Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
6. srp 2009

Anlek: jsem nervozní za tebe 😀 😀

Zdepros: to je supeeeeeeer, ikdyby tam byl jen jeden puntík,ale je tam!!! 😵 😵 Byl s tebou manžel? 🙂

Raduš: tak to ti to uteče jako voda!! o máš dovču za dveřma 😉 🙂

lenkakubickova
6. srp 2009

Zdepros: no je fakt,aby jsi nebyla za 14 dní překvapená co??? 😀

zdepros
6. srp 2009

no byli jsem tak spolu, doktorka neuměla zapnout tu televizi co je nad lehátkem aby z toho taky něco měla, tak to tam prohlíželi s manželem spolu a manžel říkal že je tam rozhodně jenom jedno 🙂

anlek
6. srp 2009

No uvidime, ale ja jsem presvedcena o jednom. 😀 Jen pockejte, jak me tu pak budete ovivat, az prijdu s tim, ze jsou tam dvojky. 😀 Ale ted vazne, me je lito, ze uz mi skonci ta doba, kdy nevim, kolik. 😔

zdepros
6. srp 2009

a včera to tam bylo super, nebyl tam vůbec nikdy vzala mě ještě dřív než jsem byla objednaná-tak by to mělo být 🙂

anlek
6. srp 2009

U koho jsi byla?

Ja jdu sama, muz nejevil moc zajem a ma schuzku, ze pry pocka na UTZ, kde bude uz neco videt vic nez jen puntik. 😀

zdepros
6. srp 2009

no Leni ty by sis je asi opravdu přála viď 🙂

anlek
6. srp 2009

Ja bych brala radsi jedno, ale pokud budou dve, tak take neni spatne. Jen bude rada veci slozitejsich. 😉

zdepros
6. srp 2009

Já chodím k primářce, no manžel tam byl zatím vždy se mnou, ať je v obraze 🙂

barrca
6. srp 2009

zdepros, gratuluji k puntíku 😀 😀 😀

anlek
6. srp 2009

Zdepros, tak to je manzel dobry. Protoze ja mam casto pocit, ze jsem tam vic nez doma. To on by s praci nezvladal tam byt se mnou pokazde. Byl se mnou na kontrole 20. den pred IVF cyklem, pak jsem byla 2x sama na UTZ, jak rostou folici. Na OPU a ET se mnou byl, to bylo potreba. No a kdyz jsme tam byla s tim OHSS, tak jsem byla zas sama. A pak jsem byla jeste 2x na krvi sama. Ted jdu take sama.

zdepros
6. srp 2009

Leni, manžel má volnou pracovní dobu takže to spíš dělá problém mě v práci že tam každou chvilku jsem, a pak když tam stvrdu třeba dvě hodiny tak je to blbý,

anlek
6. srp 2009

No manzel ma svou vlastni firmu, je sam sobe sefem, ale pracovat musi i tak. 😖

zdepros
6. srp 2009

jj, to je jasný, a nemáš představu jak dlouho si nás tam v gennetu nechaj než nás pošlou ke svýmu gyndaři?

lenkakubickova
6. srp 2009

Zdepros: tak to muselo být hezký,když tam tu tečku manžel zkoumal taky 😵 Tak ještě jednou gratuluju,že je mimi tam,kde má být 🙂 A držím palce,ať je pořád vše v pořádku! 😉 🙂

Anlek: tak to už se nemůžu dočkat,až tě tu budeme ovívat 😀 😀 😀 Hlavně,ať je vše v pořádku! 🙂 A je ti to líto??? Pročpak? Bude ti chybět to napětí? 😅

lenkakubickova
6. srp 2009

holky, mně včera psala Kačenka, že si tam snad dokonce možná pacientky nechávají do šestinedělí,pokud chtějí, tak se na to klidně zeptejte,pokud by jste měli zájem 🙂 Kačenki i hypo si tam nechali 🙂

anlek
6. srp 2009

Me se libi to prekvapeni ... Jsem si ho asi o dne natahla, sestricka myslim nabizela termin stredu nebo ctvrtek, tak jsem brala ctvrtek. Vis ode dneska budeme vedet, kolik jich .... Zatim je to prekvapeni a me se libi. 😉

Ja myslim, ze si nas nechavaji do srdicka. Ale uvidime s cim prijdu odpoledne.

zdepros
6. srp 2009

holky moc děkuju, jejda tak to by bylo fajn, kdybych tam mohla zůstat, já mám doktora na druhým konci prahy je sice fajn ale to cestování pak se mi absolvovat nechce tak bych si musela někoho sehnat ☹

zdepros
6. srp 2009

Leni tak nás nenechej dlouho čekat, už teď jsem všichni napjatý 🙂

anlek
6. srp 2009

No ja nebudu chtit zustat, zaprve mi to prijde trochu nefer, kdyz jsou dlouhe cekaci lhuty nez nekdo dostane prvni konzultaci a je to nekdo, komu bezny gyndr. k miminku pomoct neumi. Potrebuje CAR. Za druhe, me pomerne dost znervoznuje, ze jsou tu az moc peclivy az moc. V pondeli jsem mela poradnou depinu, jak jsem cekala na vysledky krve. Oni se tu setkavaji s patologiemi urcite casteji nez obycejny gyndr. Ale me to nedela dobre. Vetsine holek asi jo. 😖

anlek
6. srp 2009

Jasne, hned pojedu domu. Jen koupit kureci kostry, odpoledne me babicka bude ucit varit tu nejlepsi kureci polivku, kterou umi jen ona. 😀

seb
6. srp 2009

ahojky všem, neznáte někdo dr. Matoušovou z Gennetu ? Jdu k ní na ultrazvuk, tak jestli nemáte někdo info, jestli je příjemná, zkušená, milá atd. 🙂

zdepros
6. srp 2009

tak to se pak s náma můžeš podělit o recept 🙂

anlek
6. srp 2009

Seb to asi bude nejake dr. z geneticke casti. My, co si tu povidame, tak zname dr. z CARu. ☹ Takze minimalne ja ti neporadim.

lenkakubickova
6. srp 2009

Anlek: neboooj,pak se budes tesit na dalsi prekvapeni,na srdicko,pak zas na to,jestli ma miminko/ka pindika nebo pipinku a spoustu dalsich radosti a prekvapeni 😉 😵 😵 Mnaaaaam,taky bych si dala kureci polivku!!!!

ja mam gynekologa v pohode,takze,pokud se nam mimi povede na poprve,tak se k nemu normalne vratim a je kousek od Gennetu,takze cestovani budu mit nastejno 🙂 Ale pokud by muj dr. stal za prd, tak tu klidne zustanu, nez hledat nekoho uplne novyho ☹

lenkakubickova
6. srp 2009

Seb: bohužel, jak říká Anlek, to jméno mi nic neříká ☹

barrca
6. srp 2009

Leni, a jak ti dnes vůbec je? Už to břicho trochu povoluje?? 😕

anlek
6. srp 2009

Tak v brise mi sidli JEDNO miminko, ktere je velke 5,4 mm a tluce mu srdicko. Dr. me chce videt jeste za 14 dni, aby urcila presne stari plodu (tomu uplne nerozumim) a predepsala mi, kdy ktere vysetreni. A mam uz rozumne vychazky 4h dopoledne a 5h odpoledne.

lenkakubickova
6. srp 2009

Raduš: je mi už fajn,díky, včera to hooodně povolilo a dnes už jsem tu i poklidila 🙂 Takže v Po mažu do práce 🙂

Anlek: supeeeeeer!!!! Gartuluju k miminkuuu maminko 😵 😵 Jeeeeejda,to muselo byt uuzasny,kdyz uz mu tlouklo srdicko!! 🙂 A kolik dni jsi vlastne od ET, ze ut tluce srdicko? 🙂 Mam radost 😉 😵 Ty vychazky uz jsou fakt super! 🙂

anlek
6. srp 2009

Ja jsem asi 19. den od ET. Uz je to na me nejaka velka matematika. 😀 Ale pro dr. bylo rozhoduji (neco tam koleckovala), kdy byl OPU. Leni, kdyby dr. nerekla, ze tluce srdicko, ja bych to nepoznala. 😖 Jsem myslela, ze tam bude neco blikat, ale jedine, co jsme videla byla bila tecka uprostred fazolky. 😀

Leni, to je super, ze se bricho lepsi. 😵