• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
Ahoj Leni, zítra doberu Duphaston a MS by měla přijít v úterý, tak snad to tak bude. Takže bych začala stimulovat ve středu. A jak to přibližně vychází tobě?
2. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni: no to je úúúžasný,toto letí :wink: Já jdu na kontrolu až 13.července a až ten den mi píchne vyvolávačku :frowning2: A pak 7-8 dní čekání,až MS dorazí... Ale ono to uteče!! Jsem z toho tak zvláštně nervozní a přitom i natěšená, je to naše první IVF :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Leni, treba MS doroazi i bez vyvolavacky. :wink: A nebo spis nedorazi vubec.

Po UTZ napisu. Jsem docela zvedava, ze se v tom brise deje. Uz ho citim nonstop.
2. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anlek: tak to bych potřebovala,aby buď dorazila MS dřív,nebo vůbec :wink: :grinning: ...na víkend chceme jet pod stan,tak snad se snaženíčko zadaří :sweat_smile: To je něco,že je to břicho takhle cítit :confused: Držím palec!!! :wink:
2. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to budou ideální podmínky - pěkné počasí, čerstvý vzduch....to by bylo, aby to nevyšlo :wink:
2. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni: tak to bych byla pořádně v šoku :grinning: :grinning: Ale coooo,uvidíme, já už se tak těším na ten volný víííkend!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jede někam?
2. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenko, tak držím palce!!!! no minimálně si ten víkend příjemně užijete :grinning:
2. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barrco: děkuju :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem v Gennetu doma.

Rozhlizela jsem se, jestli neuvidim Milusi. A myslim, ze nevidela. :sweat_smile:

Takze OPU je posunute na utery, orgalutran mi pekne funguje a ty velci folici uz nerostou, tak pry dame sanci i tem malym, aby narostli. Plan je pry 14-16 foliku, snad je to dobre mnozstvi.

Jenom dr. Danek se dneska trochu vyznamenal. :frowning2: Predepsal mi utrogestan a v lekarne mi rekli, ze si ho pacient hradi sam, takze jsem v lekarne nechala 700 Kc, pri IUI mi ho hradila pojistovna, tak nevim, proc ne ted.

Miluse, mas predepsany prednison? Ja jsem nejak nepostrehla, kdy ho mam zacit jist. :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anlek ahoj :slight_smile: To nevadí,že je OPU posunuté,hlavně,že je vše v pořádku a folíky jsou pěkné :wink: :slight_smile: Cožeeee? To si fakt platila za Utroš tolik? A kolik ho máš? :confused: Ty pojišťovny jsou fakt za trest! :frowning2: A vem si,že to třeba budeme muset dlabat aspoň do 14tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vím,že jsem Utroš brala v zimě a doplácela jsem jěn něco málo,ani jsem to neřešila,ale 700,- ....noooo,je to mazec :frowning2:
2. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam ho tri krabicky, ale problem byl, ze to bylo: hradi pacient. :frowning2: To nechapu, proc jednou to bylo na pojistovnu a jednou ne.
2. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.....
anlek co mas za pojistovnu ze ti nehradi utros? ja si ho naposledy vyzvedvala pred 20 dnema a doplacela jsem minimum ani uz nevim kolik
2. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomu fakt nerozumím,proč to nenechali??? teď si vezmi,že někdo zůstane na nemocenský,bere prd a pak ještě tohle platit :angry: ....chjooo ....a to bůh ví,kolik by mohl člověk dostat léků,za který by jsme heště paltili a to nám jde z platu takovejch peněz na pojišťovnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam OZP, ale ja myslim, ze to neni chyba pojistovny, ale dr. :frowning2:
Protoze jsem uz mela utrogestan hrazeny a nebyl zadny problem ...
2. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš,že to může Dr. nějak ovlivnit??? :confused:
2. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No priste reknu v lekarne, ze to nechci a necham si dat novy recept, kde nebude, ze si to pacient hradi sam ...
2. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proc dr.? to limitovane neni, na dr. nezalezi.... ja utros vyzvedavala uz 3x celkem cca 7 krabicek a vzdy bez problemu
ale nedivila bych se kdyby od 1.7. treba zavedly ze se utros plati nebo podobne vylomeniny zdravotnictvi
2. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
On to napsal na recept. Skoro si myslim, ze to zvoral ... Jenze jsem pako, ze jsem se neozvala. :( No co, nevadi, clovek prijde o vic ...
2. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na co jineho nez na recept by to mel nalsat, asi porad nechapu :slight_smile: :sweat_smile:
uz jsi zaplatila tak se s tim nic nenadela, jinak hoklky kdyby nekdo utros chtel tak mi tusim ja1/2 krabicky zustalo
zadara
2. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zdravotnicvtí je fakt děs holky :cry: ...ale coooo,to mimi nám za to stojí!!! Ale je to hrozný :frowning2:
2. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se zeptam pri OPU, ale treba dr. Danek mi tvrdil, ze doplatek na puregon je adekvatni k IU, ktere kupuju a to neni pravda, platila jsem 900 IU 2047 Kc a 600 IU 1915 Kc. No ja si spis myslim, ze jak pribehl ze salu o hodinu pozdeji nez mel nas naobjednavane, ze byl takovy rozlitany ... Tak kliknul vedle, misto hradi pojistovna, hradi pacient.
2. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo : taky tomu moc nerozumim s tm receptem :sweat_smile: ...já ho měla v zimě na recept a taky jsem platila nějaký pakatel... :slight_smile:
2. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na receptu jsou tri kolonky: hradi pacient, spoluucast pacienta a pojistovny a posleni je hradi pojistovna ... A ja mam pocit, ze zaskrtl neco jineho nez chtel .... No jsem pako ;) Ale jsem rada, ze uz jsem doma.

Hypo tys mela prednison?
2. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 1/2 krabicky jsem chtela napsat
jo jako ze uz na receptu bylo napsano ze to plati pacient uz se trochu orientuju no ted uz nenadelas nic
u tohu puregonu ja platila podobne jen jsem mela 900 IU a 300 IU a ta vysla tusim neco kolem 1000,-
2. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
anlek: ahaaaaa, už chápu,blik,blik...se mi rozsvítilo :wink: :grinning: :grinning: ...netrap se tím,hold si to příště musíš ohlídat a my víme,na co si dát eventuelně pozor :slight_smile:
2. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo prednison a puregon a orgalutran pak jeste utros a fraxiparin a pak jeste nejaky leky \:slight_smile:
2. črc 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A odkdy jsi brala ten prednison?

Sorry, obcas me vyjadrovaci schopnosti jsou hrozne. :sweat_smile:
2. črc 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, jen si vzpomenout, tusim ze od zacatku stimulace
2. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
momentik to je blbost dostala jsem ho spolu z utrosem a ten jsem zacala brat po opu
2. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek