• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
OD VČERA KDYŽ JDU NA TOALETU TAK MÁM NÁZNAK KRVE. MS MÁM DOSTAT 3.2. DOCELA SE DĚSÍM :unamused:
30. led 2014 ve 12:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha: drzim palce at to je jenom poradne zabydleni
30. led 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
JE TO SICE DNES 11 DEN PO TRANSFÉRU NA TESTU JEDNA ČÁRKA A K TOMU SE PŘIDALO KRVÁCENÍ. :frowning2: BOHUŽEL POSLEDNÍ POKUS O MIMINKO JE PASÉ. TAK AT MÁTE ŠTĚSTÍ ASPON VY
1. únor 2014 v 10:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha to je mi líto :frowning2: ach jo moc jsem vám to přála...
1. únor 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha je mi to moc líto :frowning2:
1. únor 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch holka,ty jo ty to máš vážně za pár :wink: tak ať máš na porod hezké vzpomínky,ať je rychlej a v pohodičce :dizzy_face:
1. únor 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha: to je mě líto
1. únor 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn děkuji :slight_smile: no doufám, že už to přijde brzy :slight_smile: už se na to miminečko těším a každodenní smršt sms jestli už mě začíná přivádět k šílenství :grinning:
1. únor 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch : je to ne něco připomíná.ty lidi byli na zabití v tomhle :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza_ivd a když jim hned neodpovím, že nerodím tak za chvíli takže rodíš když neodpovídáš :grinning: hlavně u nás nikdo tak dlouho nenosil, tak jsou všichni ještě nervoznější, protože v tuhle dobu měly už všechny ženy po porodech aspon týden...
1. únor 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: no já pak už na to ani nereagovala.prostě jsem je nechala být.ale lezlo mě to na nervy strašně.Tak držím palce ať to s nima vydrzis
1. únor 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V ÚTERÝ JSEM VOLALA NA GENNET A KREV PODLE OČEKÁVÁNÍ NEGATIVNÍ. JEŠTĚ JSEM NA 26.2. OBJEDNANÁ K DR.LANGEROVÉ. :frowning2:
7. únor 2014 ve 21:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch gratulace, tak pak napiš , jak to probíhalo....a malé hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: velká gratulace......Tak už se nikdo nebude ptát uz? :slight_smile:
9. únor 2014 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza_ivd ted uz se vsichni jen ptaj jestli muzou prijet :slight_smile:
@mandre byla to rychlovka od rana jsem mela kontrakce tak po pstnacti minutach, v jednu jsem zalezla do vany ze se to bud rozjede nebo nic, ve tri jsme jeli do porodnice, kontrakce po peti minutach. Natocili mi monitor a pa se tvarila ze me spis poslou domu než na sal ale po nalezu mi oznamila ze jdem na pripravu a rodit, prijali me ve ctyri a v pul devate byla Zuzanka na svete. Vsechno se rozjelo jak mi praskli vodu a zaver byl trochu hukot protoze mala mela spatne ozvy a me to tlaceni moc neslo, takze me rovnou nastrihli jedna PA tlacila na bricho ze musime pohnout popravde z toho zaveru si pamatuju ze mi rikali co mam delat a ja si myslela ze to delam a pak jsem prisla ns to ze delam neco jineho :grinning: ale vysledek stoji za to :slight_smile:
9. únor 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch Klárko :dizzy_face: moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka !!!
9. únor 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha :frowning2: to je mi líto,pak napiš na čem jste se domluvily :pensive:
9. únor 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn dekuji a co vy mate jeste nejake moznosti?
@raducha to je mi lito :frowning2:
9. únor 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch velká gratulace :slight_smile:
9. únor 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch hm....,teď momentálně musím řešit zcela jiné problémy :frowning2: ,jak se říká otevři dveře ordinace a už je nezavřeš - teď mám kolečko po dr. :angry: :frowning2:
9. únor 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn jeee tak at je brzy dobre...
10. únor 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch Posíláme obrovskou gratulaci a přejeme Zuzance vše nejlepší do života :wink:
11. únor 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch moooc gratuluju k další geneťácké slečně :wink:
@raducha ach jo,člověk by si řekl,že to půjde jak po másle,když už si byla pohnojená a ono... :frowning2:
@monnn a jejda Mončo,snad ne nic vážného :confused:
13. únor 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: je nazdar.Tak jak se Vám daří a co další genetackej sourozenec :slight_smile:
13. únor 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza_ivd no nazdar!!!! :slight_smile: Nene N.bude jedináček :wink: ,na IVF nemám nervy :wink: ,co Víteček jak prospívá :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam no já kdybych Kristiánka rodila normálně, a ne císařem, tak by byl jedináček taky na 100% :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na to zase nemám já nervy :angry: :grinning:
15. únor 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inza_ivd a vy už se psychicky připravujete na 2.????? :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak my se dnes jedeme domluvit co s námi, nějak se mi tam ani nechce, už jsem psychicky uplně vyřízená . .. . .
@darkwitch Veeeeeelká gratulace, ani nevíš jak moc Vám to přeju! Ať Vám dělá malá jen a jen radost =o*
17. únor 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vveru děkuji, jak jste dopadli?
19. únor 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch moc gratuluju! :slight_smile:
20. únor 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek