě v Gennetu i má "nová" gyn. doporučovala už před případným těhu vitamíny femibion,leží v šuplíku :frowning2:
a jak se cítíš těhulko! :slight_smile:
22. říj 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek:diky...ja taky prave nic neberu teda krome listovky a tu me napsala na genetice.
@monnn: jo ten me taky doporucovali, ale taky ho neberu....Já jinak normalne.teď mám jít na krev na triply....jinak me je i kupodivu dobře.obcas si dam jedno male . pivko ci dvojku vína....:slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza Listovku jsme brala poprve, podruhe uz i ji hodne flakala (navic jsem nekde nasla clanek, ze prehnane uzivani listovky je take na skodu - ale nemam ty mutace, kde se doporucuje).
22. říj 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek:ja je prave mam.beru ji obden a obcas zapomenu...:slight_smile:
22. říj 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza já bych ho i brala,kdyby byl důvod,no nic mám ho schovaný snad na příště :wink:
22. říj 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza já brala jen femibion :wink: ,a jak jinak je?!Už se kulatíš,co pocity?! A proč jdeš na tripl testy?!
@betox haloo holka kde jsi?!Co mimouš,bude pindík nebo prcinka?!
@monnn co ty Mončo,je mi to moc líto,to vaše přiblblý PGD :angry: :angry: :angry:
23. říj 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam jj blbý,že prý 50-50.u nás to bylo 90-10,no uvidím co mi Dr. vymyslí,šla bych klidně do MEGA stimulace,at jich máme víc,aspon 10,ale nevím i ted jsem měla daleko vyšší dávkování Gonalu,jak posledně a zkoušet dlouhý nevím,no nic,každopádně musím vydržet do příštího pátku :wink: :slight_smile:
@inza taky mě zajímá dotaz od @majcam tak koukej odepsat :wink:

a co naše snažilky,kde jste???
23. říj 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam, @monnn: no jeste se moc nekulatim. Porad muzu nosit stejne kalhoty jako pred. Pocity porad stejny...resp si pripadam jako prezrana.....:slight_smile:. Nejak si to nepripoustim, ze je ve me ufon. Jinak jsem uz byla dokonce i pro razitko do detskeho ridicaku :grinning:. Nakonec mozna budu u Apolinare, protoze tam se dalo zaregistrovat pres net a pak si teprve domluvit navstevu. Takze clovek nikde nestal jak blbec frontu na razitko...napr jako v Podoli....Pokud ale vse stejne pujde podle planu tak nakonec budu asi mimo Phu. Budu se snazit aby namkamarad domluvil porodnici v Jablonci.
Co vy jak se vede Vam?
23. říj 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj..jsem tu nová a jsem objednaná do Gennetu k paní doktorce Kosové, nemáte někdo zkušenosti, vůbec nevím co nás čeká :frowning2:
23. říj 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza a kolikátý týden už běží???....nemáme přehled :grinning: ...mně začlo růst břicho tak 16.tt
taky jsem šla na triply, a nakonec z toho byl odběr plodové vody...výsledek byl totiž 1:10 Downův syndrom.....to jsem si mohla ušetřit a jít kdyžtak na tu plodovku bez triplů jen kvůli věku. Jsem pro triply vynechat, jen se rozhodnout, jestli plodovku jo nebo ne. :confused:
23. říj 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@albibur ahoj, tak ako sa darí? menštruáciu dostaneš s utrogestanom normálne, ak sa mimi neuchytí. treba ho potom vysadiť. mne kázala na novú stimuláciu prísť až po 3tej menštruácii. držím palce, aby si túto info nepotrebovala :wink:
23. říj 2012 v 18:04  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crime tiež sme mali 4 konečný počet. tak prajem, nech vy máte zdatnejších bojovníkov :slight_smile:
23. říj 2012 v 18:27  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inza jo kolikátej táhneš týden?to víš jsme zvědavé baby :grinning: :grinning:
@iveet1 čauky pí doktorku neznám ani jméno mi není povědomé :confused: ,co vás čeká??nemusíš se bát :sunglasses: klasické gyn. vyšetření ,odběr krve jak u tebe tak partnera(na pohlavní nemoci),mám pocit i moč a snad to stačí,holky mě třeba ještě doplní. Dr. s tebou probere co a proč a vysvětlí postup IUI možná IVF,podle toho jaký máte problém.Kdy jdete a jdete na Letnou nebo Archu???
23. říj 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crime júúú koukám, že máš 6ty deň po ET!!! mala som naposledy 7my deň už pozitívny test, takže možeš skúsiť :wink: ale nesmieš zostať smutná, keby ešte nebol!!! v tom prípade ešte vyčkaj :slight_smile:
23. říj 2012 v 19:05  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iveet1 Já chodím do Gennetu do Archy. A Dr. Kosová mi dělala první IUI. Je super. My chodíme už 2 měsíce, máme za sebou všechna vyšetření. Ale gyn. prohlídkou to určitě bude začínat. Pak tě čekají odběry krve a v mém případě následoval ulz v době ovulace a manžel šel na spermio.
23. říj 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydrangea Ahojky, no ted jsem v nemocnici...takhle jsem dopadla. Mam podezreni na mimodelozni tehotenstvi(((( kdyz tak ja zalozila tady temu Mestruace Po Embryotransferu..... Muzes se tam mrknout. Diky za optani.
23. říj 2012 ve 20:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoůky já se zbláááázním, jako zase jsem to nedostala, ted když na to čekám jak na smilováníííí
23. říj 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam Ahojky, podle 4D UTZ z minulého týdne to asi bude Julinka :wink: Bohužel mi teď vyšly blbě výsledky na cukrovku, takže zítra klušu k Apolináři do dia poradny a mám přísnou dietu :unamused: Nedá se ale nic dělat. Hlavně, aby bylo miminko v pořádku a ten cukr šel dolů......
24. říj 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@betox neboj,se cukru :wink: jéééé Julča,další baba!!!!
24. říj 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre, @monnn: no ted uz 17 :grinning:
@betox: je holcicka...to je uz posledni varianta jmena?....My ted mame pracovni nazev Ufon....na UZ v tom 12 tydnu totiz tak vypadal... :grinning: :grinning:
24. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inza ty jo,ty už budeš holka rodit... :wink: ,a co jména,a co babičky jak se těší?!
24. říj 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydrangea včera už jsem to nevydržela a zkusila to :slight_smile: měla jsem tam velmi slaboulinkého dušíka, tak snad to klapne, použila jsem nejcitlivější test (Mamatest). Dneska jsme to zkoušela znova (s jiným ne tak citlivým testem) a nebylo tam nic ... tak nevím, snad to bude jen tou citlivostí
24. říj 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: tak nějakou dobu to ještě potrvá.jména jeste nic a zatim o nich ani neuvazujem.asi budem vybirat v kalendari mezi cervnem az zari.zatím je pracovní nazev ufon.babicky v pohode....vnoucata už maj takže mame klid.na velky UZ jdu 21.11.
24. říj 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majcam no docela bojím, uvidím, co se dozvím zítra :unamused: Jinak Natálka je úžasná a je jak přes kopírák, celá Ty. Je neuvěřitelný, jak genetika funguje :wink:
@inza no uvidíme, snad už tam ten pindík nevykoukne (teda i kdyby, tak to pochopitelně neva, berem i pindíky :grinning: ). Já už mám Julinku vybranou x let :wink: Ale jak říkal manža: Počkej až se vykulí a Ty řekneš, že to k ní nejde...... :grinning: Ufon taky dobrý, my měli ze začátku Štístko, jako střední rod a něco pozitivního :wink: . Švárovci měli pracovní název Kleofáš podle čerta a malá je teda šílenej ďábel, takže říkali bacha na to :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crime juuuu, tak to vyzerá nádejne. hlavne nezakríknuť :slight_smile: pred menštruačným termínom je asi zbytočné skúšať nižšiu citlivosť, teda ak ste nevkladali aspoň 4 :grinning: držím palce na zajtra, nech ťa čaká len potešenie z testu :wink: a odpočívaj a šetri sa!!! neriskuj, nech to tu aspoň niekomu vyjde!!!
24. říj 2012 ve 14:17  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betox A jak moc špatně ti vyšly testy? A byly dělané pořádně, tj. odběr i po 2h od vypití glukozy?
24. říj 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydrangea moc děkuju! :slight_smile: vkládali jsme prozatím jen jedno, ale byla to 5 denní blastocysta, tak věřím, že dobře zahnízdila :slight_smile:
24. říj 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek