Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

maharal
6. srp 2008

Díky moc všem za rady jste moc fajn. Už jsem tam volala a hned ho chtěli už objednat na září, ale nejdřív to musím probrat ten termín s manželem tak ho objednám až zítra.Tak se tu zatím mějte já jdu za chvíli do práce pa.

evaluca
6. srp 2008

Ahoj ženský. Jsem tu poprvé a ráda bych se zapojila do vaší konverzace a podělila se o svoje zkušenosti a taky získala od vás ty vaše. Gennet v Praze taky nabštěvuji, máme za sebou 1. pokus ET, ale bohužel se nezdařilo. Bylo to před 4 týdny. Teď chodím na pozorování protože je podezření na mimoděložní těhotenství. Máme zamražených 6 embryí, tak když bude vše ok, chtěli bychom příští cyklus na KET. Máte s tím někdo zkušenost a taky se chci zeptat jestli se to platí. Předchozí cyklus jsme měli hrazený pojˇšťovnou, ale nevím jestli se to na KET taky vztahuje. Děkuji a jsem ráda že tu můžu být s vámi 🙂

lendulka007
6. srp 2008

Evaluco, KET se platí a stojí 5.200,- Kč. Celý ceník najdeš na webu Gennetu. Já nikdy na KETu nebyla, ale předpokládám, že vše je stejné jako při ETu. Jen ti musí růst sliznice, pokud neporoste dostaneš Estrofen.

Jarčo, tak hezky odpočívej a hezky pohlaď ty svoje mimísky, ať se pořádně zavrtají. Kdy plánuješ to testnout? Vydržíš těch 14 dní? Já jsem zkusila 13.den a pak 14.den jsem šla na krev.

Maharal, M/T dělá p. Vik jen ve středu ne ale každou. Je to moc milý pán. Tak hodně štěstí na M/T.

blucka
7. srp 2008

Ahoj snazilky,
pripajam sa k teme o prijemnosti personalu, vcera som bola na kontrole v gennete. Chodim tam od rijna minuleho roku, zo zaciatku sa mi zdali vsetci super, ale poslednu dobu mam pocit, ze sa to horsi, hlavne sestry, neviem, ale moc prijemne to naozaj neni.

katuska23
7. srp 2008

blucko nápodobně, doktory bych jakžtakž pochopila ale ty sestry 😠 Když jsem si tam volala na objednání(pozor Vykysalá mi řekla že nemusím) tak to už nasr... zvedla sestra a řekla.Ježiš už další?
Místo toho aby chápaly jak nám je 😠
A můžu se zeptat jak jste na tom co s vámi dělají?Já ani nevím co budeme te´d dělat my 😅

blucka
7. srp 2008

Ved to, clovek tam ide s trapenim a ked sa k nam segry takto chovaju, tak mi je z toho blbe.......
Ja neovulujem takze beriem clostil a az teraz sa tam objavilo vajicko, dnes si mam pichnut pregnyl a snazilkovat, mohlo by to vyst, som zvedava ako to dopadne, lebo uz ma to nebavi. Musim sa odhodlat a pichnut si ho, to bude hysterie.... ☹

blucka
7. srp 2008

v rychlosti si catam spatne prispevky a viem ze cakas na IUI, ak sa smiem spytat, aky mas problem?To som nejak nezachytila

katuska23
7. srp 2008

blucka já taky nemám ovu,ale clostil mi nepomohl tak jsem se dostala do caru.Tam mi zjistili zvýšený prolaktin, PCO,mužské hormony či co 😅 ale teď se tam jedu domluvit na operaci,lékař mi objevil velkou cystu která mi tlačí na vaječník. Oni jí tam zase neuvidí a já budu za blbce 😔 Ani mi doktor nic nenapsal 😠
Držím ti palečky 😵

blucka
7. srp 2008

mne zabral clostil az treti-posledny krat.Ja mam tiez lahko zvysene muzs.hormony, tak na to beriem prasky, aby som vobec dostala menzes.Citala som, ze prolaktin je casto pricinou neplodnosti, neboj zaliecia ta, odstarnia cystu a ani sa mozno nenazdas a budes tehulka, musis verit aj ked chapem, ze je to psycho........ ☹
Tiez drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo.

evaluca
7. srp 2008

Ahoj, moc děkuju za zprávičku. Jinak mi to v Praze v Gennetu připadá jak na běžícím páse v krámě. Moc to na mě dojem nedělá, ale jestli se to povede, jako že doufám že se to jednou povede, tak neřeknu ani slovo. Jinak ohledně těch testů, jsoou pěkně naprd, všechny moje problémy vznikly z toho že 14.den byly testy negativní ( těhotenských testů asi 5 druhů ). Tak jem se objednala na kontrolu ale podle ultrazvuku samozřejmě nic, což je asi celkem logické. Doktor mi nevzal ani krev. Ukončil neschopenku a já začla běžný život. Za týden už jsem ležela v nemocnici protože jsem o miminka přišla. Takže jsem se o těhotenství dozvěděla až pozdě - teď si vyčítám že všechno mohlo být úplně jinak kdybych zůstala doma ležet.

lendulka007
7. srp 2008

Ahoj holky, já se přidám k tématu o sestrách. Sestry, které jsou tam déle, jsou opravdu úžasné. Bohužel ty mladší, ty tak báječné nejsou. Ale co s tím uděláte, nic. Chodit a domlouvat se jen s vyzkoušenými sestrami. Já pokud opravdu nutně něco potřebuji, tak se domlouvám jen s jednou sestrou.

Evaluco, je mi líto, že jsi o miminka takto přišla. Ale třeba by to skončilo, i kdyby jsi byla doma. Musíš to vzít tak, že se to tak mělo stát. Já vím, že je to těžké, ale stejně ti nezbývá nic jiného, sebrat sílu a jít dál. Tak ti přeju, ať se brzy dočkáš. A opravdu to nikomu nevyčítej.

evaluca
7. srp 2008

Agentko Lendulko děkuju. Ale sama víš když něco tak strašně chceš a my tady chceme všichni to samé, tak každý den navíc je šíleně dlouhý.

evaluca
7. srp 2008

Jsem v pohodě, ale depky mě občas neminou a proto jsem tady s vámi. Jak dlouho už se snažíte o mimi?

lendulka007
7. srp 2008

Evaluco, a právě to je ten problém. Když někdy moc chceme, tak právě proto se to nedaří. Já po 2. IVF jsem pochopila spoustu věcí. Bylo to bolestné, ale něco jsem se naučila. Mohu říct, že ty nezdary tě prostě lecčemus naučí.
My se o mimi snažíme 2 roky. 1 rok v CARu. Ale, co chodím i na neplodnost, kde je spousta holek, kterým se povedlo až po 7 letech a mé neúspěchy, ... , prostě jsem si řekla, že to ce se má stát, se stejně stane, a to že budu nebo nebudu ležet, tomu stejně nepomůže. Je to už dopředu dáno. Hlavně, to chce nemyslet, nepřemýšlet nad tím a ono to vyjde. A ta psychika s IVF opravdu zamává? No, takže mě čeká 3.IVF, tak si říkám, že do třetice všeho dobrého.

A jak se snažíte vy dlouho? A kde je u vás problém?

blucka
7. srp 2008

Evaluco, suhlasim s tym, ze co sa ma stat stane sa, psychika naozaj urobi svoje, ale je tazke na to nemysliet ked mas cely mesiac rozplanovany, kedy aky prasok vziat. Ale snazim sa s tym bojovat. 7 rokov cakanie, klobuk dole tymto zenam................

evaluca
8. srp 2008

My se snažíme 1,5 roku. V čem je problém vlastně nikdo neví. Manžel je naprosto v pořádku, takže já a moje vajíčka. Jednou jsem do jiného stavu přišla normálně a to hned potom co jsme se s manželem rozhodli, že chceme miminko, ale v 7t umřelo a od té doby nic až teď po 1.ET. Máme jich ještě 6 zamražených , tak doufám že jsou silný a tentokrát mi dají ty správné. Ale po tom co se teď stalo počkám 2 měsíce. Jinak zítra frčíme na dovču, tak se moc těším a až se vrátíme tak se zase ozvu. Jste holky fajn a každé z vás přeju krásné miminko......

evaluca
8. srp 2008

Jojo, jenže to je právě to nepřirozeno 😠 My víme od 1.dne kdy máme mimi v sobě a tak to vnímáme moc moc brzy a nedá se na to nemyslet a tý psychice a stavu to určitě nepřidá. No jo, ale na zázraky věřím a na osud taky, ale jen se šťastným koncem 😉

lendulka007
8. srp 2008

Evaluco, tak to je moc fajn, že máte 6 mrazáčků. Mně třeba na zamražení nikdy nic nezbylo. 😢 Ale mohu ti říct, že opravdu je asi nejhorší, že nevíte, kde je problém, ale zase na druhou stranu můžete zkoušet doma či IUI než se vrhat rovnou do IVF. Tak se drž, ono to vyjde, třeba teď na dovče. 🙂

Dnes mě čeká konzultace s Vyky, tak jsem zvědavá, co vymyslíme. Já plán mám. My dovču naplánujeme, až po té dnešní konzultaci.

draci
8. srp 2008

Už se také těším na nějakou dovolenou, ale přesně... čekám na konzultaci u Brandejské jestli v září 2. IVF...

lanna
9. srp 2008

Ahoj Katusko tak co jak jseš na tom,už maš nijakyj termin kvuli ti cyste. A jak se cytiš boli to nebo se to da vyderžet. Ja na tebe furt myslim 😵 .Tak at jseš v požadku a co nejdřiv cystu prič.. 😵 😵 😵

katuska23
9. srp 2008

Ahojky lanno,to jsi moc hodná 😵 jedu do Gennetu ve středu tak uvidím, tenhle měsíc jsem zase neměla ovu 😔 břicho mě bolí,někdy vůbec někdy dost.
Mám smlouvu v práci do konce září ale těžko si můžu hledat novou práci když jezdím po doktorech ☹ navíc si myslím že je to na dlouhý lokte.

lanna
9. srp 2008

Ahoj tak na tebe budu myslet 🙂 ,to maš pravdu taky jsem sy myslela že to bude jednoduchi a richli,ale to ježdeni na ti UZ a vše okolo to se tahlo jak pracovni tyden ☹ ,
Ja to z praci mam dobri proste kdyš mam nijaku KO tak bez problemu,jsem sama sobe šef,takže sy delam volno kdy to potřebuji.Nekteři holky tady psaly že je nechtely z prace pustit a to je hrozny a dokaže naštvat 😠 .
Tak nebud smutna uvidiš že sy tady jednou budeme psat o nečim jinem než o nemocech,držim moc palce... 😵 😵

lanna
9. srp 2008

Ta se zati mnej krasne 😅 ,ja už musim jit,večer nakouknu, 😵 ,a na středu všychno nej,nej,nej lepši 😵 😵 😵

wokounek
11. srp 2008

I já se připojuju, Katusko a přeju ti hodně štěstíčka, ať je ti líp a ten problémek je co nejdřív pryč a pak na cestě mimísek 😵 ...jinak, Lanno to v té práci ti závidím ... já nevím, jak to tady sdělím...nikdo (kromě jedné mé kolegyňky nic neví a snad ani netuší) ... tak si nevím rady, jak to řeknu šéfovi... to, že zřejmě budu potřebovat cca 14 dní časovou flexibilitu kvůli té stimulaci ... holky, nevíte některá jak to chodí? Přečetla jsem si, že se po transferu doporučuje pracovní neschopnost a klid .... předem díky za rady porady 😉 ..zatím pa, krásný den a mějte se.

dostalova42
11. srp 2008

Ahojky holky už jsem spátky z dovolené 🙂 🙂 🙂 a řeknu vám vynikající věc čekáme dvojčátka

wokounek
11. srp 2008

Gratulujuuuuuuu 😵 a držím pěstičky, ať to všechno zvládnete a mimískové jsou silní 😀

katuska23
12. srp 2008

Ahoj holky,

jé dvojčátka 😵 gratuluju 😵 dokotrka Vykysalá řekla že je u mně vícečetné těhu 100% i bez umělého 😵

Jedu zítra,bojí bojím,už se mi o tom i zdálo 😔

dostalova42
12. srp 2008

Ahojky holky moc děkuji ,katusko 23 neboj se dopadne to dobře , já jsem se také velice bála a koukej máme dvojčátka .

dostalova42
12. srp 2008

halo halo je tady někdo
😉 😉

lanna
12. srp 2008

Ahoj holky.... 😵

Katusko tak hodne štesti na zitra,at dopadneš co nej lip,uvidiš že to nebude nic hroznyho,a vubec se neboj furt mysli proč to delaš kvuli komu a vono ti to pomuže,dodati energiji,posilam ti hodne sily..Tak že rano at maš dobrou naladu a žadnyj strach,BUDE TO DOBRI...