Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monivo
9. črc 2009

ahoj svobik, vítám tě. Já chodím k primářce. Od včerejška jsem začala stimulovat - 1. IVF.

S tabulkou také souhlasím, už jsem anlek napsala do IP požadované údaje.

miluse
9. črc 2009

Hypo, no my měli taky 5-ti denní PK. Zkusím to vydržet do toho dalšího outerka.

Mě přišel Daněk akorát trošku pomalejší, ale jinak v pohodě 🙂

monivo
9. črc 2009

Holky, ste mě s tím pitím pěkně vybláznily 🙂 Už mám v sobě 1,5litru a v žaludku jezero 🙂 Budu si muset do práce přinést nějakou šťávu nebo co. Máme tady vodu z fontány, ale mám pocit, že z ní mám za chvíli žáby v břiše 🙂

Když to tak tady čtu, tak jsem zvědavá na nás a na sebe, jak to dlouho vydržím 😅

anlek
9. črc 2009

Moni ja myslim, ze je nejdulezitejsi pit az po OPU. 😉 Ikdyz ted ti to urcite take neuskodi.

lenkakubickova
9. črc 2009

já Daňka viděla jenjednou a připadal mi takový popletený,ale jinak ho neznám 🙂 Já chodím k Dr. Vykysalé a jsem spokojená,teď jsem byla a v po jdu znovu k Dr. Langerové na kontrolu na utz před stimulkou a je taky mooooc příjemná 🙂 Oni jsou tam v podstatě hodní všichni, myslím 😀

Milu: já kdybych měla pocit,že mám těhu příznaky tak bych bojovala s těhutestem jako o život 😀 😀

lenkakubickova
9. črc 2009

Moni: taky tu máme fontánu a v břiše mám rybník 😀 😀 😀

svobik
9. črc 2009

Holky fakt pijte, i kdyby jste měli pořád lítat čůrat. Já to nebrala tak vážně a pak jsem málem večer jela na pohotovost. Normálně jsem přestávala dýchat, dusila se a břicho měla jako meloun brrr. Jakmile jsem se začala prolévat, tak to ustoupilo. Já mám v mrazáčku taky 5 denní blastocysty 😉

anlek
9. črc 2009

Svobik, kdy ti zacal OHSS?

miluse
9. črc 2009

Leni, jenže já je právě nemám, no ono je taky ještě na ně brzo 😀

Já taky hodně pila a snažím se i pít a nejhorší je to vždycky v noci, to chodím i 2x za noc ☹ a to mě většinou spíš vzbudí děsná bolest v břichu, resp. močáku jak je nasosanej ☹ a na ET mi dr. říkala, že močák zas tak plnej nemám a já myslela, že se tam počůrám 😅

No tak já s Vykysalou moc dobrou zkušenost nemám, 😒 jinak ostatní mi tam přijdou celkem fajn. Vstupní pohovor s námi dělala Dr. Bydžovská, ta tam dojížděla z Liberce, nevím jestli tam ještě je a ta taky byla moc příjemná. Původně jsme měli jít ke Košťákovi, ale ten tam mezitím skončil,tak jsme mi skončili u primářky a ta je taky fajn.

svobik
9. črc 2009

Mě začal hned po Opu nejhorší to bylo druhý den. Právě, že jsem pila normálně, tak jsem si ho rozjela. Navíc mi odebrali 24 vajuch, takže mi ještě bylo špatně.

lenkakubickova
9. črc 2009

Milu: nebooooj, příznaky budou později 😉 🙂 Jsem na tebe moooc zvědavá 😵

Svobik: ano,budu pít,ikdyby mi to mělo téct ušima 😀 😀 😀

svobik
9. črc 2009

ale stačí přes den hodně a před spaním to sniž 😉

lenkakubickova
9. črc 2009

O.K. před spaním uberu 😀

zdepros
9. črc 2009

Ahoj, také chodím do Gennetu v Praze a zrovna stimuluji na první OPU, měli jsem dvě IUI, ale bohužel s negativním výsledkem, tak snad nyní uvidíme

monivo
9. črc 2009

Ahoj zdepros, a kdy jsi začala? Já včera 🙂 A čím stimuluješ?

lenkakubickova
9. črc 2009

Zdepros vítam tě tu 🙂

to nás tady najednou je 😵 😵

barrca
9. črc 2009

cus holky, jen zdravim a zase bezim na skoleni .... ja vas nestiham o prestavkach vubec cist, natoz reagovat ... jo a info o mych ivf poslu dle instrukci, diky Leni za IP 😀

lenkakubickova
9. črc 2009

Barco: nemas zac 🙂 ....ty se furt jen skolis,kurna ty budes nejak moc chytra ne??? 😕 😀 ...kdy frcis domu? 🙂

anlek
9. črc 2009

Tak jsem spachala nejake tabulky, je to prvni nastrel, jestre je minimalne graficky trochu vylepsim, zvetsim pismo, ...

svobik
9. črc 2009

anlek, my na spolubojovnicích už jednu máme. Tak možná můžeš chytit nějakou inspiraci 😉

zdepros
9. črc 2009

Monivo, začala jsem minulou sobotu a užívám gonal a ode dneška k tomu centrotide, a zatím v poho

Lenkakubickova, děkuji za přivítání

anlek
9. črc 2009

Zdepros a kdy mas naplanovane OPU?

zdepros
9. črc 2009

no v pondělí jdu na ultrazvuk a prý to vypadá na středu nebo čtvrtek, ale v pondělí mi to potvrdí

anlek
9. črc 2009

Aha, tak to uz brzo budes cekat na embryjka. 😵

zdepros
9. črc 2009

snad se něco urodí 🙂

lenkakubickova
9. črc 2009

Anlek: jsi šikulka,dobrý tabulky, tak šup,ať už dorazí mrcha,ať můžu vyplnit ostatní okýnka 🙂

Zdepros: juuu, tak to budou brzy miminka v bříšku 😵 😵

monivo
9. črc 2009

Zdepros a ke komu chodíš? Také jdu v pondělí na ultrazvuk, ale to budu teprve 7DC. Také mám Gonal a Cetrotide. Já chodím k primářce.

zdepros
9. črc 2009

lenkakubickova, miminko by stačilo 🙂

zdepros
9. črc 2009

monivo, no také chodím k Dr. Brandejské 🙂

monivo
9. črc 2009

Já si to myslela, ostatní holky tady mají spíš Puregon, takže podle toho Gonalu jsem usuzovala správně 🙂