• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
@mandre: bezva napad. Ja teda budu moci az v dubnu nejdrive. Cely brezen jsem na horach :grinning:
24. únor 2015 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosím o radu. Máme tři zt, jsme objednání do gennetu. Predtim mne gynekolog nechce poslat na zadna vysetreni - infekce aj. Je to standardní postup? Co nás čeká? Dekuji
24. únor 2015 v 11:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhra ahoj, jsme spolu i v jinem foru :grinning:
Muj gyn. take nic neresil, rovnou nas poslal do Gennetu a az tam nas poslali na vsechna mozna vysetreni - horm. profil, genetika, immuno, atd. Jak potrebovali. Takze to neni az tak nestandardni. Zalezi asi jak ktery gynekolog, verim, ze jsou i taci, kteri to nejdriv resi sami. I kdyz spis resi proc nejde otehotnet a pak posilaji do CAR. Kdezto ty otehotnis v pohode, jak je videt, ale proste z nejakeho duvodu se to neudrzi nebo zamlkne, tak verim, ze na to je klasicky gyn.kratky a tak radeji posila do CAR. My chodime na Letnou.
24. únor 2015 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia dekuju moc, ja uz z toho začínám byt neuroticka;( táhne mi na 38, tak ani nemáme cas. Jdeme taky na letnou. Jak se vede? Ja 2 tydny po revizi
24. únor 2015 v 11:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhra To verim, ze vek ti na klidu neprida. Ja jsem jeste starsi, ale je fakt, ze 2 deti uz mam. Ja mela revizi uz v srpnu, pak jsme museli cekat, v listopadu jsem stimovala na IVF, ale s takovym silenym vysledkem, ze ze zdrav. duvodu nemohl probehnout ET. Davala jsem se dohromady do ledna. V unoru bych uz KET mohla, ale jeste jsme to nechali, takze KET me asi ceka v breznu.
Uz mate u nekoho termin? Ke komu?
24. únor 2015 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jdeme 4.3. Jméno jsem nezaznamenala, něco jako krutova? Netušís časový horizont vysetreni? Do výsledku máme zákaz snažení;(
24. únor 2015 ve 12:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhra HP mi rekli myslim at se objednam 4DC, takze hned jak to pujde. Na genetiku jsme se taky objednavali hned a termin byl myslim relativne hned a immuno posilali az kvuli IVF.
24. únor 2015 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam To má zmáknuté :wink:
Dnes nás pustili z porodnice, od soboty jsme komplet :slight_smile: Máme Viktorinku, 51cm a 4470g, je to kus ženské.
24. únor 2015 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@vveru gratuluju :slight_smile:
24. únor 2015 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vveru Gratuluji!!! :dizzy_face:
24. únor 2015 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vveru:gratuluju.Teda opravdu kus ženské :grinning:
25. únor 2015 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak jedno ditko prospiva druhe je pry zamlkle. Tak doufam ze aspon to jedno to zvladne, ale ja mu verim :grinning:
25. únor 2015 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch musí,uvidíš to prtě to zvládne :dizzy_face: a u toho zamlklého to je definitivní nebo je tam šance ?
25. únor 2015 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@monnn přišlo mi, že u toho zamlklého šance není, když nebyla srdeční akce ale kdoví, zas mi přišlo že od pondělka vyrostla obě stejně, ale to může být jiným utz... budu počítat s jedním v nejhorším mě ještě překvapí :grinning:
25. únor 2015 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@darkwitch: urcite to jedno to zvladne. Neboj treba za mesic bude velike prekvapeni a budou tam dve. Treba si to druhe dava malou pauzicku a nechava vyniknout to druhe :wink:
25. únor 2015 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch
@monnn
@darkwitch Holky, moc Vám děkuju =o* A všem Vám držím moooc palečky!
27. únor 2015 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja vam tu radu nakonec doplnovat nebudu
9. bře 2015 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch počkej,jak to? Klárko co se stalo??? :frowning2:
9. bře 2015 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@monnn zamlkli obe. Zitra jdu na revizi
9. bře 2015 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch to je mi moc líto,moc jsem ti to přála,ale snad se brzy zadaří a posílíš naši řadu o něco později !!!
9. bře 2015 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@monnn dekuju.
9. bře 2015 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@darkwitch: to je mě moc líto.neboj když to šlo teď tak za chvili se k nám pridas...hned to rozšířis příští rok
9. bře 2015 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, nevíte podmínky, aby pgd hradila pojišťovna? Dekuji
9. bře 2015 ve 20:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhra my jsme v Gennetu před 5 lety za PGD platili 15 000Kč
10. bře 2015 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@monnn Dekuji moc. Bylo to na pojišťovnu? Měli jste blbe genetiku, nebo jen vek a potraceni?
10. bře 2015 v 09:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhra jj měli jsme IVF s PGD 4 pokusy "hrazené " pojišťovnou ,my jsme měli genetický problém :frowning2: každopádně to PGD zaplatíš jen jednou ¨- před první stimulací :wink:
10. bře 2015 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monnn tak alespoň ze tak, penězi neoplyvame, haha. Jsem uz objednána ke krutilkove, ať mi to vysvetli
10. bře 2015 v 09:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, narazila jsem na vaši diskusi.. stalo se některé z vás, že srdičko tlouklo jak mělo – zkraje 6tt a o týden později už tlouklo jen málo – tj. nižší tepová frekvence? A jak to dopadlo dál? Jsem po pátém ivf a zase to asi vypadá špatně..
10. bře 2015 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
darwitch: ani jsem nestihla pogratulovat a už musím napsat, že je mi to líto :unamused: Ale určitě se zadaří, když to šlo jednou půjde to i podruhé...my to po zamlklém zkusili hned druhý cyklus a vyšlo to :grinning:

vveru: veliká gratulace k holčičce :slight_smile:

Srazík bych dala, pokud to dáme logisticky dokupy :slight_smile:
11. bře 2015 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@petap1 doufám, že se pak zadaří rychle a tentokrát to dobře dopadne :slight_smile:
11. bře 2015 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek