• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Hypo měj se krásně a užijte si víkend :slight_smile: papa
14. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
,tak jsem zpatky doma,a zitra dalsi uz,a v pondeli snad mozna odber
je to nejaky rychli,posledne to trvalo mnohem dele,vzdyt si pichnu dneska teprv 6 inj ale mam uz pry na jedne strane 6 a na druhe 15 vajicek tak nevim jestli to neni nejaky divny a hlavne moc rychli

Leni neplas jsi velka holka a bojovnice to zvladnes A VSECHNY ti moooooooooc drzime palecky.

holky me se ty vase alba vubec neukazujou u kazdy me to pise ze neni vytvoreno,a nebo me to ukaze jen par fotecek bytecku
14. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já se taky loučím, hezkej víkend všem :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabulle to ji divne. Cim to jen muze byt? :confused:

Tenhle prispevek bude vypadat tak, ze tam bude tucne ANLEK, puntik, Dnes ve a cas, kdy to odeslu. Je to na takove svetle care, kdyz po ni pojedes dal, tak tam mas tri ikonky. Prvni je malinkaty fotoaparat. A klikas na nej?
14. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabule,neboooooj,nejde to moc rychle,někdo jde na OPU dřív,někdo později, všechno bude O.K.

a kde vidíš foto bytečku? :confused: Hele,beruško,klikni u mě na ten můj foťáček....a co tam vidíš??? :wink: :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdepros: tobě taky krásný víkend, papa :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo klikam na fotacek a nic je svetlounkej,vedle je obalka s sipkou pro interni postu a pak ten upozornovaci znak na neco nekaleho
nevim zkusim asi jinej pc
14. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vypada jako bys byla neprihlasena, ale ty jsi prihlasena. Nebo jeste me napada, nezacala jsi chodit na strechu a pak presla sem a tady ta registrace neni uplna?
14. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabule: tak to e fakt divný :confused: :confused: To bude asi fakt jedině PC, protože alba máme a foťáčky jsou normálně viditelné,teda u tebe ho mám světlý,takže asi nemáš žádné album :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to co u anlek nic
jen u hypo me to ukazalo nejaky byt, a ta ma ten fotak tmavy
14. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabulle, ja myslim, ze jsi prihlasena na tu strechu a tady nejsi prihlasena. Kdyz vyjedes uplne nahoru, tak v levem hornim rohu(kousek napravo do konika) mas co? Uzivatelka gabulle? Nebo tam mas Prihlaseni(login)?
14. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to zkousela se i prehlasovat,zkusim to jeste jednou, a pak jiny pc
a ja zatim album nemam to je fakt
14. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam tam uzivatelka
14. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To, ze album nemas, to nevadi. Ale ja myslim, ze tu nejsi prihlasena ... A ze jsi prihlasena na strese, kdyz vidis album hypo ze strechy a nevidis nase tady. :wink: Zkus to, tohle musime pokorit. :grinning:
14. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky přeji krásný víkend, držte se!!!
Já o víkendu slavím, tak asi nebudu na přijmu a pak mám tu dovču.

Gabulle, není to rychlé, já také měla 10dc po všem (myslím po opu) :wink: :wink: .. je to fakt individuální, asi dobře reaguješ na stimulku :grinning:
14. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabule: to má Anlek určitě pravdu :wink: :slight_smile: Já dřív byla na bereme se a nefungovalo mi to,musela jsem se přihlásit na Modreho konika :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
... no a do těch vaších pc rad se raději nezapojuji :wink: :wink: ale držím palce, ať to vyřešíte :grinning:
14. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabulle tak si zkus ty udelat album tady na konikovi uvidime, co se stane.
14. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš: tak si užij víkend i dovču a budeme se na tebe těšit na srazíku!!!!! :wink: :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
huraaaaaaaaaaaaaa,zvitezila jsem,bylo to opravdu tim ze to nebylo aktivi na konikovi
dekuji mocinky moc,tak to neni v pc ale ve me nojono ja a ta technika
14. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, tak se podivej na moje album s tabulkou a uvidis, jestli tam chces take pridat, tak mi posli udaje, co posilaly holky, ju?
14. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabule: nebooooj,my tě proškolíme :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se tesim na skoleni. :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja si taky neco pripravim a pokusim se vytvorit si album,ale ted bych mela jit neco delat doma to mame jak po vybuchu a zitrek zase budu travit cestovanim
preju krasny pohodovy vikend tem co uz se sem nedostanou nekomu i super dovcu,ta se maaaaaaa :unamused: ,
a ja se tu urcite budu mihat a zkouset neco tvorit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem po měsíci doma....

ani nevím kde začít.... projevil se u mě pozdní hyperstimulák 4. stupně s tím, že se mi voda vrazila na plíce, takže mi to několikrát odsávali a nakonec jsem skončila s hadičkama v zádech, aby mě nemuseli obden napichovat, vysáli ze mě skoro 20 l vody :confused:, počítal to manžel, já přestala někde u 12. Nejdřív jsem šla k nám do nemocnice, odtud mě eskortovali do Prahy k apolináři a tam jsem byla 14 dní na jipce, když už se to trochu srovnalo, tak mě přeložili zase zpátky do Ltm, kde ze mě byly trošku vyjukaný, páč s tím nemají moc zkušeností, takže jsem si občas připadala jak pokusný králíček, ale dostali mě z toho a u Apoliho jsou fakt super doktoři a sestry, normálně přemýšlím, že jim tam pošlu asi nějaký děkovný dopis. :dizzy_face:

Dočítat vás nebudu,na to nemám sil, :sweat_smile: koukám, že tu jsou asi nějaké nové členky, tak je tu vítám. A jsou i nějaké nové těhule? :confused: Nebo resp. co nového se tu událo za mé nepřítomnosti?
14. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem málem zapomněla na to nejdůležitější jsem v cca 7 tt a čekáme dvojčátka :grinning:, takže to úskalí čím jsem si prošla snad stálo za to
14. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko to nic nebude,jsem teď u mamky,moc tě pozdravuje :slight_smile: a má z tebe radost :slight_smile:

byli jsme na obídku,chudák Lukášek snáší pálivou polívku,mnam ale byla výborná :grinning: taky jsem koupila nové povlečení až přijedete s Milánkem :dizzy_face:

holky já se tak těším na ten sraz :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluškooooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám radost,že tě tu vidím a jsi zpátky mezi námi!!! už jsme se tě nemohli dočkat :slight_smile: A teď už jsi v pořádku? holka,tady je zatím 100% úspěšnost v těhu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Take jediný,kdo ještě není těhu je Barrca,Gabulle a Mandre :slight_smile: A ty se určitě brzy přidají :wink: :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluško: gratuluju!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moooc jsme ti je tu přáli,ani nevíš jak!!!! A máme z tebe obrovskou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kačenkooo: já vím,že to bude dobrý,ale to víš,znervoznilo mě to,no :sweat_smile: Tak ode mě mooooooooooc maminku pozdravuj!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: A už se těším,až k vám dorazíme, vidím to tak za 14 dní :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ještě nějakou vodu na plicích mám, musím ještě docházet na kontroli, ale už to není tak strašný, už se mi dýchá tak nějak normálně a můžu i ležet v poho na zádech a ne v polosedu, tak snad už to bude dobrý.

Jééé, tak to je super, že je tu tolik těhulí, jen tak dál :slight_smile: moc vám to všem holky přeju
14. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluško gratuluju :dizzy_face: měly jsme o tebe strach :unamused: já to říkám pořád že ti malý bobkové stojí za každou bolest...
14. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek