Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zdepros
13. srp 2009

Leni já taky mám utrogestan a prednison, ale už mě to fakt s tím utroušem nebaví ☹

barrca
13. srp 2009

mandre, já měla utroš po opu/et a stejně jsem menstruaci dostala ... fakt asi záleží individuálně.

Jinak já tedy počítám, že se sejdeme v centru Letňany v nějaké kavárničce 24.8 - cca někdy kolem 17h? Jaké bude poznávací znamení (karafiát v klopě?) 😀 😀

lenkakubickova
13. srp 2009

Mončo,zatím taky pořád beru Utroš a Prednison.

lenkakubickova
13. srp 2009

Mandre: ahaaaa, to já ani netušila,že se takhle utroš ordinuje 😅 😅

Zdepros: taky mě to s Utrošem už nebaví 😝 ...celý den v práci se slipovkou ☹ a těším se domů až budu chodit na ostro 😅 😀 😀 😀

zdepros
13. srp 2009

Leni tak to jsme na to podobně 🙂

monivo
13. srp 2009

Mě teda utroš nějak neva.

Jinak s tím srazem, taky bych ráda přišla, ale nevím, jak mi bude a hlavně, jestli mi dají vycházky, tak mám asi smůlu. Uvidím ve čtvrtek, zkusím ukecat doktroku 😉 Mám to tedy sice trochu z ruky, ale metrem se tam dostanu.

mandre
13. srp 2009

Holky, ten Prednison, to bude asi pěknej hnus...při dlouhodobým užívání. Já ho jedla do teď celkem 3,5 měsíce. Musím říct, že poslední měsíc mě bylo fakt blbě, tlačil mě žaludek,kručelo mě, jak hlady a píchalo pořád po levým žebrem...jestli to nebylo trošku dost s tim Pentomerem.
Nežádoucí účinky mají oba přibližně stejný.
Říkala Dr., že to dýl, jak 3 měs. nedoporučuje, že prý pak nedělá moc dobrou službu a na Imunii mi to taky prim. řekla, tak jsme vysadili 😝 😝 Tak uvidím, zda se mi to zažívání zlepší...nebylo to snesitelný. 😖 😖

Si připadám, jak hypochondr, furt do sebe cpu nějaký prášky. 😠 😠

To Barrca: no vidíš, poznávací znamení 😀 😀 😀 , co by to tak mohlo být? 😀 😀

zdepros
13. srp 2009

Mandre, tak to co tady popisuješ btak to právě zažívám, píchání pod žebrama, tlačení žaludku a ještě k tomu mě postihla zácpa, že by to fakt bylo těma práškama? 😒 , tak snad mi je brzo vysadí 🙂

zdepros
13. srp 2009

jo a u toho prednisonu píšou že se v těhotenství neužívá, lékař má být o prřpadném těhotenství informován, tak už aby byl konec

mandre
13. srp 2009

Zdepros, já už jsem z toho byla vyřízená, jsem si řikala, že mám "žaludeční vředy" 😲 , nebo co to je, manža mi říkal, že to je určitě práškama. Tak ti dám vědět, jestli to bude lepší, vysadila jsem 10.8., chtěla jsem vydržet do MS, ale to se fakt 😝 😝 nedalo.
Asi mi hormony nedělaj nejlíp.

dracekmracek
13. srp 2009

ahoj holky 🙂

já jsme brala prednison tuším do 3.měsíce...a koukala jsem jako blázen že ho bere i moje mamka 😕

srazu se ráda zůčastním🙂co 25. nebo 28.?jinak bych musela do Prahy extra 🙂 ale to by nevadilo zatím to zvládám 😀

monivo
13. srp 2009

Taky nejsem nadšená, že ten prednison se stále bere, když není doporučen v těhotenství, ale zas ho bereme půlku denně, tak to není tak strašný. U mě těžko řict, jestli mám po něm nějaké problémy. Já jich měla dost, takže těžko říct, které připisovat tomuto prášku 🙂

anlek
13. srp 2009

Ja mam prednisonu take pulku denne. A mam si vzit posledni zitra rano. Ja mam pocit, ze moje telo si ani nevsimlo, ze nejaky prednison jim. Me stve, ze je s nim zakazano chodit na slunicko.

Ahoj Kacko, nejedla jsi ho ve vetsim mnozstvi? Nebo nemela jsi ho predepsany s tim, ze na tobe neco nasli, proc jsi ho mela? Ja ho mam jen preventivne. Protoze mi nikdo imunologii nevysetroval.

Sraz bych klidne presunula na 25.8. prijde mi zbytecne, aby Kacka jela kvuli nemu zbytecne do Prahy.

dracekmracek
13. srp 2009

anlek já ani nevím donesla mi ho po OPU Košťáková..pak jsem ho nebrala...a pak mi ho Vykysalá nasadila znovu....brala jsem ho jen půlku ráno...a dobrala jsem ho celý a pak mi napsala ať už ho neberu....

já klidně přijedu když už jste se domluvily....pokud mi nebude blivno a nebudeme tvrdnout jako doteď 😖 mně to magnézko přijde naprd teda...

zdepros
13. srp 2009

no s tím sluníčkem jsem to teda neřešila, já bez něj bejt nemůžu 🙂

toho 25.8. klidně

mandre
13. srp 2009

Já brala 5mg tabletku denně. Co bylo dobrý, že po měsíci užívání mi zmizely 3 flíčky, jakoby ekzemovité, no ale teď už je mám zase 😠 😀 😀 Takže tělo to zaregistrovalo 😀 😀 a žaludek taky 😲 😲

mandre
13. srp 2009

Sluníčko jsem neřešila.

anlek
13. srp 2009

Aha Kacko, to jsi mela stejne jako ja. Jedno baleni a pul tabletky, je fakt, ze mi tak par tabletek zustane. Ja bych ten sraz klidne posunula. Ono je to jedno, je to za dlouhou dobu a myslim, ze je dobra brat ohled hlavne na mimoprazske, precejen se budou do Prahy kodrcat dal (a navic ty se mas setrit, tak te honit zbytecne ...). Nevidim v tom nejmensi problem.

dracekmracek
13. srp 2009

ty jsi hodná🙂a na kdy jste ho měly?nějak jsem to neobjevila....

anlek
13. srp 2009

Predbezne jsme se domlouvaly na 24. ;)
Ale ja se klidne priznam, ze se mi toho 25. hodi asi vic ... Protoze Kdyz mam byt 24.8. u dr. v 15h a sraz by byl okolo 17h, tak budu nekde poletovat hodinu. 😅 Coz neni zadna tragedie, ale 25. prijedu rovnou tak, kam se dohodneme.

dracekmracek
13. srp 2009

až kolem 17hod?tý jo kdy pojedu domů? 😅 no nějak to udělám 🙂 třeba bude mít zrovna Jirka směnu do osmi...

barrca
13. srp 2009

ok, holky, souhlasím s 25.8., v pohodě, já můžu ... ahoj Katu - no já vás poznám podle břich, ale vy mne nepoznáte 😀 😀

lenkakubickova
13. srp 2009

teeeeeeeda, vy jste toho nadrbaly holky 😉 😀 😀 😀 Taky mám Prednison, jedno balení a 1/2 prášku denně,ale zatím mi nic nedělá,aspoň jsem to nespozorovala 😅 ´

jinak se srazem klidně souhlasím 25.8. pro mě je to všední den a pojedu po práci,takže mně je to opravdu jedno 🙂

Kačenko,vždyť můžeš v nejhorším přespat u mě,ne? 😉 🙂

holky,tak mi bez břich budeme hledat ty s pupíkama,co? 😉 😀 😀 😀

dracekmracek
13. srp 2009

Leničko mě už poznáš ale já se bojím že nepoznám nikoho kromě tebe 😀 podel těch našich pidi fotek🙂

lenkakubickova
13. srp 2009

Kačenko,tak hlavně,že najdeme sebe 😉 🙂 A jedna s pupíkem a jedna s ježkem na hlavě je dost velký poznávací znamení,ne? 😉 😀 😀

gabulle
13. srp 2009

ahoj holky.
tak teda nez jsem se tim vsim prokousala a precetla si vsechno co jste od vcera prodrbaly me zabrao skoro hodinu.ja nemam moc sanci se sem dostat pres den,ale jestli je tady 100% uspesnost na těhu tak se vas chytam a drzim zuby nehty,doufam ze me mezi sebe vemete.moooooooooc prosim a smutne kouám.
jestli muzu tak zaky pustim par informaci do eteru o svych zkusenostich s lekama

prednison zobu 10 mg denne uz od 1DM,a asi jeste dlouho budu,zatim me nic nedela a ani to slunicko neresim,jinak od zacatku snazeni se to uz snad ani neda spocitat jak dlouho ho beru tedy s prestavkama,ale jato mam diky imunolgii

kdyz jsem byla na IUI tak jsem utrogestan nebrala vubec ani jednou, a p prvnim IVF jsem ho brala a pak jsem tu potvoru dostala uplne normalne pres nej.

a k vychazkam pri 1 IVF jse dostala v gennetu automaticky neomezene,ale je to uz rok,tak ze co me ceka pristi tyden netusim, ale jelikoz delam sestru neschopenky sama vystavuju tak vim jaky je v to binec a poradne nikdo nevi co chtej kazdy to dela jinak nojono zas vymyseli neco noveho a fakt to stoji za to 😒

na kafco bych se k vam moc rada pripojila jestli me mezi sebe pustite,jsem z kladna a klidne dojedu kamkoliv a i muzu nekoho vzit kdo by to mel tim smerem

jinak zitra jdu na ultrazvuk hned rano, treba se Jani potkame, a dozvim se termin IVF, ale to kafco bych uz mela stihnout.

holky drzte se vsechny

jo jeste jsem se chtela zetat jestli je nejaka moznost se dostat k vasim foteckam tabulkam,v tomhle jsem asi trosku negramot ja a pc 😀 😀 😀

lenkakubickova
13. srp 2009

Gabule: ahoj,to víš,že tě vezmeme mezi nás,ať chytíš co nejvíc těhubacilů 😉 😵 😵 Držím zítra palce,ať kontrola dobře dopadne a už máš termín na IVF 😉 🙂
A co se týče tabulek, tak když si vlezeš k Anlek do alba, tak tam má album "tabulky" a jsou o nás info 🙂

gabulle
13. srp 2009

jeste me prosim porad jak si tam vlezu,nooooooooo vzdyt pisu ze jsem pc negramot

gabulle
13. srp 2009

Leni v kolik se chystas do gennetu? budu ti moc drzet palecky,
ja jdu rano k prim, ,mam z toho divnej pocit jsem zvykla na L.V. ale dovcu si zaslouzi 😎 , ta uvidime co bude

nensy
13. srp 2009

leni v kolik jdeš na tu krev 😕