Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
17. říj 2012

@monnn:My jsme si rekli po nekolika nepovedenych pokusech ze teda udelame nejakou zmenu, i kdyz jsme s peci v Gennetu byli spokojeni. Uz jsme tam byli docela dlouho a tak jsme proste zkusili neco noveho. Zase treba jiny pohled na vec....a nakonec se to vyplatilo 🙂. Musim rici ze Brno ma fakt super pristup....Prijde me ze to tam neni tak hekticke jako ted v Gennetu. Kdyz jsme prijeli driv a dr mel volno tak nebyl problem vzit nas klidne o pul hodky drive. Nejdele jsme cekali asi 10 min po dobe na kterou jsme byli objednani a to se stalo vseho vsudy snad dvakrat. Ja byla u jednoho dr, ale kdyz tam nebyl tak jsem sla k jinemu...ten si vse precet a uz se neptal na to co mame za sebou atd....Pokud nejsi z blizkeho okoli a mas jit na UZ tak klidne muzes ke svemu dr a tam pak posles jenom mailem vysledek a dr se ti ozve. My jsme komunikovali pres mail a po telefonu. Takze pohoda. Vystřídalajsem tam více dr a musím říci že všichni naprosti pohodari a byla s nima i sranda...hlavne manza se bavil...fakt pohoda....pokud chces vice info pisni do IPu....mej se 😎

inza
22. říj 2012

jenom dotaz.co jste braly za vitaminy? teda pokud vubec nejake....🙂

anlek
22. říj 2012

@inza Nebrala.

monnn
22. říj 2012

@inza mě v Gennetu i má "nová" gyn. doporučovala už před případným těhu vitamíny femibion,leží v šuplíku ☹
a jak se cítíš těhulko! 🙂

inza
22. říj 2012

@anlek:diky...ja taky prave nic neberu teda krome listovky a tu me napsala na genetice.
@monnn: jo ten me taky doporucovali, ale taky ho neberu....Já jinak normalne.teď mám jít na krev na triply....jinak me je i kupodivu dobře.obcas si dam jedno male . pivko ci dvojku vína....🙂 🙂

anlek
22. říj 2012

@inza Listovku jsme brala poprve, podruhe uz i ji hodne flakala (navic jsem nekde nasla clanek, ze prehnane uzivani listovky je take na skodu - ale nemam ty mutace, kde se doporucuje).

inza
22. říj 2012

@anlek:ja je prave mam.beru ji obden a obcas zapomenu...🙂

monnn
22. říj 2012

@inza já bych ho i brala,kdyby byl důvod,no nic mám ho schovaný snad na příště 😉

majcam
23. říj 2012

@inza já brala jen femibion 😉 ,a jak jinak je?!Už se kulatíš,co pocity?! A proč jdeš na tripl testy?!
@betox haloo holka kde jsi?!Co mimouš,bude pindík nebo prcinka?!
@monnn co ty Mončo,je mi to moc líto,to vaše přiblblý PGD 😠 😠 😠

monnn
23. říj 2012

@majcam jj blbý,že prý 50-50.u nás to bylo 90-10,no uvidím co mi Dr. vymyslí,šla bych klidně do MEGA stimulace,at jich máme víc,aspon 10,ale nevím i ted jsem měla daleko vyšší dávkování Gonalu,jak posledně a zkoušet dlouhý nevím,no nic,každopádně musím vydržet do příštího pátku 😉 🙂
@inza taky mě zajímá dotaz od @majcam tak koukej odepsat 😉

a co naše snažilky,kde jste???

inza
23. říj 2012

@majcam, @monnn: no jeste se moc nekulatim. Porad muzu nosit stejne kalhoty jako pred. Pocity porad stejny...resp si pripadam jako prezrana.....🙂. Nejak si to nepripoustim, ze je ve me ufon. Jinak jsem uz byla dokonce i pro razitko do detskeho ridicaku 😀. Nakonec mozna budu u Apolinare, protoze tam se dalo zaregistrovat pres net a pak si teprve domluvit navstevu. Takze clovek nikde nestal jak blbec frontu na razitko...napr jako v Podoli....Pokud ale vse stejne pujde podle planu tak nakonec budu asi mimo Phu. Budu se snazit aby namkamarad domluvil porodnici v Jablonci.
Co vy jak se vede Vam?

iveet1
23. říj 2012

ahoj..jsem tu nová a jsem objednaná do Gennetu k paní doktorce Kosové, nemáte někdo zkušenosti, vůbec nevím co nás čeká ☹

mandre
23. říj 2012

@inza a kolikátý týden už běží???....nemáme přehled 😀 ...mně začlo růst břicho tak 16.tt
taky jsem šla na triply, a nakonec z toho byl odběr plodové vody...výsledek byl totiž 1:10 Downův syndrom.....to jsem si mohla ušetřit a jít kdyžtak na tu plodovku bez triplů jen kvůli věku. Jsem pro triply vynechat, jen se rozhodnout, jestli plodovku jo nebo ne. 😕

hydrangea
23. říj 2012

@albibur ahoj, tak ako sa darí? menštruáciu dostaneš s utrogestanom normálne, ak sa mimi neuchytí. treba ho potom vysadiť. mne kázala na novú stimuláciu prísť až po 3tej menštruácii. držím palce, aby si túto info nepotrebovala 😉

hydrangea
23. říj 2012

@crime tiež sme mali 4 konečný počet. tak prajem, nech vy máte zdatnejších bojovníkov 🙂

monnn
23. říj 2012

@inza jo kolikátej táhneš týden?to víš jsme zvědavé baby 😀 😀
@iveet1 čauky pí doktorku neznám ani jméno mi není povědomé 😕 ,co vás čeká??nemusíš se bát 😎 klasické gyn. vyšetření ,odběr krve jak u tebe tak partnera(na pohlavní nemoci),mám pocit i moč a snad to stačí,holky mě třeba ještě doplní. Dr. s tebou probere co a proč a vysvětlí postup IUI možná IVF,podle toho jaký máte problém.Kdy jdete a jdete na Letnou nebo Archu???

hydrangea
23. říj 2012

@crime júúú koukám, že máš 6ty deň po ET!!! mala som naposledy 7my deň už pozitívny test, takže možeš skúsiť 😉 ale nesmieš zostať smutná, keby ešte nebol!!! v tom prípade ešte vyčkaj 🙂

lucik1986
23. říj 2012

@iveet1 Já chodím do Gennetu do Archy. A Dr. Kosová mi dělala první IUI. Je super. My chodíme už 2 měsíce, máme za sebou všechna vyšetření. Ale gyn. prohlídkou to určitě bude začínat. Pak tě čekají odběry krve a v mém případě následoval ulz v době ovulace a manžel šel na spermio.

albibur
23. říj 2012

@hydrangea Ahojky, no ted jsem v nemocnici...takhle jsem dopadla. Mam podezreni na mimodelozni tehotenstvi(((( kdyz tak ja zalozila tady temu Mestruace Po Embryotransferu..... Muzes se tam mrknout. Diky za optani.

pentagras
23. říj 2012

hoůky já se zbláááázním, jako zase jsem to nedostala, ted když na to čekám jak na smilováníííí

betox
24. říj 2012

@majcam Ahojky, podle 4D UTZ z minulého týdne to asi bude Julinka 😉 Bohužel mi teď vyšly blbě výsledky na cukrovku, takže zítra klušu k Apolináři do dia poradny a mám přísnou dietu 😒 Nedá se ale nic dělat. Hlavně, aby bylo miminko v pořádku a ten cukr šel dolů......

majcam
24. říj 2012

@betox neboj,se cukru 😉 jéééé Julča,další baba!!!!

inza
24. říj 2012

@mandre, @monnn: no ted uz 17 😀
@betox: je holcicka...to je uz posledni varianta jmena?....My ted mame pracovni nazev Ufon....na UZ v tom 12 tydnu totiz tak vypadal... 😀 😀

majcam
24. říj 2012

@inza ty jo,ty už budeš holka rodit... 😉 ,a co jména,a co babičky jak se těší?!

crime
24. říj 2012

@hydrangea včera už jsem to nevydržela a zkusila to 🙂 měla jsem tam velmi slaboulinkého dušíka, tak snad to klapne, použila jsem nejcitlivější test (Mamatest). Dneska jsme to zkoušela znova (s jiným ne tak citlivým testem) a nebylo tam nic ... tak nevím, snad to bude jen tou citlivostí

inza
24. říj 2012

@majcam: tak nějakou dobu to ještě potrvá.jména jeste nic a zatim o nich ani neuvazujem.asi budem vybirat v kalendari mezi cervnem az zari.zatím je pracovní nazev ufon.babicky v pohode....vnoucata už maj takže mame klid.na velky UZ jdu 21.11.

betox
24. říj 2012

@majcam no docela bojím, uvidím, co se dozvím zítra 😒 Jinak Natálka je úžasná a je jak přes kopírák, celá Ty. Je neuvěřitelný, jak genetika funguje 😉
@inza no uvidíme, snad už tam ten pindík nevykoukne (teda i kdyby, tak to pochopitelně neva, berem i pindíky 😀 ). Já už mám Julinku vybranou x let 😉 Ale jak říkal manža: Počkej až se vykulí a Ty řekneš, že to k ní nejde...... 😀 Ufon taky dobrý, my měli ze začátku Štístko, jako střední rod a něco pozitivního 😉 . Švárovci měli pracovní název Kleofáš podle čerta a malá je teda šílenej ďábel, takže říkali bacha na to 😀 😀 😀

hydrangea
24. říj 2012

@crime juuuu, tak to vyzerá nádejne. hlavne nezakríknuť 🙂 pred menštruačným termínom je asi zbytočné skúšať nižšiu citlivosť, teda ak ste nevkladali aspoň 4 😀 držím palce na zajtra, nech ťa čaká len potešenie z testu 😉 a odpočívaj a šetri sa!!! neriskuj, nech to tu aspoň niekomu vyjde!!!

anlek
24. říj 2012

@betox A jak moc špatně ti vyšly testy? A byly dělané pořádně, tj. odběr i po 2h od vypití glukozy?

crime
24. říj 2012

@hydrangea moc děkuju! 🙂 vkládali jsme prozatím jen jedno, ale byla to 5 denní blastocysta, tak věřím, že dobře zahnízdila 🙂