Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
14. srp 2009

Hypo měj se krásně a užijte si víkend 🙂 papa

gabulle
14. srp 2009

ahoj
,tak jsem zpatky doma,a zitra dalsi uz,a v pondeli snad mozna odber
je to nejaky rychli,posledne to trvalo mnohem dele,vzdyt si pichnu dneska teprv 6 inj ale mam uz pry na jedne strane 6 a na druhe 15 vajicek tak nevim jestli to neni nejaky divny a hlavne moc rychli

Leni neplas jsi velka holka a bojovnice to zvladnes A VSECHNY ti moooooooooc drzime palecky.

holky me se ty vase alba vubec neukazujou u kazdy me to pise ze neni vytvoreno,a nebo me to ukaze jen par fotecek bytecku

zdepros
14. srp 2009

Holky tak já se taky loučím, hezkej víkend všem 🙂

anlek
14. srp 2009

Gabulle to ji divne. Cim to jen muze byt? 😕

Tenhle prispevek bude vypadat tak, ze tam bude tucne ANLEK, puntik, Dnes ve a cas, kdy to odeslu. Je to na takove svetle care, kdyz po ni pojedes dal, tak tam mas tri ikonky. Prvni je malinkaty fotoaparat. A klikas na nej?

lenkakubickova
14. srp 2009

Gabule,neboooooj,nejde to moc rychle,někdo jde na OPU dřív,někdo později, všechno bude O.K.

a kde vidíš foto bytečku? 😕 Hele,beruško,klikni u mě na ten můj foťáček....a co tam vidíš??? 😉 🙂

lenkakubickova
14. srp 2009

Zdepros: tobě taky krásný víkend, papa 🙂

gabulle
14. srp 2009

jojo klikam na fotacek a nic je svetlounkej,vedle je obalka s sipkou pro interni postu a pak ten upozornovaci znak na neco nekaleho
nevim zkusim asi jinej pc

anlek
14. srp 2009

To vypada jako bys byla neprihlasena, ale ty jsi prihlasena. Nebo jeste me napada, nezacala jsi chodit na strechu a pak presla sem a tady ta registrace neni uplna?

lenkakubickova
14. srp 2009

Gabule: tak to e fakt divný 😕 😕 To bude asi fakt jedině PC, protože alba máme a foťáčky jsou normálně viditelné,teda u tebe ho mám světlý,takže asi nemáš žádné album 🙂

gabulle
14. srp 2009

to co u anlek nic
jen u hypo me to ukazalo nejaky byt, a ta ma ten fotak tmavy

anlek
14. srp 2009

Gabulle, ja myslim, ze jsi prihlasena na tu strechu a tady nejsi prihlasena. Kdyz vyjedes uplne nahoru, tak v levem hornim rohu(kousek napravo do konika) mas co? Uzivatelka gabulle? Nebo tam mas Prihlaseni(login)?

gabulle
14. srp 2009

ja to zkousela se i prehlasovat,zkusim to jeste jednou, a pak jiny pc
a ja zatim album nemam to je fakt

gabulle
14. srp 2009

mam tam uzivatelka

anlek
14. srp 2009

To, ze album nemas, to nevadi. Ale ja myslim, ze tu nejsi prihlasena ... A ze jsi prihlasena na strese, kdyz vidis album hypo ze strechy a nevidis nase tady. 😉 Zkus to, tohle musime pokorit. 😀

barrca
14. srp 2009

holky, taky přeji krásný víkend, držte se!!!
Já o víkendu slavím, tak asi nebudu na přijmu a pak mám tu dovču.

Gabulle, není to rychlé, já také měla 10dc po všem (myslím po opu) 😉 😉 .. je to fakt individuální, asi dobře reaguješ na stimulku 😀

lenkakubickova
14. srp 2009

Gabule: to má Anlek určitě pravdu 😉 🙂 Já dřív byla na bereme se a nefungovalo mi to,musela jsem se přihlásit na Modreho konika 🙂

barrca
14. srp 2009

... no a do těch vaších pc rad se raději nezapojuji 😉 😉 ale držím palce, ať to vyřešíte 😀

anlek
14. srp 2009

Gabulle tak si zkus ty udelat album tady na konikovi uvidime, co se stane.

lenkakubickova
14. srp 2009

Raduš: tak si užij víkend i dovču a budeme se na tebe těšit na srazíku!!!!! 😉 🙂

gabulle
14. srp 2009

huraaaaaaaaaaaaaa,zvitezila jsem,bylo to opravdu tim ze to nebylo aktivi na konikovi
dekuji mocinky moc,tak to neni v pc ale ve me nojono ja a ta technika

anlek
14. srp 2009

Super, tak se podivej na moje album s tabulkou a uvidis, jestli tam chces take pridat, tak mi posli udaje, co posilaly holky, ju?

lenkakubickova
14. srp 2009

Gabule: nebooooj,my tě proškolíme 😉 😀 😀 😀

gabulle
14. srp 2009

uz se tesim na skoleni. 😀 😀 😀
tak ja si taky neco pripravim a pokusim se vytvorit si album,ale ted bych mela jit neco delat doma to mame jak po vybuchu a zitrek zase budu travit cestovanim
preju krasny pohodovy vikend tem co uz se sem nedostanou nekomu i super dovcu,ta se maaaaaaa 😒 ,
a ja se tu urcite budu mihat a zkouset neco tvorit 😝

miluse
14. srp 2009

ahojky holky, tak jsem po měsíci doma....

ani nevím kde začít.... projevil se u mě pozdní hyperstimulák 4. stupně s tím, že se mi voda vrazila na plíce, takže mi to několikrát odsávali a nakonec jsem skončila s hadičkama v zádech, aby mě nemuseli obden napichovat, vysáli ze mě skoro 20 l vody 😕, počítal to manžel, já přestala někde u 12. Nejdřív jsem šla k nám do nemocnice, odtud mě eskortovali do Prahy k apolináři a tam jsem byla 14 dní na jipce, když už se to trochu srovnalo, tak mě přeložili zase zpátky do Ltm, kde ze mě byly trošku vyjukaný, páč s tím nemají moc zkušeností, takže jsem si občas připadala jak pokusný králíček, ale dostali mě z toho a u Apoliho jsou fakt super doktoři a sestry, normálně přemýšlím, že jim tam pošlu asi nějaký děkovný dopis. 😵

Dočítat vás nebudu,na to nemám sil, 😅 koukám, že tu jsou asi nějaké nové členky, tak je tu vítám. A jsou i nějaké nové těhule? 😕 Nebo resp. co nového se tu událo za mé nepřítomnosti?

miluse
14. srp 2009

Jsem málem zapomněla na to nejdůležitější jsem v cca 7 tt a čekáme dvojčátka 😀, takže to úskalí čím jsem si prošla snad stálo za to

dracekmracek
14. srp 2009

Leničko to nic nebude,jsem teď u mamky,moc tě pozdravuje 🙂 a má z tebe radost 🙂

byli jsme na obídku,chudák Lukášek snáší pálivou polívku,mnam ale byla výborná 😀 taky jsem koupila nové povlečení až přijedete s Milánkem 😵

holky já se tak těším na ten sraz 😵

lenkakubickova
14. srp 2009

Miluškooooooooooooooo 😵 😵 😵 😵 Mám radost,že tě tu vidím a jsi zpátky mezi námi!!! už jsme se tě nemohli dočkat 🙂 A teď už jsi v pořádku? holka,tady je zatím 100% úspěšnost v těhu 😉 😵 😵 Take jediný,kdo ještě není těhu je Barrca,Gabulle a Mandre 🙂 A ty se určitě brzy přidají 😉 🙂

lenkakubickova
14. srp 2009

Miluško: gratuluju!!!!!! 😵 😵 😵 😵 Moooc jsme ti je tu přáli,ani nevíš jak!!!! A máme z tebe obrovskou radost 😵 😵 😵 😵

Kačenkooo: já vím,že to bude dobrý,ale to víš,znervoznilo mě to,no 😅 Tak ode mě mooooooooooc maminku pozdravuj!!!! 😵 😵 A už se těším,až k vám dorazíme, vidím to tak za 14 dní 🙂

miluse
14. srp 2009

Leni, ještě nějakou vodu na plicích mám, musím ještě docházet na kontroli, ale už to není tak strašný, už se mi dýchá tak nějak normálně a můžu i ležet v poho na zádech a ne v polosedu, tak snad už to bude dobrý.

Jééé, tak to je super, že je tu tolik těhulí, jen tak dál 🙂 moc vám to všem holky přeju

dracekmracek
14. srp 2009

Miluško gratuluju 😵 měly jsme o tebe strach 😒 já to říkám pořád že ti malý bobkové stojí za každou bolest...