• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@majcam co typuješ? růžová nebo modrá? :grinning:
10. dub 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mandre modrou :astonished:
10. dub 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam já růžovou :sweat_smile:
10. dub 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam @mandre :grinning::astonished: asi růžovou !!!! :dizzy_face:
10. dub 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza růžová nebo modrá?! :wink:
11. dub 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam,@monnn,@mandre:tak modrá. Dneska ráno po více jak 25 hod a pak zvítězil císař. Je to Vitek, 54cm;4,75 kilo. :slight_smile:
11. dub 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@inza chachááááá,a jejda to je kus chlapa :confused: :confused: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ,kam se do tebe vešel?!
11. dub 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam:netusim:slight_smile: nahoře bylo jenom cca 15kilo.dneska se tu nad takovým objem všichni dívej... Jsme tu tím proflakly :slight_smile:
11. dub 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza a kde ležíš?! To se nedivim,že šel císařem,šmudla šikovnej,to bude celej manža :wink: a teda 25hodin,klobouk dolů :wink:
11. dub 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza Gratuluju k pořádnému chlapovi! Kolik jsi měla odhad váhy?
11. dub 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam:u Apolinare
@anlek:nikdo nic neřek
11. dub 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza velká gratulace!!! :dizzy_face: tý jo kus chlapa,ségra měla malého 4,05kg a to byl obr a Vítek :sweat_smile: ,hele to obejdete ty nejmenší velikosti ,že jo :grinning: .tak hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza Veliká gratulace k chlapákovi!!! :slight_smile:
11. dub 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn:my máme nejmenší 62 a to bude asi jen tak tak:slight_smile:
11. dub 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inza ty bláho,malá má teď 68 :wink: ,ale je to holka :wink: ,no musela sis užít teda,ten ti bude sát jedna báseň :wink: , musí bejt manža pyšnej,viď :dizzy_face:
12. dub 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam:jo bude. My spolu mluvili včera jenom po telefonu chvíli. Na jip ho nepustili takže přijde až dneska odpo. Ale malého už si choval:slight_smile: teď se s ním nanosi :slight_smile:
12. dub 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inza moc gratuluju k Vítkovi :slight_smile:
12. dub 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde máme @betox?! :astonished: :astonished:
12. dub 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: velikááááá gratulace...moc hezké jmého :slight_smile:.....a ta váha..fijóóó :grinning: :grinning:
12. dub 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky diky všem za gratulace :slight_smile:
12. dub 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inza gratuluju :slight_smile:
12. dub 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch:diky:slight_smile: a teď jsi na řadě ty:slight_smile:...
12. dub 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme za týden a kousek :grinning: v pondělí jsem byla na KET... hele je normální, že když jsem byla v pondělí na KET tak už tak dva dny špiním? já si to už nějak nepamatuju, teda předtím se mi to nikdy nestalo, ale matně si vybavuju, že o tom někdo něco říkal, ale už si nevybavuju co :grinning:
12. dub 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch:tak to moc držím palce ať vše dopadne ok
13. dub 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co to je za míry? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně, že je všechno v pořádku :wink:
13. dub 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mandre:no my máme rovnou 3 měsíční dítě. Tu na něj nemá moc věcí... Místo bodicek fasujem jenom staré plátěné košilky. Velikost 62 mu je jen tak tak
14. dub 2013 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inza To si umím představit. Mariana měla 4170 g a už ta vypadala mezi těma malýma prďolama jak o měsíc starší. Taky si pamatuju, jak jsem si vždycky na chodbě nabrala nějaký hezký oblečky a pak je šla vrátit, protože jí nebyly :grinning:
14. dub 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petaloudi:já to vzdala a používám klasické staré plátěné košilky... Jsou fakt k nezaplacení...
14. dub 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza Obrovská gratulace :wink: Týjo, malá má teď 4,75 kg, si neumím představit takový kus porodit :astonished: .
@darkwitch držím moc palce
@majcam Ahojky, my teď máme takové období pos...navrch. Tchánovi našli po 7 letech metastázy na plicích, takže mu minulý týden operovali jednu plíci a příští týden jde na druhou :frowning2: Mě zase pro změnu zjistil gyn. na prohlídce, že se mi opět po 3 letech udělal nádor na tom mém zbylém vaječníku :confounded: . Nevím co dál, mám tam jít teď koncem měsíce na kontrolu, jak to vypadá a pak event. operace, což si s malou neumím představit. Léčitelka mě od toho zrazuje, že to není zhoubné a otázka, aby mi vaječník nevzali celý, protože pak by to bylo hotovo úplně. Radila, ať v létě začneme pracovat na dalším mimču. Druhé si teda teď neumím představit, na druhou stranu, pokud by to mělo být teď nebo nikdy, tak je to jasné...Ale malá je OK. V noci spí třeba i 8 hodin, takže musím odsávat, což je opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bříško je mnohem lepší. Krásně se chechtá a moc pěkně drží hlavičku. Je to naše štěstí :wink:
Co Vy, jak žijete?
15. dub 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox uf to je mi líto :cry: ,ještě že máme ty naše jezinky,třeba se ten vaječník ještě nějak vyvrbí :confused: ,ach to zdravíčko..
16. dub 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek