Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
21. črc 2009

Leni, pri prvni ultrazvuku (utery) mi dr. rekl, ze to vidi na pondeli, ale mozna i sobotu. Ze mam prijit ve ctvrtek a dohodneme se presne, nakonec to nebylo pondeli ani sobota, ale utery. Oni to posouvaji, jak se jim to zda.

No bricho napnute mam, tvrde take, tak snad nebudu zitra za hypochondra.

Mysko, tehu priznaky nejsou podstatne. 😉 Ty muzou byt a nemusi.

lenkakubickova
21. črc 2009

Já se na ty dny jen tak ptám kvůli té naší "dovolené" jak rozplánovat nějaké výlety,ale tak to je stejně asi individuální,no 😅 ...tak uvidíme,kdy si mě pozve Dr. na další kontrolu 🙂

Myško: drž se a uvidíš co bude,až budou výsledky, třeba budeš příjemně překvapená a mimi bude vidět později 😉 🙂

anlek
21. črc 2009

Leni, ja se obavam, ze ted ti pujde dovolena tezko naplanovat. 😖 Pri kazde navsteve se den OPU muze menit.

lenkakubickova
21. črc 2009

Anlek: no u nás je ta dovča spíš toho tylu,že třeba někam odjet na 1-2 noci a zas domů,aly uvidíme. Teď třeba jedeme v Pá k tchýni a v So s ní ráno vyrážíme do Velhartic a pak do Rabí, na jednu noc, tak už se těším 🙂 😵 Pak jsem třeba mysleli, že by jsme jeli zase někam takhle na chvíli...no, uvidíme,miminko je samozřejmě přednější 🙂 Já jsem strašně zvědavá,kdo nám tu první oznámí, že čeká dvojčátka 😉 😀 😀

anlek
21. črc 2009

Milu. 😉

Ja si myslim, ze mam jen jedno. 😀

lenkakubickova
21. črc 2009

aby neměla dvojčátka Milu i ty 😉 😀 😀

anlek
21. črc 2009

Prenechame je Milu, jo? 😀 Chci videt ten sok, za 14 dni az pujdu na ultrazvuke a oni tam budou dva. 😀 Jeste, ze u toho ultrazvuku budu lezet. 😀 Jsem se nejak smirila s jednim. 😅

lenkakubickova
21. črc 2009

jasně,přenecháme je Milu 😉 🙂 A už víš,kdy jdeš na utz? ....ja tak nějak budu šťastná,když to těhu na poprvé vyjde i s jedním mimi,ale hlavně,ať se to povede!!! 😉 😵 😵

anlek
21. črc 2009

Leni, nevim. To se dohodnu zitra ... Dneska uz jsem nemela odvahu se dohadovat s tou zmatenou sestrou. Rikala, ze se ma jit 3 tydny po ET a chtela me objednavat na driv. Na ET jsem byla v sobotu, tak nechci jit pristi tyden (to by bylo dva tydny a nejake dny), ale az prespristi tyden. Aby urcite prtous byl najitelny. Ne zazivat to, co Myskaaaa. Neni kam spechat, nekdo tam je (o tom jsem uz ted presvedcena na sto procent, tak on neutece, jeste nema nohy). 😀

myskaaaa
21. črc 2009

tak holky hcg 466, minule pondeli 266, ach jo..takže špatnééé. Bud mimodel. nebo biochem....tak uvidim az prim. zavola co mi rekne...

anlek
21. črc 2009

Hmmm, takhle podle hodnot to nevypada dobre. ☹ Kdy byla posledni MS, nebo kdy byla priblizne ovulace?

barrca
21. črc 2009

Ahoj holčiny, byla jsem na obědě a teď koukám co se děje ☹ ....Mysko, vubec se neomlouvej a pekne se z toho vypis a hlavne nehazej flintu do zita!!!! Drzim moc palce.

myskaaaa
21. črc 2009

posl.menstruace byla 15.6.... a ovulaci mivam spis driv nez pozdeji,nejak kolem 10.,11.dne...no naprd....hlavne v porovnání s min.pondělkem by ta hodnota mela být několikatisícová....tad uz se jen modlim aby to bylo bioch....kdyz uz je to blbe...

lenkakubickova
21. črc 2009

Myško: to mě moc mrzí ☹ ...to není prosperující těhu ☹ ...tak dej vědět,co bude dál,jestli budou čekat,zda bude klesat HCG,nebo tě pošlou na pozorovnání do nemocnice...chjoooo, to mě mrzí beruškoooo ☹ Ale neboj,je dobře,že se na to přišlo takhle brzy a hlavně,ať jsi v pořádku!

anlek
21. črc 2009

Mysko, to asi je opravdu spatne. ☹ Ja porada verila, ze se to vysvetli. Zkus, az ti bude volat primarka, se s ni dohodnout, co se mohlo pokazit. Abyste se tomu priste vyhli, jestli treba nepoterbujes nejake leky, ...

myskaaaa
21. črc 2009

Diky hoky, zkusim se ji vyptat...zkousim uklizet, nejak se zamestnat....uz aby zavolala,nosim mobil porad u sebe...sef v praci uz trochu vyvadi protoze jsem posl.dobou behala porad po doktorech a mlzila jsem...ale nevim jak vydejcham az se zase zitra bude ptat kde jsem byla a jak se mnou ma pocitat do budoucna...v mezicase tady spekuluju o tom mu to rict tak trochu narovinu...byla jsem tenhle posl.tyden stejne uplne mimo myslenkama a prace jsem nenadelala az tak moc (v kanclu u pc)....tak nevim jestli jako dal mlzit nebo mu to rict...podle toho co mi rekne primarka...pak poradite,jo? jsem rada ze se vam muzu vypsat, diky...

anlek
21. črc 2009

Mysko, uprimne, pokud nemas naprosto uzasneho sefa, tak bych pomlcela. ☹ Aby te jeste ke vsemu necekala vypoved. Znam par holek, co podstupovali IVF, dopredu to rekli sefovi a byly bez prace. Pokud by tohle u tebe mohlo hrozit, tak mlzit, co to pujde.

lenkakubickova
21. črc 2009

Myško,určitě napiš co Dr. a pak ti tu rádi poradíme 😉

lenkakubickova
21. črc 2009

v tom s Anlek naprosto souhlasím

anlek
21. črc 2009

Mysko, ta primarka porad nic? ☹

barrca
21. črc 2009

Mysko, to me mrzi ... cely den mam hroznou honicku, ale snazim se jednou za cas nakouknout.... a porad nic ... hlavně hlavu vzhůru, já si zatím prošla "jen" neúspěšným ivf, a také to bylo dost náročné, ale jsme mladé a vše nás ještě čeká. Já osobně šéfovi nic neříkám, i když je celkem ok, ... nějak nechci, aby to v práci věděli a hlavně nikdy nevíš, jaká bude reakce ... já vždy šéfovi říkám např. , že mě čeká operace (když jsem šla na opu) a nebo že jsem prostě marod .... ale to fakt záleží, šéf od šéfa.

dracekmracek
21. črc 2009

mysko to mě moc mrzí ☹ jak holky říkají radši to šéfovi neříkej,mně takhle donesli výpověď do nemocnice.... 🙄

barrca
21. črc 2009

Leni, jak to jde s injekcemi, co nožky, doufám, že už tolik nebolí 😕

anlek
22. črc 2009

Za pul hodiny jedu do Gennetu, pak pisnu, co mi dr. rekla a doufam, ze se budeme moci vydat. Je mi lepe. Skoro si pripadam, jak hypochondr. 😅 Prijdu k dr. a budu rikat, bricho bolelo, ted uz jen tlaci. Ale ono je to vzdycky horsi vecer, rana byvaji dobra.

barrca
22. črc 2009

anlek, tak to nějak v tom vedru zvládni (no as už si to zvládla) ... jak to šlo? Je lepší mít jistotu, vůbec bych se nezabývala tím, zda vypadáš jak hypochondr ... pro klid duše 😉

lenkakubickova
22. črc 2009

Ahoooj holky 😵 Mám děsnou honičku,takže fakt nestíhám moc psát... 😝

Anlek: držím moooooc palce,ať je kontrol O.K. a můžete vyrazit do Německa!!!! 😉 🙂 Super,že je tio líp 😵 😵

Myško: tak co primářka,víš něco nového?

Raduš: injekce už jsou docela pohoda, včerejší večerní včelak,jako by nebyla 🙂 Prostě jsem si asi zvykla,akorát zítra večer mě čekají dvě 😕 😅 ...jedna do stehna a jedna do pupíku, tak jsem na sebe zvědavá 😀 Jooo a včera jsem měla celý den průjem jako bič!!! A tak jsem volala do Gennetu,jestli to nemám z Fostimonu a to tele na telefonu mi řeklo,že vůbec neví, že mám vydržet do zítra a kdyby se to nezlepšovalo,mám volat...no mazec!!! To jsou poradkyně ☹ 😠 ...ale je to super, atím průjem nikde!!! 😅

myskaaaa
22. črc 2009

Ahoj holky... tak včera primarka volala před pů 7 večer, to byly nervy celej den... No a podle hodnot hcg nemůže soudit, takze v patek mam prjit na krev na hcg na statim a s výsledkama k ním a podle toho se rozhodne, jestli mě pošle do nemocnice nebo ne....ach jo, tak se snažím být v klidu, stejně to nemohu ovlivnit, jsem v práci, šéfovi mlžím, že v pátek se rozhodne jestli pujdu do nemocnice nebo ne (ale netuší s čím), tak se tvaril s hlavou v dlanich dost zoufale a premýšlel nad prací, aby to tu nezůstalo rozdělaný...ještě to budeme řešit...
Jinak díky za podporu všem..
Jinak Leni myslím na Tebe, jsi statečná s pícháním.... budu si sem pak chodit pro rady..🙂 hlavně že průjem ustal
Holky držte se,Anlek ať je vše v pořádku a můžete vyrazit..

lenkakubickova
22. črc 2009

Myško držím palce!!!! A kdy jdeš v Pá k primářce? Já jdu k ní na 8:15...třeba se potkáme 😉 ...opatruj se a budu moc držet palce,ať se stane zázrak a HCG stoupne a vše je jak má být!!! I to se prý stává,že nejdřív roste pomalu a pak vyskočí,kééééž by!! 😉 🙂 ....a šéfovi můžeš jen říct,že jsou to ženské potíže,ˇale nic vážného...víc se ptát nebude.

anlek
22. črc 2009

Tak jsem doma, vajecniky zvetsene, volna tekutina v brise, ale pry nic dramatickeho. Pry se tohle po IVF stava, zvlaste, pokud je tehu. A dr. se tvarila, ze ranne tehu to nejspis je. 😵 Vzali mi pro jistotu hromadu krve. Takze my pojedeme, auto mi nevadi ... Posedavat, polehavat muzu doma i v Nemecku. 😅 A potrebuju zamestnat hlavu necim jinym nez jen premyslenim, zda se mimis drzi a nepousti a podobne bajecne myslenky. 😔

lenkakubickova
22. črc 2009

Alek: supeeeeeer!!! To je skvělý,že je vše O.K. Gratulujuuuu!!!! 😵 😵 A užiješ si Německooooo 🙂 Kdy jedete?