Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zdepros
9. črc 2009

vypadá to že jsme akorát týden v cyklu od sebe 🙂

monivo
9. črc 2009

Ano, přesně tak. Jsem ráda, že už je primářka zpátky po dovolené příští týden, že můžu k ní. Léky na stimulaci mi vypisovala Langerová. Přeci jen budu klidnější, když mě uvidí i ta moje. Mám totiž něco předepsáno z imunologie a Langerová si nebyla jistá, jestli mi to nechat nebo nasadit Prednison. Nakonec nechala ten lék, co mi dali v imunii. Tak uvidím v pondělí co na to primářka.

barrca
9. črc 2009

Tak jo holky, konecne jsem vas docetla .... a poslala info Anlek 😉

Leni, prosimte budu chytra jak radio, jsem na 14 dni na skoleni ve Vidni - vracim se az v patek 17.7. - ale nastesti tu mam nepretrzity pristup na net, dnes uz mam vse za sebou, tak ctu az se ze mne kouri 😀

Moni, jsi sikulka ... ja take uz citila nejake tlaky celkem od zacatku, hlavne zadny stresy 😉

lenkakubickova
9. črc 2009

Moni: to jo,neni nad to,kdyz chodime na kontrolu k te Dr., ke ktere patrima a vi o nas vse, tak uvidis, co ti rekne v Po primarka 🙂 Jsem na tebe zvedava,jak dlouho budes stimulovat 🙂

Barco: teeeda,vubec bych nepohrdla byt 14 dni ve Vidni 😉 🙂 a co delas za praci,jestli se muzu zeptat?

Zdepros: nooo,tak to je skvely,ze jste s Moncou kousicek od sebe 🙂

barrca
9. črc 2009

Leni, ja si to take patricne uzivam, mela jsem toho ted v praci nejak moc a toto je pro mne relaxace a treba se jeste neco naucim. Pracuji jako analytik v bance 😉 ... ve Vidni uz jsem na skoleni poctvrte - jednou jsem tu byla i mesic ... mam to tu strasne rada, ta atmosfera (kavarnicky, dorticky ...) ... takze nabiram silu na dalsi stimulku 😉

lenkakubickova
9. črc 2009

Barco: noooo,tak to ti teda fakt zavidim!!! 😅 ...doufam,ze se jednou do Vidne taky podivame! Jen uzivej, budes potom plna elanu 😉 🙂

barrca
9. črc 2009

Leni urcite, Viden je kousek, da se sem dojet vlakem za 4 hodiny 😉 A drzim palce, at ti dorazi konecne MS 😉

barrca
9. črc 2009

teda z Prahy sem dojedes za 4 hodiny 😝

lenkakubickova
9. črc 2009

to jo,je to kousek 🙂) My jsme tam puvodne chteli na svatebni cestu a dostali jsme poukaz do pivnich lazni, tak jsme jeli za pivem 🙂) A Loni jsme meli naplanovany vikend ve Vidni na vanocni trhy,no a to jsem jaksi lezele v nemocni, tak do tretice se tam urcite brzy dostaneme 🙂 😵 ...MS se toula,potvora,ale ja ji dam! V pondeli ji popozene injekce! 😀

barrca
9. črc 2009

jasne, az se vydate, tak dej vedet, poslu tipy na vylety, kavarny, restaurace 😉
nejlepsi je neplanovat, ja uz ted neplanuji skoro nic ... ted jsem si naplanovala jediny tyden dovolene, ktery uz nemuzu zmenit a zrovna bych potrebovala do gennetu na injekci, ze ... 🙄

lenkakubickova
9. črc 2009

Barco: uvidime,kdy se vydame,asi to bude nejaky casek trvat, zalezi,jak to vse pujde s IVF 🙂 Jinak my si taky nic neplanujeme,jediny tyden,ktery uz mame 100% volny je posledni tyden v cervenci a meli bychom jet do Trebone. Jenze ja vim prd,kdy dorazi mrska a spis to vychazi,ze o dovolene budu doma,protoze budu muset chodit na kontroly pri stimulaci,coz ja na prd, no tak uvidime,aspon budu dyztak doma a odpocinu si 🙂 A kam ty razis na tu dovolenou,ze uz nejde zmenit?

barrca
9. črc 2009

Jedeme s partou kamaradu do chorvatska na jachtu, tedy vlastne na katamaran ... takze na mne zavisi dalsich 8 lidi a maximalne bych mohla najit za sebe nahradu, jenze ja se na to tesim cely rok ... je to fajn parta lidi a ja se jen valim na palube a ctu si a drbu s holkama a s kluky ... a schovavam se pred slunickem, protoze mam alergii 😀

barrca
9. črc 2009

... ale protoze se stimulka odklada, tak jeste zvazujeme, ze v srpnu jeste nekam pojedeme po cechach - proste jen vezmeme auto, nalozime psa a zasoby ... stan a spacak a projezdime nejakou lokalitu, nejlepe se zastavkou na morave u pribuznych 😀 ... ale to uz bude zaviset od ms, kontroly v gennetu a tak ...

barrca
9. črc 2009

.... ze bychom to vzali pres Trebon 😉

ivomal
9. črc 2009

Ahojte holky🙂 Po delší době nakukuju a moc všem držím palce.🙂

Netušíte, kdy se vrátí z dovolené primářka? Dneska jsem byla u Vykysalé i manžou a asi neměla den, něco se jí nezdálo na utz..., nic z ní kloudného nevypadlo a mého manžela naprosto vyděsila, že je něco špatně... 😖

lenkakubickova
9. črc 2009

no tak to musi byt parada!!!! 😵 😵 Jen si uzij dovci do zasoby,hold si pojedes pro injekci jindy,no,vsak ono to utece 😉 🙂

barrca
9. črc 2009

Je Ivi, tak to me mrzi ... o primarce nic nevim, chodim jen k vykysale a ted jsem na 14 dni ve Vidni. Urcite to nic nebude 😉

Jo, Leni ej to parada ... ja vim, stimulka neutece 😉 hlavne aby pak vysla, ze a na to hlavne musim byt hodne vzrelaxovana ... 😀

lenkakubickova
9. črc 2009

Ivomal: nevím,jak je to s primářkou,taky chodím k Dr.Vykysalé. Ale někdo z holek tu psal, že jde k primářce v Po na kontrolu,takže tam už asi příští týden bude 🙂 A neboooj, nic to nebude,uvidíš,že bude všechno v pořádku 😉 🙂

Barco: no tak to budeš sakra vyrelaxovaná!!! To ta stimulka a mimi půjde samo!! 😉 😵 😵

ivomal
9. črc 2009

Děkuji holky za uklidnění 🙂, celý večer jsem uklidňovala manžu, že to naše vymodlené miminko bude v pořádku, jen je moc mladé a trošku fláká růst, ale dožene to🙂 Nějak vnitřně to cítím, že je to a bude v pořádku. 😉

lenkakubickova
9. črc 2009

Ivo: neboooj,určitě to mimi dožene a je v pořádku 😉 🙂

monivo
10. črc 2009

Ivo, primářka už příští týden bude, jdu k ní v pondělí na kontrolu, taky jsem ráda, že je zpátky. Neboj, bude to OK. Já mám v kanceláři dvě těhotné, mají termín v září, a obě mají pořád něco. Jeden doktor řekne, že tam něco je a druhý, že je to v pořádku. 🙂

Tak gonal je úplně v pohodě, žádné viditelné známky píchání (modřiny apod). Za to po těch injekcích na ředění mám modřiny a to jsem si dnes píchala teprve třetí. Za chvíli budu vypadat, jak když mě manže bije 🙂

anlek
10. črc 2009

Moni, za myslim, ze ty modriny se delaji, ze ta latka naredi krev v miste pichu. 😒 Ale pro miminko to stoji vydrzet.

Docela brzo mi maji volet, jesti ET dneska nebo zitra. Kdyby dneska, mam si ted zavadet rano utrogestan? On ze me hrozne tece. ☹ Jak jste to holky delaly?

monivo
10. črc 2009

Anlek, ssi to tak je, že se dělají, jen mám trochu pochyby, abych si to píchala dobře. V pondělí jdu do gennetu, tak se raději poradim se sestřičkama. Teda, to je rychlost, už ET. A jak to vypadá s embryjkama?

anlek
10. črc 2009

Ja nevim, jak to vypada s ET, dneska mezi cca 8.30-9.00 mi maji z Gennetu volat, jak jsme na tom. Tak sedim u telefonu a cekam.

Ja myslim, ze pichas dobre ... Jen ta latka, jak je hodne koncetrovana v miste pichu udela, ze se v tom miste krev naredi opradvu hodne. Ale jak se vstreba, tak pak uz mas naredenou krev spravne. 😉 Moje laicke vysvetleni.

lenkakubickova
10. črc 2009

Ahoj holky 🙂

Mončo: no ty jsi šikulka s těma injekcema 🙂 A v Po se dozvíš,jak dlouho ještě budeš píchat a v jakých dávkách?

Anlek: mooooc držím palečky na dobré zprávy o emryjkách!!!! 😉 🙂 Hned nám dej vědět, jsem napjatá za tebe!! 😵

monivo
10. črc 2009

Lenko, injekce na ředění krve budu mít pořád, i v případě těhotenství. U těch ostatních mi to řekne dr. v pondělí, stejně mám dávku jen do pondělka. Pak dostanu další.

Anlek, taky doufám, že se mi krev ředí všude, kde má 😀

lenkakubickova
10. črc 2009

Mončo: jejda....celé těhu 😕 ☹ ...to mě mrzí...ale za to miminko to stojí!!! 🙂 😉

barrca
10. črc 2009

Dobre ranko kocky,

Anlek drzim palecky!!!!

Moni, si hrdinka, myslim, ze se brzy osoupes a nebudes to vubec vnimat ... muj muz ji konskou davku leku na redeni krve (protoze je po zanetu zil a embolii plic) a kdyz ma jit an operaci, tak si picha injekce (vetsinou do bricha) a take se mu delaji modriny, takze to je na sto procent normalka 😉

Tak ja se za bezim skolik, achjo ... ale vikend pred nami, tak to bude pohoda.... 😀

miluse
10. črc 2009

Anlek, já si před ET ráno normoš vzala utrouš 😉 A držím palečky na ET, aby ti brzy zavolali a ty už jsi event. dneska měla bobísky v bříšku 😉

anlek
10. črc 2009

Diky Milu, tak zavedu a budu oblemcana pripadne. 😅
Jinak mi stale nikdo z Gennetu nevolal. Za to uz v 7 (jeste v tu dobu velice casto spim) z PPL, ze mi vezou talire, svatebni dar pro segru. 😠